در مورد قوانین جدید قرنطینه مدارس در نیویورک س questionsال دارید. ما پاسخ ها را داریم.


دوشنبه شب ، الیزابت باتین دریافت کرد که کلاس درس پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض فردی که تست کووید 19 مثبت داده بود ، به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شگفت زده شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در سیاست تعطیلی شهر برای کاهش تعداد قرنطینه های کلاس درس طراحی شده است و این تغییرات فقط در همان روز اعمال شد. او می گوید: “همه ما گیج بودیم که تمام کلاس درس بعد از اعلام هفته گذشته بسته شده است.”

معلوم می شود که دانش آموزان پیش از کلاس در معرض معلمی قرار گرفته اند که تست مثبت داده است ، که باعث تعطیلی کلاس و چند نفر دیگر شد. صدها دانشجو قبلاً باید قرنطینه می شدند.

به گفته چندین والدین ، ​​معلم با یک پیشرفت واکسیناسیون واکسینه شد و علائم آن خفیف بود. اداره آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا باتین س questionsالاتی دارد. او می خواهد بداند چرا – تحت سیاست جدید – فرزندش باید بعد از قرار گرفتن در معرض یک فرد بالغ نقاب دار و احتمالاً واکسینه شده به مدت نیم ساعت قرنطینه شود ، اما نه لزوماً اگر کودک در کلاس درس با دانش آموز مثبت بیشتری شرکت کرده باشد. به او گیج است که چرا دانش آموز دوم او ، که در معرض معلم قرار نگرفت اما مطمئناً در دوران پیش دبستانی در معرض پسرش قرار داشت ، نباید قرنطینه شود.

سخنگوی اداره آموزش و پرورش گفت که این سیاست از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیروی می کند و توصیه می کند دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در معرض بزرگسالان مبتلا به کروناویروس قرار دارند و در فاصله کمتر از 6 پا باید در قرنطینه قرار گیرند. حتی با ماسک مقامات گفتند که آنها به وضوح اعلام کرده اند که دستورالعمل ها را دنبال می کنند. اما باتین گفت بسیاری از والدین سیاست های جدید را نمی دانند یا درک نمی کنند. “چرا آنها نتوانستند کمی بیشتر توضیح دهند؟” او پرسید.

بدین منظور ، در اینجا س questionsالاتی در مورد پروتکل های قرنطینه جدید ارسال شده توسط والدین به WNYC / Gothamist ، و برخی از پاسخ ها بر اساس پاسخ های اداره آموزش و پرورش شهر وجود دارد.

چه کسی در محیط مدرسه ارتباط نزدیک دارد؟

همکلاسی های داخل خانه که بیش از 15 دقیقه ماسک خود را برداشته بودند دانش آموز سه پا افرادی که تست مثبت داشته اند ، تماس نزدیک محسوب می شوند. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در داخل وقت می گذرانند شش پا بزرگسال آنهایی که مثبت هستند نیز تماسهای نزدیک ، چه پنهان و چه بدون نقاب محسوب می شوند.

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

قوانین چگونه بر تماس های نزدیک واکسینه شده و واکسینه نشده متفاوت تأثیر می گذارد؟

بدون علامت واکسینه شده دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به قرنطینه ندارند. بدون علامت واکسینه نشده دانش آموزان و بزرگسالان به مدت ده روز به قرنطینه فرستاده می شوند.

آیا در صورت مثبت بودن کودک یا معلم در کلاس فرزندشان ، به والدین اطلاع داده می شود ، حتی اگر او در تماس نزدیک نباشد؟

همه دانش آموزان و کارکنان یک اعلان مورد مثبت در دریافت می کنند مدرسه، و به کسانی که در تماس نزدیک هستند به آنها گفته می شود. اما همه در a کلاس در صورتی که در تماس نزدیک نباشند ، در مورد یک مورد مثبت در کلاس آنها صحبت خواهد شد.

چه کسی تعیین می کند که کدام کودکان در معرض دید قرار گرفته اند و “در تماس نزدیک” هستند؟ آیا این مسئولیت معلم کلاس است؟

تیم آزمایش و ردیابی شهر با مدیران برای شناسایی مخاطبین نزدیک همکاری خواهد کرد.

درخت تصمیمات تماس های دانش آموزان خارج از کلاس درس و اینکه آیا آنها در قرنطینه هستند

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

اگر تصور می شود که دانش آموز در تماس نزدیک با فردی است که تست مثبت دارد ، آیا خواهر و برادرهای وی نیز باید در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که به عنوان افراد نزدیک با یک مورد مثبت شناخته شده اند باید در خانه بمانند. خواهر و برادرها نباید در خانه بمانند مگر اینکه در مدرسه با یک مورد مثبت مواجه شده باشند.

وقتی دانش آموزان تعیین می شوند که “نزدیک” هستند و به مدت 10 روز برای قرنطینه به خانه فرستاده می شوند ، چه کسی به آنها آموزش می دهد؟

دانش آموزان از تمام کلاس هایی که در خانه هستند از معلم خود تکلیف دریافت می کنند و می توانند برای “ساعات کار” ثبت نام کنند. در مواردی که یک کلاس کامل از کودکان کوچکتر و واکسینه نشده در قرنطینه قرار بگیرند ، معلم به طور کامل تمام کلاس را آموزش می دهد.

بستن مخاطبین در چه مرحله ای می تواند در کلاس درس آزمایش شود؟

می توان آنها را در روز 5 آزمایش کرد و اگر نتایج منفی بود ، می توانند در روز 8 بازگردند. در صورت عدم آزمایش ، آنها می توانند در روز یازدهم بازگردند.

بسیاری از دانش آموزان با هم در کلاس های درس خود ناهار می خورند. آیا همه همکلاسی ها “ارتباط نزدیک” محسوب می شوند زیرا در هنگام غذا کشف می شوند؟

آره. همه دانش آموزان واکسینه نشده که با هم در کلاس غذا بخورند ، تماس نزدیکی محسوب می شوند. اگر کودکان زیر 12 سال که واجد شرایط واکسیناسیون نیستند ناهار را در کلاس های درس خود بخورند و مورد مثبت وجود داشته باشد ، کل کلاس درس به مدت 10 روز قرنطینه می شود.

اگر موردی در یک کافه شلوغ وجود داشته باشد ، چه اتفاقی می افتد؟

اتاق وضعیت ، مرکزی که بین بخشهای بهداشت و آموزش برای پاسخگویی به موارد هماهنگ می کند ، با رهبران مدرسه کار می کند تا تشخیص دهد چه کسی در فاصله 10 فوت از فرد شرکت کننده در 10 دقیقه فاصله دارد. به رهبران مدارس دستور داده شده است تا دانش آموزان را در گروه های خود مستقر کنند تا ارتباطات نزدیک آنها را ردیابی کنند ، اما هنگامی که یک مورد مثبت در کافه مشاهده شود ، ممکن است گروه های بزرگتری از دانش آموزان قرنطینه شوند.

اگر دانش آموز در یک تست سریع یک تست مثبت بدهد اما در آزمون های بعدی منفی باشد؟ آیا می توان کلاس را قرنطینه کرد؟

وزارت بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا سایر عوامل خطر مانند نزدیکی به یک مورد مثبت تأیید شده را تعیین کند. آنها سپس تصمیم می گیرند که قرنطینه را بردارند یا بردارند.

چرا کودکان پیش دبستانی و مهد کودک را آزمایش نمی کنید؟ چگونه شهر می تواند از انتقال در این کلاس ها بدون آزمایش جلوگیری کند؟

وزارت آموزش و پرورش می گوید: “به دنبال توصیه متخصصان پزشکی ، در جمع آوری نمونه ها مشکلاتی وجود دارد که قابلیت اطمینان نتایج را در این سن به خطر می اندازد. اگر یک فرد جوان علامت دار است یا در تماس نزدیک است ، هنوز باید آزمایش شود ، اما برای مطالعه ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج قابل اعتماد است. “


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین ، اطلاعات مورد ، تعطیلی و تهویه کلاس درس در مدارس دولتی نیویورک را در اینجا ببینید: آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش در نیویورکبه

دیدگاهتان را بنویسید