ائتلاف ضد چاقی برای اقدام (OAC) آگاهی از انحراف وزن و آزار و اذیت در ماه آگاهی از چاقی کودکان را افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه افزایش آگاهی ملی برای چاقی کودکان است و ائتلاف اقدام علیه چاقی (OAC) در این ماه تلاش می کند تا اعتیاد به وزن و قلدری را که در کودکان دارای اضافه وزن یا چاقی وجود دارد ، تشخیص دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن از نظر همسالان در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. “انحراف وزن در کودکان و نوجوانان همچنان برای نسل های جوان ما یک چیز قابل توجه است. ما می دانیم که آثار قلدری می تواند تا بزرگسالی با کودکان باقی بماند. کودکی که با چاقی زندگی می کند می تواند به اندازه کافی دشوار باشد بدون آنکه احساس بدرفتاری یا قضاوت ناعادلانه داشته باشید. زمان درک این تاثیر منفی و تلاش برای جلوگیری از افزایش وزن است. “

در طول ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری پول برای کمک به جلوگیری از تعصب و قلدری در دوران کودکی از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد. شما می توانید با اهدای به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. هر سهمی برای تبدیل جهان به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی وجود دارد.

ائتلاف اقدام علیه چاقی (OAC) ، با بیش از 75000 عضو سازمان ملی غیرانتفاعی ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت اختصاص داده است.

###

دیدگاهتان را بنویسید