نارضایتی پس از آنکه مقامات شهری غذای تازه را از خیابان برانکس روی فروشنده انداختند


پس از آنکه پلیس شهر نیویورک و وزارت بهداشت میوه و محصولات تازه فروشنده را ضبط و دور انداختند ، مردم محلی این هفته در اطراف یک فروشنده خیابانی در برانکس تجمع کردند.

این حادثه که در ویدئوهای زیر فیلمبرداری شده است ، نشان می دهد که مقامات شهری در 23 سپتامبر غذا را از فروشنده 36 ساله دیانا هرناندز کروز در یک کامیون زباله در گوشه خیابان وایت پلینز و پلهام پارک وی در برانکس پرتاب می کنند. هرناندز کروز با پلیس شهر نیویورک و نمایندگان اداره حمایت از مصرف کنندگان و کارگران (DCWP) تماس گرفت و آنها به دلیل فروش بدون مجوز به وی تخلف کردند. (DCWP ادعا می کند که غرفه را قبل از دریافت تخلف ترک کرده است ، در حالی که هرناندز کروز می گوید همانطور که در برخی از ویدئوها دیده می شود ، در آنجا ماند.)

سپس NYPD با وزارت بهداشت (DSNY) تماس گرفت تا مواد غذایی را دفع کند. بر اساس قانون محلی 171 سال 2017 ، مقامات باید از حسن نیت برای اهدای غذای مصادره برخوردار باشند ، اما ذکر می شود که نماینده ای از وزارت بهداشت باید در دسترس باشد تا از سالم بودن غذا اطمینان حاصل کند.

یکی از مقامات یکی از آژانس های شرکت کننده گفت که “زنجیره ذخیره مواد غذایی قابل بررسی نیست” ، که منجر به پرتاب مواد غذایی به پشت کامیون زباله شد.

اما در وسط آشغال غذا ، DSNY و NYPD این طرح را رها کردند و تحت فشار مردم محلی منطقه را ترک کردند.

کارینا کافمن-گوتیرز ، معاون پروژه معامله گران خیابانی در دادگستری شهر گفت: “به دلیل واکنش جامعه به دیانا ، زیرا DSNY / NYPD پالت هندوانه ، پاپایا و سایر میوه ها را ریخت ، سرانجام مجریان مجبور به ترک شدند.” مرکز ، به Gothamist گفت. “دایانا به منظور قدردانی از اعضای جامعه که در کنار او بودند ، تصمیم گرفت میوه ها و سبزیجات باقی مانده را به همسایگان خود تقسیم کند. حتی وقتی DSNY این میوه را دور انداخت ، دیانا حداقل از این که به جای دور ریختن آن به جامعه توزیع شود ، حمایت کرد.”

جاشوا گودمن ، سخنگوی DSNY ، به Gothamist گفت که این ویدئو “بخش کوچکی از وضعیت ناگوار را نشان می دهد که در آن مواد رها شده برای امنیت جامعه باید دور ریخته شوند.” وزارت بهداشت به مأموریت ما متعهد است که خیابان ها و محلات را ایمن ، تمیز و سالم نگه دارد. “

سخنگوی DCWP اذعان کرد که در برخورد با این وضعیت بین سه سازمان اشتباه شده است.

ابیگیل لوتنز ، سخنگوی DCWP گفت: “نتایج حاصل از این اجرا توسط آژانس های فروش مختلف با سیاست های شهر مطابقت ندارد.” “DCWP و آژانس های خواهری آن ، که در صورت لزوم به تشنج کمک می کنند ، با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که این نوع زباله ها دیگر تکرار نمی شوند.”

تظاهراتی به نمایندگی از هرناندز کروز روز یکشنبه در برانکس برگزار شد تا هم به ضایعات مواد غذایی و هم به رفتار ناعادلانه با آنچه که آنها مشاغل کوچک محله می نامند اعتراض کنند.

“من پنج سال است اینجا در گرما ، در برف ، برای حمایت از فرزندانم کار می کنم. من یک مادر مجرد هستم. روزی که وزارت بهداشت ، پالت میوه و سبزیجات را از روی میز من پرتاب کرد ، بسیار عصبانی شدم. هرناندز کروز از طریق مترجم در تجمع: “من اینجا بودم ، به آنها گفتم غذا را دور نریزید ، اما آنها به هر حال این کار را کردند.”

مردم روز یکشنبه در برانکس تجمع می کنند

فلش

مردم روز یکشنبه در برانکس تجمع می کنند

آدریان چیلدرس

پروژه فروشنده خیابانی خاطرنشان می کند که به دلیل دهه ها محدودیت تعداد مجوزها و مجوزهای صادر شده به تأمین کنندگان ، “ورود غیرقانونی به صنعت تقریبا غیرممکن است ، به طور م thousandsثر هزاران مشاغل کوچک ، از جمله دیانا ، که مجبور به کار بدون مجوز هستند ، جرم محسوب می شود.” اگرچه به دلیل کمبود تجربه نیست. “آنها می گویند هرناندز کروز قبلاً تلاش کرده بود برای دریافت مجوز عرضه کننده غذای سیار اقدام کند ، اما رد شد.

این شهر تعداد مجوزهای فروش را به 853 مورد محدود کرده است و لیست افرادی که منتظر درخواست مجوز هستند در حال حاضر بسته است.

محمد آتیا ، مدیر عامل پروژه فروشندگان خیابانی ، از مقامات خواست قانون تصویب قانون فروشندگان خیابانی را تصویب کنند ، که به کاهش موانع ورود به این صنعت کمک می کند.

عطیه گفت: “آنچه روز پنجشنبه اتفاق افتاد نمونه ای از شکست شهری در چندین سطح است. این شهر از دهه ها پیش توسط دستفروشان خیابانی شکست خورده است و هنوز هم تا به امروز شکست خورده است.” “با بهبودی شهر از بیماری همه گیر ، ما باید به جای جرم انگاری و مصادره کالاهای خود ، برای حمایت از کوچکترین مشاغل خود گام های جدی برداریم.”

در اوایل سال جاری ، شورای شهرداری لایحه ای را تصویب کرد که بر اساس آن حدود 4000 مجوز اضافی در دسته های حدود 400 تایی در دهه آینده ، از سال 2022 آغاز می شود.

شهردار بیل دی بلاسیو در کنفرانس مطبوعاتی صبح امروز خود با ابراز ناامیدی از نحوه مدیریت وضعیت هرناندز کروز ، توصیف “کاملاً وحشتناک” دور ریختن غذا ، بدون تماس مستقیم با هیچ یک از سازمانهای خاص درگیر آنها اقدامات.

وی گفت: [to handle this]دی بلاسیو گفت: “من واقعاً از این بابت ناراحت هستم.” این نباید اتفاق می افتاد ، من هیچ شخص یا سازمانی را سرزنش نمی کنم ، من فکر می کنم این یک امر کلاسیک است که بوروکراسی ها ارتباط برقرار نمی کنند و از عقل سلیم استفاده نمی کنند. ما مقدار زیادی غذای با کیفیت دریافت کردیم ، بگذارید آن را به یک پناهگاه یا کمد بی خانمان ببریم ، جایی که می توان از آن استفاده کرد. البته ، ما هرگز نباید آن را دور بیندازیم. “دیدگاهتان را بنویسید