پادشاه دانکین داک فوق ستاره ویروس TikTok ماهانه 4500 دلار دریافت می کنداینترنت روی این مرغابی ناله می کند.

با Munchkin ، حیوان خانگی اهل میلفورد ، پنسیلوانیا ، با 2.7 میلیون دنبال کننده در TikTok آشنا شوید. برنامه رسانه های اجتماعی چینی کار Charlie D’Amelio ، Addison Ray – و اکنون یک اردک بسیار خوشحال را آغاز کرد.

کریسی الیس ، مالک 20 ساله ، درباره دوست دختر زیبا و پرش خود به The Post گفت: “مونکین کمی دوست داشتنی است. “خراب ترین اردک جهان” عاشق عکسبرداری است و به محض بیرون آمدن دوربین شروع به ژست گرفتن می کند.

طرفداران در صفحات مونکین و الیس ، ملقب به اردک های دانکین جمع می شوند تا ببینند پرنده تشنه ای در خطوط رانندگی خود را روی آب یخ زده از طریق دانک دونات ، استارباکس و دیگران می بیند. صدای رضایت بخش اسپری “Duck ASMR” نامیده می شود.

ماجراجویی های دیگر با پاهای در تور شامل راه رفتن روی بند بنفش با کمربند مناسب ، حمل حیوان در کوله پشتی با تهویه شفاف ، بازی با کلاه های کوچک و امتحان تنقلات جدید مانند آب توت فرنگی است. تابستان امسال ، الیس مونکین را با خود در کایاک به آدیروندک برد.

محتوای شیرین آرد سوخاری را به خانه می آورد. دو نفر Dunkin Ducks حداقل 4500 دلار در ماه از TikTok و Instagram جمع آوری می کنند ، یا تقریباً 54000 دلار در سال.

“در نهایت ، مارک ها شروع به چرخیدن به من کردند. من اولین معامله مارک پولی خود را مذاکره کردم [on Instagram]”او فاش کرد. من در ایجاد و انتشار این محتوا در حدود نیم ساعت بیشتر از آنچه در هفته بیش از 40 ساعت در یک خواربار فروشی کار کردم ، درآمد کسب کردم. “

منبع اصلی تامین مالی الیس از صندوق خالق TikTok است ، که به گفته کاربران وب سایت “حداقل 100،000 نمایش ویدیوی معتبر در 30 روز گذشته” ، به کاربران محبوب پرداخت می کند – اگرچه آمار دقیق از پلت فرم مخفی نگه داشته می شود ، هیچ چیزی که سازندگان باید انتظار داشته باشند “بودجه جریان می یابد و جاری می شود”.

پستهای حمایت شده در اینستاگرام ، جایی که مونکین دارای 245000 دنبال کننده است ، همچنین مبلغ زیادی می پردازد. اردک زحمت کش همچنین نقاشی های انتزاعی می سازد که در Etsy فروخته می شوند. او ممکن است به زودی ثروتمندتر از اسکروج مک داک شود.

سفر به شهرت منچکین زمانی آغاز شد که الیس 16 ساله بود و در یک فروشگاه خواربارفروشی در شهر کوچکش پنسیلوانیا با چراغ راهنمایی کار می کرد.

“یک روز چیزی که شما را مورد آزار و اذیت قرار می دهد دلیل عشق مردم به شما خواهد بود.”

تری الیس

او شروع به ارسال عکس هایی از زندگی خود با منچکین در اینترنت کرد ، جایی که این نوجوان با برقراری ارتباط با افرادی که علایق و سرگرمی های مشترکی دارند شادی را پیدا کرد. تا جولای 2018 ، این حساب به نقطه عطف 5000 دنبال کننده در اینستاگرام رسیده بود. آن زمان بود که رویاهای الیس پرواز کردند.

او می گوید: “من فکر نمی کنم حتی دختران محبوب در مدرسه 5000 دنبال کننده داشته باشند.” “بسیاری از مردم مرا به خاطر داشتن اردک در دبیرستان مسخره کردند ، اما همین افراد می خواهند دوستان من باشند ، زیرا اردک در اینترنت معروف است!”

پیام الیس به کسانی که با نفرت روبرو هستند واضح است: “هرگز برای یافتن جایگاه خود در اینترنت دیر نیست.”

او گفت: “روزی ، آنچه آنها شما را مورد آزار و اذیت قرار می دهند ، دلیل عشق مردم به شما خواهد بود.” زمان زیادی طول می کشد و رسیدن به آنجا واقعاً سخت است ، اما صد در صد ارزشش را دارد. “

ارتعاشات بد؟ آب از پشت اردک.

دیدگاهتان را بنویسید