پلیس می گوید موج سوار مترو پس از سقوط از بالای قطار جنوبی J جان باخت


به گفته پلیس ، مرد 32 ساله ای بامداد شنبه شنبه در حالیکه مترو بر روی یک قطار جنوبی به سمت جنوب حرکت می کرد ، در حالی که پای خود را از دست داده بود ، مورد اصابت ضربه مرگبار قطار قرار گرفت.

پلیس می گوید این حادثه حوالی ساعت 4:30 صبح بعد از آن رخ داد که این مرد روی پشت بام واگن J ایستاده بود ، که از ایستگاه خیابان اسکس به سمت پل ویلیامزبورگ حرکت می کرد. بعداً محققان دریافتند که قربانی از سقف مترو خارج شده و در ضلع شمالی خطوط ، که در ضلع جنوبی قرار دارد ، فرود آمده است. جایی که او توسط قطار مترو دیگری تصادف کرد.

MTA با قطع نیرو ، خدمات را به حالت تعلیق درآورد و تیم های اورژانس نیز به آن واکنش نشان دادند ، اما این سرویس چند ساعت بعد از سر گرفته شد. اعلام شد که قربانی درجا کشته شده است. مقامات هویت این مرد را تا اطلاع خانواده اعلام نکرده اند. هیچ کس دیگری آسیب ندید.

حوادث مربوط به موج سواران مترو منجر به عواقب مهلکی شده است. در نوامبر 2019 ، یک پسر 14 ساله از برانکس پس از سوار شدن به قطار 7 جان خود را از دست داد. بر اساس آمار گزارش شده توسط THE CITY ، امسال تعداد تصادفات موج سواری مترو نسبت به سال 2018 15 درصد افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید