گروهبان NYPD که دبورا دانر را به ضرب گلوله به قتل رساند تا با جلسه انضباطی روبرو شود


یک گروهبان پلیس ممکن است در تیراندازی مرگبار دبورا دانر ، پنج سال پس از مرگ زن برانکس که در ارزیابی مجدد نقش پلیس در پاسخگویی به تماس های بهداشت روانی نقش بسزایی داشت ، با نظم و انضباط روبرو شود.

گروهبان هیو بری قرار است سه شنبه محاکمه یک هفته ای را در این آژانس آغاز کند. او با اتهامات اداری عدم نظارت و قضاوت تاکتیکی ضعیف در قتل بزرگ مطرح می شود.

هزینه ها معمولاً اتلاف روزهای تعطیل هستند ، اما بسته به تصمیم نهایی کمیسر درموت شی ، مجازات بیشتری را شامل می شود. پرونده جنایی بری سه سال پیش با تبرئه به اتمام رسید.

دانر ، یک زن سیاه پوست 66 ساله با سابقه اسکیزوفرنی ، در بحران سلامت روانی بود که بری در 19 اکتبر 2016 به همراه سه افسر پلیس ، دو متخصص پزشکی به آپارتمان خود در قلعه هیل رسید. و پرستار دانر..

هنگامی که گروه سعی می کرد زن را از آپارتمانش بیرون بیاورد ، او ادعا کرد که خفاش بیس بال را تکان می دهد. بری ، گروهبان سفیدپوست که در آن زمان 32 ساله بود ، دو گلوله به تنه زن زد و او را کشت. او بعداً گفت که از جان خود می ترسد.

هم شهردار بیل دی بلاسیو و هم کمیسر پلیس وقت ، جیمز اونیل ، اقدامات این افسر را محکوم کردند. دی بلاسیو گفت: “آنچه مشخص است این است که در این مورد ما شکست خوردیم.”

اعتراض به دبورا دانر در سال 2016

فلش

این درگیری باعث اعتراض و افزایش آموزش در مورد مداخلات بحرانی در میان افسران ارشد پلیس پس از گزارش شد که بری دوره کاهش تنش را به پایان نرسانده است. انجمن گروهبانان داوطلب از اقدامات بری دفاع کرد ، در حالی که شهردار را متهم به سازماندهی “شکار جادوگران سیاسی” علیه او کرد.

(نه SBA و نه بری اندرو کوین به س questionsالات پاسخ ندادند. از طریق وزیر کوین گفت که محاکمه از تاریخ شروع اولیه در روز دوشنبه به دلیل “مشکلات مربوط به COVID” نامشخص به تعویق افتاد.)

در پی اعتراضات گسترده علیه عدالت نژادی و همچنین قتل پلیس دانیل پرود در روچستر ، درخواست ها برای رویکرد جدید برای پاسخ به درخواست های بهداشت روانی بار دیگر تشدید شد. در اوایل سال جاری ، د بلاسیو یک برنامه آزمایشی را راه اندازی کرد که متخصصان واکنش به بحران را ، نه پلیس ، به 911 تماس بهداشت روانی اعزام می کرد.

در حالی که مدافعان از خلبان تمجید می کنند ، آنها می گویند فاصله پنج ساله بین مرگ دانر و پرونده باری نشان دهنده ناتوانی مداوم شهر در حفظ نظم و انضباط به موقع است.

جو هیون کانگ ، مدیر انجمن های اصلاحات پلیس ایالات متحده ، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “به معنای واقعی کلمه هیچ بهانه ای برای این به تعویق انداختن کار وجود ندارد.” “وقتی NYPD می خواهد سریع عمل کند ، آنها این کار را انجام می دهند. این تصمیمات سیاسی است که در بالاترین سطح دولت با هدف محافظت از افسران کشته یا خشونت بار گرفته شده است. “

در پرونده های اخیر ، از جمله پرونده علیه دانیل پانتالئو ، این شهر از روند انضباطی پلیس با کندی حرکت دفاع کرده و معتقد است که باید منتظر اوج رسیدگی کیفری باشد.

بری توسط قاضی دیوان عالی آمریکا به اتهام قتل درجه دوم در اوایل سال 2018 تبرئه شد. کمیسر اونیل سپس گفت که پلیس شهر نیویورک “بررسی انضباطی تصمیمات تاکتیکی و نظارتی منجر به شلیک سلاح گرم” را آغاز خواهد کرد. سپس.”

در همان سال ، شهر با پرداخت 2 میلیون دلار به خانواده دانر موافقت کرد.

پس از تبرئه شدن ، بری اجازه داشت به عنوان گروهبان به قدرت بازگردد. او در سال 2020 دستمزد 152،000 دلار دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید