7 نکته برای تسهیل بستری شدن کودکان در بیمارستان


افشای مFثر: این نشریه شامل مشارکت هایی است. ما برای خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری یک نگرانی است!

زمانی که قرار است به کودکان مراجعه کنند ، می تواند زمان ترسناکی باشد. خیلی چیزها در حال رخ دادن است و ممکن است آنها متوجه نشوند چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

بیمارستان کودکان پالم بیچ در مراقبت از کودکان کار فوق العاده ای انجام می دهد و همچنین اقامت کودک را تا حد ممکن لذت بخش می کند. 7 نکته زیر به شما کمک می کند تا فرزندان خود را برای اقامت آینده خود در بیمارستان آماده کنید.

هنگام آماده شدن برای ویزیت اولین کاری که باید انجام دهید این است که با پزشک خود در مورد کارهایی که در طول قرار ملاقات انجام می شود ، مدت زمان ویزیت و آنچه فرزند شما در طول اقامت خود می بیند یا انجام می دهد صحبت کنید.

به این ترتیب می توانید جزئیات بسیار خوبی را که کودک شما تجربه خواهد کرد توضیح دهید.

بستری شدن در بیمارستان

از قبل آماده کنید

به فرزند خود بگویید که به پزشک مراجعه می کند ، او باید مطمئن شود که همه چیز در بدن او خوب است.

به آنها بگویید که آزمایشات زیادی لازم است و گاهی اوقات افراد مجبور می شوند انگشتان دست ، انگشتان پا ، دست ها یا پاهایشان را فشار داده یا سوراخ کنند تا پزشک (یا پرستار) موارد خاصی را بررسی کند. نحوه عملکرد سوزن ها را برای تسکین هر گونه اضطرابی که تجربه می کنند توضیح دهید.

تصورات غلط را در مورد آنچه در طول دیدار اتفاق می افتد برطرف کنید. توضیح دهید که آنها برای معاینه می روند نه برای گرفتن عکس یا برداشتن لوزه های خود بدون بیهوشی!

یک پتو یا پتوی مورد علاقه همراه داشته باشید

از فرزند خود بخواهید چیزی مانند اسباب بازی یا پتوی مورد علاقه اش را با خود بیاورد و به او بگوید که می تواند آن را با خود ببرد.

با لباس خواب بپیچید

لباس خواب مورد علاقه خود را انتخاب کنید

از کودک بخواهید لباس خواب مورد علاقه خود را بپوشد و چمدانی از لباس های مناسب لباس شما در بیمارستان بپوشد. عکس ها را از قبل به آنها نشان دهید تا بدانند چه لباسی را باید بسته بندی کنند. بگذارید یک یا دو اسباب بازی کوچک بیاورند.

بیمارستان کودکان پالم بیچ

بهترین بیمارستان ممکن را انتخاب کنید

بیمارستان کودکان پالم بیچ یک بیمارستان است که بر ارائه مراقبت عالی از کودکان تمرکز دارد ، اما همچنین منابع لازم را برای کل خانواده فراهم می کند.

متخصصان اطفال آنها بازی درمانی و حواس پرتی را برای کمک به کاهش استرس ، اضطراب و دردی که بیماران اطفال در طول اقامت خود تجربه می کنند ، ارائه می دهند.

https://www.palmbeachchildrenshospital.com/home

همراه با این خدمات که آنها ارائه می دهند ، تیم پشتیبانی انکولوژی کودکان ، که متشکل از متخصصان درمان سرطان کودکان و همچنین متخصصان بهداشت روانی است که درگیر تکنیک های درمان جامع هستند.

بیمارستان کودکان پالم بیچ یک مرکز پیشرفته است که به عنوان یکی از بهترین در فلوریدا رتبه بندی شده است. این خدمات مراقبت از کودکان را ارائه می دهد و در درمان کودکان مبتلا به سرطان تخصص دارد ، از جمله دسترسی به درمان های تجربی از بهترین پزشکان آمریکا!

چه چیزی را باید بیاورید؟

لباس های خانگی آینده را آماده کنید

یک لباس اضافی برای آنها تهیه کنید تا در خانه بپوشند ، مناسب آب و هوای شما (فکر کنید: کلاه ، دستکش ، چکمه) یا آنچه بعد از مراجعه به بیمارستان انجام خواهید داد. از تعویض جوراب و لباس زیر مطمئن شوید!

بهداشت دهان

از لوازم مراقبت از دهان استفاده کنید تا بتوانید قبل از ترک دندان های خود را مسواک بزنید.

میان وعده های خوب بسته بندی کنید

یک کیسه کوچک از میان وعده های سالم (گرانولا ، غلات یا میوه) برای سفر به خانه بسته بندی کنید تا در هنگام خروج از گرسنگی بمیرند یا دچار کم آبی نشوند.

برچسب برای مهد کودک

همه چیز را علامت گذاری کنید

مطمئن شوید که همه چیز را با نام و شماره تلفن فرزند خود در صورت جدا شدن وی از وی در طول دیدار وی علامت گذاری کنید.

دارو بیاورید

در صورت نیاز به فرزند خود دارو بیاورید تا کارکنان بیمارستان مطمئن شوند که هیچ مشکلی بین بیماران وجود ندارد و به جلوگیری از واکنش آلرژیک یا سایر عوارض سلامتی کمک می کند.

هنگام آماده شدن برای ویزیت اولین کاری که باید انجام دهید این است که با پزشک خود در مورد آنچه در طول جلسه انجام می شود ، مدت زمان ویزیت و آنچه فرزند شما ممکن است در طول اقامت خود ببیند یا انجام دهد صحبت کنید.

سنت ماری

این نکات مخصوصاً برای کودکانی مفید است که ممکن است از حضور در بیمارستان احساس عصبی ، ترس یا نگرانی کنند. اگر این مورد در مورد فرزند شما صادق است ، دریابید که از چه چیزی بیشتر می ترسد تا بتوانید از قبل او را برای کاهش اضطراب آماده کنید.

با این نکات ، فرزند شما باید آماده باشد! این یک دیدار هیجان انگیز برای دیدن پزشکانی است که از آنها مراقبت می کنند. آنها احتمالاً با دوستان جدیدی ملاقات خواهند کرد و از ساخت پازل روی تخته سفید یا بازی با شخصیت های مورد علاقه خود لذت خواهند برد.

اشتراک گذاری یک نگرانی است!

دیدگاهتان را بنویسید