نکاتی برای کار در زمانی که وقت ندارید تناسب اندام کندی


اگر تا به حال در ZUMBA® در South Jersey شرکت کرده اید ، می دانید که یک تمرین چقدر می تواند هیجان انگیز باشد. شما می توانید در حالی که عرق می کنید و عضله سازی می کنید به گونه ای ورزش کنید که می توانید از حضور همگان لذت ببرید ، اما اگر همیشه برای کلاس ZUMBA® وقت ندارید چه؟

همه در مواقعی مشغول هستند و احساس می کنند که جهان هر روز شلوغ تر می شود ، اما این بدان معنا نیست که به تعویق انداختن ورزش در طولانی مدت به شما کمک می کند. در واقع ، به تعویق انداختن تمرینات به دیرتر می تواند بهره وری را کاهش داده ، خلق و خوی شما را پایین بیاورد و حتی بعداً به مشکلات سلامتی کمک کند.

با این حال ، نیازی به زمان زیادی برای ورزش ندارید. در اینجا برخی از بهترین روش ها برای آموزش زمانی که احساس می کنید وقت ندارید آورده شده است.

تمرینات را در زندگی خود ادغام کنید

تمرینات خوب به دلیل تلاشی که می کنید م effectiveثر است ، نه به خاطر تجهیزاتی که می توانید در حین انجام آن استفاده کنید.

پیاده روی کمی سریعتر یا حتی دویدن تا مقصد می تواند راهی عالی برای سوزاندن کالری بیشتر و نزدیک شدن به اهداف تناسب اندام شما باشد. اگر دویدن چیزی نیست که دوست دارید ، می توانید به جای گزینه معمولی سفر ، دوچرخه به محل کار خود بروید یا حتی گوساله ای بلند کنید تا منتظر قطار باشید. اگر با ماشین رانندگی می کنید ، حتی حداکثر کشش شکم به شما کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزانید تا به اهداف تناسب اندام خود نزدیک شوید.

تمرینات خود را برنامه ریزی کنید

زندگی گاهی اوقات می تواند بسیار شلوغ باشد ، و وقت آزاد برای بلند کردن وزنه یا دویدن برای شما باقی نمی گذارد. با این حال ، تمایز بین این لحظات و لحظاتی که زمان تمرین مملو از کارهای غیر ضروری است بسیار مهم است.

به برنامه چند هفته ای خود نگاهی بیندازید و ببینید آیا می توانید هفته ای چند بار برای شروع تمرین 30 دقیقه ای وقت بگذارید تا شروع کنید. حتی اگر برای یک تمرین 30 دقیقه ای وقت بگذارید ، می توانید عادتی را ایجاد کنید که سلامت و رفاه کلی شما را بهبود بخشد.

تمرینات میکرو را بپذیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش زمانی که احساس می کنید وقت ندارید ، یا اگر علاقه مند به دوره های آموزش متقابل در South Jersey هستید ، همین حالا با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید