سفر همراه با واکسیناسیون به جنوب نامیبیا


موبایل Have-a-Heart 12 روز را در سفر به برخی از دورترین شهرهای جنوب نامیبیا سپری می کند تا خدمات عقیم سازی و واکسیناسیون رایگان سگ و گربه ای را که در جوامع کم درآمد زندگی می کنند ، ارائه دهد.

تخمین زده می شود که کمتر از 30 population از جمعیت نامیبیا به مراقبت های دامپزشکی دسترسی دارند ، به این معنی که اکثر حیوانات شهری بدون مراجعه به دامپزشک زندگی می کنند. این در نهایت منجر به جمعیت زیاد و رو به رشد حیوانات خانگی غیر استریل شده و واکسینه نشده می شود ، که از نظر انسان و حیات وحش برای جوامع محلی خطرناک است. هدف موبایل Have-a-Heart این است که با انجام عقیم سازی رایگان جمعیت سرگردان را کاهش داده و با ارائه واکسیناسیون کامل و درمان های کنترل انگل ، رفاه این حیوانات را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

هر حیوان عقیم شده توسط Have-a-Heart واکسن هاری و همچنین واکسیناسیون تقویت کننده سالانه را برای بقیه عمر حیوان دریافت می کند. علاوه بر این ، تیم مواد آموزشی GARC ، مانند بروشور “دوستت بخواه ، دوست باش” و جدولهای رنگ آمیزی را برای عکس Be a Tree (تو درخت باش) توزیع می کند تا کودکان در مورد خطرات هاری و نحوه اجتناب از گزش سگ آموزش ببینند. به دو نفر از اعضای تیم Have-a-Heart Mobile به عنوان مربیان هاری GARC تأیید شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید