SNL فصل 47 را با جعلی برای بایدن ، Cuomo و Hunter Dog شروع می کند


شبکه تلویزیونی NBC Saturday Night Live فصل 47 را با مجری برنامه اوون ویلسون آغاز کرد که توسط یک بازیگر مشهور احاطه شده بود و مسائل جاری مانند محاکمه R Kelly و بحران COVID-19 را پوشش می داد ، اما تا حد زیادی در مورد رئیس جمهور بایدن با دستکش کودکان صحبت می کرد.

نمایش با جیمز آستین جانسون بازیکن جدید به عنوان رئیس جمهور شروع شد و به تماشاگران گفت که او “تابستان بدی” داشته است اما “بد کومو” نیست – اشاره ای به اندرو کوئومو فرماندار سابق نیویورک.

افتتاح سرد سیاسی همچنین شامل پیت دیویدسون در نقش کومو ، تبلیغ کتاب جدید او اوپ ، و ملیسا ویلاسنور به عنوان نماینده الکساندریا اوکاسیو کورتس در صحنه ای بود که ناتوانی دموکرات ها در گردهم آمدن با هزینه را به تصویر کشید.

“آیا می دانید ایتالیایی ها دوست دارند چه کار کنند؟ بوسید و بوسید و انگشتان خود را روی پشت یکدیگر بکشید. “کوئومو از دیویدسون در تلاش شوم برای متحد کردن کالج گفت.

ویلاسنور با تمسخر گفت: “من لباسی پوشیدم که می گفت ثروتمندان سپس شب را با افراد ثروتمند در مهمانی می گذرانند.”

برای اولین بار ، مجری ویلسون شخصیت تنبل خود را در حین مونولوگ پذیرفت و انتظارات کمی را برای معرفی برادران نقابدار خود لوک و اندرو به تماشاگران ایجاد کرد.

همه اینجا می آیند و می گویند “این یک نمایش عالی خواهد بود.” درست؟ ویلسون گفت: نمی دانم.

این بازیگر 52 ساله نقش یک پزشک را بازی می کرد که زنان را برای آزمایش مثبت کووید 19 از برنامه گفتگوی صبحگاهی بیرون کشید و در نقش تمسخر آمیز مسابقه فضایی میلیاردرها در نقش جف بزوس ظاهر شد و تروی آیکمن گوینده فوتبال را فریب داد.

این بازیگر همچنین کار صداگذاری خود را در “ماشین 3” انجام داد و فروش زیادی برای خواندن ادامه فیلم تند فیلم کودکان با دستمزد هنگفت داشت.

این طرح ، که درباره مسائل ایمنی مدارس COVID-19 سردرگمی ایجاد می کند ، همچنین به نظریه انتقادی نژادی و تمایل به تغییر نام اسامی کنفدراسیون ها می پردازد.

“نام دبیرستان روبرت یی لی به” رابرت لی لی دبیرستانی بد بود “تغییر کرد ،” خودخواهی اودیم در جلسه هیئت مدیره مدرسه مرده بود.

دیویدسون مانند یک Headhunter گیج شده در حال جستجو برای دوست گمشده گابی پتیتو برایان لندری بود.

“من هیچ سرنخی از این مرد ندارم. یا او خوب است یا من بد. “دیویدسون به شوخی گفت.

به روز رسانی آخر هفته با ارائه مجریان به عناوین مرتبط با دونالد ترامپ آغاز شد ، اما مایکل چه و کالین جوست به خصوص یک جوک در مورد رئیس جمهور بایدن را از دست ندادند.

نودیم با شنیدن خبر رسانه های مختلف که زنان سفیدپوست مفقود شده و زنان سیاه پوست دریافت می کردند به مجری پیوست و به شوخی گفت که پوستر او به جای “گمشده” نوشته “تحت تعقیب” است.

در ادای احترام ، چه و یوست گروهی از مجری سابق Update Norm MacDonald را خواندند که ماه گذشته به طور غیر منتظره در 61 سالگی درگذشت.

اولین “به روز رسانی آخر هفته” فصل ادای احترام به مرحوم نورم مک دونالد ، که پنج فصل عضو SNL بود.
NBC

کنان تامپسون ، یکی از اعضای قدیمی بازیگران ، هنگام بازی در یک خواننده سالن که در مراسم یادبود این زن ، آهنگ “من باور دارم که می توانم پرواز کنم” از R کلی را خواند ، با خشم به داغدیدگان خندید.

دومین مهمان موزیکال کیسی ماسگریوز اجراهای آهنگهای خود “Justified” و “Camera Roll” را با تشویق شدید اجرا کرد.

جانسون بلافاصله گفت که می تواند چالش تلاش برای پر کردن خلأ بزرگ بک بنت امپرسیونیست در حال خروج را با برداشت خود از بایدن و ارائه فیلمبردار تلویزیونی جو باک بر عهده بگیرد.

ارسطو آتاری و سارا شرمن ، دیگر بازیکنان جدید این فصل ، زمان کمتری روی صحنه داشتند.

کیم کارداشیان وست هفته آینده با مهمان موسیقی Halsey میزبان این قسمت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید