کام توماس از نت ها برنامه سفرهای پیش فصل لیکرز را هدایت می کند


لوس آنجلس-تقریباً همه ستارگان با شروع پیش فصل نت-لیکرز مقاومت کردند و به دیگران اجازه دادند تا بدرخشند.

کام توماس فرصت را از دست نداد.

در حالی که سه نفره بزرگ نتز – مثل لبرون جیمز و راسل وستبروک از لس آنجلس – توماس بهترین گلزن هر دو تیم در اولین بازی خود در NBA بود. او نت ها را به هزینه 123-97 لیکرز قبل از 16000 در استیپلز سنتر دعوت کرد.

کوین دورانت ، جیمز هاردن و کیری ایروینگ همگی با لباس های کشیده از روی نیمکت تماشا کردند ، مانند کهنه سربازان بلیک گریفین ، جو هریس ، پتی میلز و جیمز جانسون. لیکرز همچنین دقیقه دقیقه بازی آنتونی دیویس فوق ستاره را کنترل کرد.

با این حال ، وقتی جو تسای ، مالک نتز در زمین های مقابل نیمکت آنها نشسته بود ، چیزی برای لبخند زدن داشت ، با 21 امتیاز بالای توماس شروع کرد. کمتر از دو هفته پس از 20 سالگی ، بازیکن تازه کار 7 از 14 را از روی زمین و 6 از 7 را از خط پرتاب آزاد انجام داد.

“کام می تواند گل بزند. می دانیم که او مردی است که می تواند به ضربه خود برسد و ضربه وارد کند. او برخی کارها را انجام داد [Sunday]”استیو نش سرمربی تیم در مورد توماس گفت که با وین الینگتون که به عنوان یک مدافع قوی شناخته می شود راه خود را ادامه داد.

21 امتیاز از کام توماس باعث شد تا پیش از فصل لیکرز راهی لیکرز شود.
گتی ایماژ

“کام یک گلزن است. او می تواند گل بزند. … او چیزهای زیادی برای یادگیری و کارهای زیادی برای کار دارد ، اما با توانایی های زیادی شروع می کند. من متعجب نشدم. او دارای چنین استعداد و بازی است ، فقط باید آن را توسعه دهد ، به آن آموزش دهد و با بازی NBA سرعت دهد.

انرژی و شناور بروس براون نیز در اواسط فصل بود ، اما او دامنه را افزایش داد. او دو امتیاز سریع 3 امتیازی کسب کرد و نشان داد که کار خارج از فصل او با دستیار توسعه بازیکن ، کایل کورور ، می تواند سودهای اولیه را پرداخت کند زیرا او با 12 امتیاز و 2 از 2 از عمق به پایان رسید.

لامارکوس آلدریج – که پس از ضربان قلب نامنظم در شکست 10 آوریل مقابل لیکرز در بارکلیز سنتر بازنشسته شد – به نظر می رسید که هرگز روز یکشنبه برنگشته است. و پل میلساپ (10 امتیاز ، 10 ریباند) در اواسط کوارتر سوم یک دابل دبل داشت.

این دو با هم در یک دادگاه بزرگ شروع کردند ، اما 36 ساله ها دارای CV طولانی و نتایج اثبات شده هستند. آنها می توانند کمی در بازکن پیش فصل نشان دهند. از سوی دیگر ، توماس اولین بازی مطلوب را داشت.

این نوجوان هم MVP و هم گلزن برتر لیگ تابستانی لاس وگاس بود ، اما با انتخاب درفلت ، حرفه ای های سال دوم و امیدهای بدون تغییر مخالف بود. او در اولین اقدام خود علیه متخصصان باتجربه – هرچند در پیش فصل – به سرعت خود را پس از دو مالکیت آشفته اول ثابت کرد تا به توانایی گلزنی طبیعی خود برسد.

“گلزنی یک امتیاز است. نمی دانم چرا مردم همیشه فکر می کنند که چیزها قابل ترجمه نیستند. گلزنی گلزنی است. اگر می توانید گل بزنید ، می توانید گل بزنید. توماس که از ترفندهای گلزنی ایروینگ و هاردن استفاده کرد ، گفت: مهم نیست که با چه کسی بازی می کنید.

“من و کیری زیاد صحبت کردیم ، در مورد چیزهای کوچک صحبت کردیم. بنابراین سعی می کنم تا جایی که می توانم از او بگیرم ، زیرا می تواند در طولانی مدت به من کمک کند. ”

توماس توانایی شوتزنی از طریق تماس و کشیدن خطاها را نشان داد ، a la Harden.

بروس براون شماره 1 بروکلین نتز توپ را دریبل می کند
بروس براون در پیروزی یکشنبه محدوده جدیدی را نشان داد.
گتی ایماژ

توماس گفت: “آنها به من کلاس متوسط ​​دادند ، بنابراین من در وسط و بازی شناور تعداد زیادی کشش داشتم.” آنها طبقه متوسط ​​را رها کرده اند ، بنابراین با آنچه دفاع به شما می دهد بمانید. “

نت ها بعد از یک سطل آندریج به 13-3 رسیدند. 25-19 بعد از یک ، 10 امتیاز از براون بود.

آنها در وقت استراحت با نتیجه 57-49 پیش افتادند ، پس از 12 توسط توماس ، سپس در کوارتر چهارم آن را به یک انفجار رساندند و این دوره را با یک بازه طولانی 28-2 باز کردند.

دایرون شارپ ، انتخاب دیگر دور اول نتز ، در این کار دخیل بود. او فقط در دو دقیقه در کوارتر سوم وارد زمین شده بود که با دوایت هاوارد ، مرکز لیکرز ، نه یک بار بلکه دو بار درگیر شد.

هوارد پس از ضربه زدن به آرنج شارپ در صورت ، با نتیجه ای خشن و فنی برخورد کرد. این پیشکسوت با 11 امتیاز ، 6 ریباند ، 6 خطا رفت.

در حالی که شارپ نتیجه خوبی داشت (13 امتیاز ، 6 تخته) ، نیک کلاکستون با مشکل روبرو شد. او با سه امتیاز و 1 ضربه از 4 شوت در 13 دقیقه خطا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید