ناتان ایووالدی ، بازیکن تیم Red Sox ، برای شکست دادن یانکیز در وایلد کارت مبارزه می کند


بوستون – ناتان ایووالدی کاری را که گریت کول نمی توانست انجام داد و تیمش را در سری لیگ های لیگ آمریکا قرار داد.

در نبرد برای راست دستان ، ایووالدی از Red Sox زنده ماند تا شاهد پیروزی 6-2 خود بر کول و یانکیز در بازی کارت جایگزین AL سه شنبه شب در Fenway Park باشد.

ایووالدی تنها یک دوندگی و چهار ضربه را در 5 نوبت رها کرد و هشت گل به ثمر رساند و حتی یک بار هم موفق نشد. او قبل از دریافت ضربه اولیه در ششم ، پنج بازی غالب را پشت سر گذاشت – تنها پس از 71 زمین ، تنها نقطه ضعف آن شروع کننده اصلی آنتونی ریزو بود ، که از ششمین بازی پیشتاز است.

این یک برگشت کامل از آخرین باری بود که یانکی ها فقط 11 روز پیش با ایووالدی روبرو شدند. در 24 سپتامبر در Fenway ، یانکی ها برای 7 دوبار با هفت ضربه به سمت او شلیک کردند و Eovaldi را پس از پاس 2 ² / هد تعقیب کردند. آن شب – پیروزی 8-3 با شروع یانکی ها مقابل ساکس ، که آنها را سه شنبه منجنیق کرد – ایووالدی دو پاس آزاد صادر کرد و حتی یک شوت هم نکرد.

ناتان ایووالدی پس از یک بازی قوی در بازی آلبوم AL بیرون آورده شد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

اما آشفتگی اخیر ایووالدی با یانکی ها بر الکس کورا ، سرمربی Red Sox ، که قصد بازی دارد ، تاثیری ندارد.

کورا گفت: “من فکر می کنم افراد خوب در حال مبارزه هستند.” “شما فقط با بهترین هایی که دارید بروید. و آنها تمام تلاش خود را می کنند [Cole]به و ما در حال حاضر با بهترین ها پیش می رویم. بنابراین بدیهی است که شما چند چیز را یاد می گیرید و تنظیماتی را انجام می دهید. این تمام هدف بازی آنها در چندی پیش است. “

کول همچنین در 24 سپتامبر خود را به بازی انداخت و پنج نوبت پرتاب کرد تا قبل از تسلیم شدن سه گانه هومر در ششم ، رد شود. روز سه شنبه ، او دو هومر را در دو نوبت تسلیم کرد تا اینکه با 3-0 کسری از خانه خارج شد.

در همین حین ، ایووالدی مانند خار در ناحیه یانکی ها بازگشت. با ورود به بازی ، او با 3.03 ERA در 68 نوبت با بوستون مقابل تیم سابق خود بازی کرد. این شامل یک بازی پلی آف در سال 2018 بود ، زمانی که او هفت بازی با یک توپ در مقابل یانکی ها در بازی 3 ALDS پشت سر گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید