Health Northwell 1400 کارمند را که مخالف دستور واکسن COVID-19 هستند اخراج می کند


سخنگوی شبکه بهداشت و درمان بعد از ظهر دوشنبه تأیید کرد که بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی نیویورک 1400 کارگر را که واکسینه نشده اند ، اخراج کرد.

طبق دستور ایالتی که برای اولین بار در اواسط آگوست اعلام شد ، بیمارستان ها و خانه های سالمندان ملزم به دریافت حداقل یک دوز واکسن COVID-19 تا 27 سپتامبر بودند. هفته گذشته ، نورثول گفت که شروع به اخطار به کارکنان کرده است و قصد دارد کارگران خود را آغاز کند ، و این کار را با پردرآمدترین کارگرانی آغاز کرد که از انجام کار خودداری کردند. میزان رعایت واکسیناسیون بیمارستان در حال حاضر برای حدود 75000 کارمند باقی مانده تا 100 درصد است.

جیسون مولینت ، سخنگوی بهداشت نورثول ، گفت: “نورثول از دست دادن کارمندی در چنین شرایطی پشیمان است ، اما ما به عنوان متخصصان بهداشت و اعضای بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی ایالت ، مسئولیت منحصر به فرد خود را در حفظ سلامت بیماران و یکدیگر درک می کنیم.” “ما مدیون ایم که 100 درصد واکسینه شده در برابر COVID-19 واکسینه شده ایم.”

برکناری ها کمتر از 2 درصد از کارکنان شاغل در 23 بیمارستان شبکه و بیش از 800 کلینیک سرپایی را شامل می شود.

در سایر نقاط ، تقریباً 5000 کارمند یا 12 درصد از سیستم بیمارستان های دولتی نیویورک ، هنگام اجرایی شدن فرمان ایالت در هفته گذشته واکسینه نشدند. استفانی گوزمن ، سخنگوی بیمارستان Health + ، گفت که آژانس در روز دوشنبه 93 درصد از حقوق خود را داشت و 3000 بازداشت شده دیگر در مرخصی بدون حقوق بودند.

به گزارش ایالت نیویورک ، با اجرایی شدن دستور مراقبت های بهداشتی هفته گذشته در بیمارستان ها و خانه های سالمندان ، واکسیناسیون کارکنان در برابر کووید -19 بهبود یافته است و 92 درصد از کارگران از هفته گذشته حداقل یک دوز دریافت کرده اند. مقامات. یورک

دوشنبه همچنین اولین ساعت از موعد مقرر نیویورک برای واکسیناسیون معلمان مدارس دولتی را باز کرد. این اصطلاح با چالش دیرهنگامی در دادگاه روبرو شد که سونیا سوتومایور قاضی دیوان عالی کشور جمعه شب آن را لغو کرد. تقریباً 18000 مربی در تعطیلات آخر هفته عکاسی کردند.

با کمبود گزینه ، معترضان در خیابانهای شهر حرکت کردند تا بار دیگر حکم را رد کنند.

در میان آنها جان ماتلند 36 ساله ، تکنسین تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه استاتن آیلند در نورثول بود که اعتراضات دیگری را علیه دستور واکسن در تابستان رهبری کرد. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون اخراج شد.

“[It’s] منجر به گروهی از متخصصان بهداشت بیکار ، [who are] خشمگین. آنها می خواهند سازماندهی شوند. وی گفت: “آنها به دنبال نافرمانی مدنی هستند تا بتوانند آزادی خود را به دست آورند.” “شما یک سری نگرانی های آزادی دارید که بیکار هستند و چیزی برای از دست دادن ندارند.”

این داستان به روز شده است تا شامل توضیحاتی از New York Health + Hospitals باشد.

دیدگاهتان را بنویسید