سالم ترین تنقلات خریداری شده از فروشگاه در پاییز


به محض اینکه تقویم به سپتامبر رسید – رونق! ذهن ما روی یک چیز متمرکز شده است: میان وعده های سالم پاییزی. دیوونه میشیم براشون !! یعنی چی رو دوست نداری؟ ادویه کدو تنبل ، سیب ترد ، نان زنجبیلی … لیست ادامه دارد! و با ظاهر شدن طعم دهنده های کدو تنبل و سیب به چپ و راست ، به نظر می رسد که لیست اسنک های خریداری شده ما از پاییز هر سال در حال افزایش است (حلوجه!)

تعداد زیادی از مارک ها با این روند روبه رو شده و عطرهای فصلی را با نسخه محدود برای جشن گرفتن آغاز پاییز روانه بازار می کنند. بهترین چیز این است که نه تنها شیرینی ها در قفسه ها ردیف شده اند بسیاری از میان وعده های سالم پاییزی برای انتخاب وجود دارد! فکر کنید: ماست هایی با طعم پاییز ، روغن آجیل ، گرانول ، غلات و غیره! و بهتر می شود. این میان وعده ها ، که در فروشگاه در پاییز خریداری می شوند ، علاوه بر سالم بودن ، با رژیم ها و برنامه های غذایی مختلف تهیه می شوند. مطمئن باشید که بدون گلوتن ، سرخپوش یا گیاهی هستید ، مطمئن باشید ، گزینه های خوشمزه زیادی برای پر کردن آشپزخانه (و شکم) وجود دارد!

تنقلات غذایی با طعم پاییز

خامه کدو تنبل کدو تنبل و ادویه جات ترشی جات

داخل این فنجان خامه ای ماست با ادویه کدو تنبل، یک قاشق غذاخوری فصلی را با موادی مانند پوره کدو ، دارچین ، عصاره وانیل و جوز هندی تجربه خواهید کرد. با داشتن پروتئین بیشتر از شکر (15 گرم پروتئین عظیم در هر فنجان) و تنها 140 کالری ، احساس سیری و رضایت در حالی که هنوز احساس سلامتی می کنید.

MUSHE پای سیب جو دوسر شب

فقط با شش ماده طبیعی (جو ، سیب ، آب ، دارچین ، بادام و نمک دریا) ساخته شده است ، باورش سخت است این صبحانه سالم آیا چنین اشاره کرد که فاقد لبنیات ، گلوتن و سرشار از فیبر و پروتئین است؟

مراقب رایحه پای کدو تنبل آنها باشید ، که بعداً در پاییز امسال به مشام می رسد!

مخلوط مافین کدو تنبل میلز

این را به تهیه هفتگی صبحانه سالم خود که مزه دسر دارد ، اضافه کنید! این را بپز مخلوط مافین کدو تنبل فصلی در مافین کدو ، نان کدو یا حتی پیراشکی کدو. فقط با هشت ماده ساده (آرد بادام ، شکر نارگیل ارگانیک ، دارچین ، جوز هندی ، میخک و کدو تنبل) به صبحانه پاییزی سالم (و برشته) معنی جدیدی می بخشد!

گرانولای بدون دانه پای کدو تنبل Paleonola

این گروه ها از گرانولای پای کدو تنبل پالئو مزه آن ، شما حدس زده اید ، پای کدو تنبل! به طور خاص ، این تزئین ترد با پای کدو تنبل ، که ما به سادگی نمی توانیم از آن استفاده کنیم – ام! با دانستن این که این صبحانه فاقد گلوتن ، غلات و غلات است و با مخلوطی از دانه ها ، آجیل و ادویه جات ترشی جات مانند فندق ، گردو و تخم کدو تنبل تهیه می شود ، احساس خوبی دارید.

گرانولای دارچینی کدو تنبل الیزابت

صحبت از گرانولا ، این مخلوط با غلات قدیمی تهیه می شود و غذاهایی مانند تخمه کدو ، دارچین و جو دو سر را در لقمه های کوچک از آسمان با طعم پاییز ترکیب می کند. با کمی شکر نارگیل و پر از غذاهای فوق العاده مانند کینوا و دانه های چیا شیرین شده است گرانول کدو با دارچین یکی از آن میان وعده های سالم پاییزی است که طعم آن به همان اندازه خوب است که به شما احساس می دهد.

با رایحه پاییزی پخش می شود و آغشته می شود

پنیر خامه ای کدو تنبل بدون شیر کیت هیل

صبحانه پاییزی فصلی که هرگز نمی دانستیم به آن نیاز داریم. ورود به سیستم: پنیر خامه کدو حلوایی بدون لبنیات. نوبت پاییز با بوی پاییز است پنیر خامه ای بر پایه بادامتهیه شده با مشتی مواد مفید مانند شیر بادام ، کدو تنبل و ادویه جات ترشی جات. آن را روی ساندویچ بمالید ، آن را با میوه یا سبزیجات آغشته کنید یا حتی از آن به عنوان جایگزینی خامه ای برای سس سالاد استفاده کنید.

روغن ادویه کدو تنبل با ادویه های Abby

فلفل دلمه ای یکی از آن طعم های کم ارزش پاییزی است که فصل تعطیلات را فریاد می زند ، پس چرا آن را به یک صبحانه فصلی پر از پروتئین تبدیل نکنید؟ این ادویه کدو تنبل کره پیکان نه تنها بسیار خوشمزه است ، بلکه گیاهی ، فاقد گلوتن ، بدون پالئو و بادام زمینی (بالاترین آلرژن) است.

روغن گرانولای مخصوص کدو تنبل Oat House

با گرانولا کره آشنا شوید: نسخه بزرگسال تدی گراهامز ، اما سالم و به شکل شیرین و خامه ای تبدیل شده است. بدون آجیل (به جز نارگیل) ، گلوتن و مواد افزودنی (و یادآور کراکرهای آسیاب شده از گراهام … یام) روغن گرانول نسخه محدود مطمئناً یافته جدید مورد علاقه شما خواهد بود. آن را در همه چیز پخش کنید و بعداً از ما تشکر کنید!

روغن دانه کدو تنبل ارگانیک 88 هکتار

خوب … بنابراین این پروتئین غنی است روغن تخمه کدو در تمام طول سال در دسترس است ، اما ما آن را در منوی خود برای تنقلات سالم پاییزی نگه می داریم! صبحانه خود را در حال حرکت صبحانه ای با طعم پاییزی با این روغن خامه ای تخمه کدو تنبل کنید – آن را با کیک برنج بپاشید یا از آن به عنوان شیره سیب با دارچین استفاده کنید!

پودر چاشنی کدو تنبل PB

وقتی می خواهید تمام طعم پاییزی را در یک صبحانه کم چرب و پر پروتئین میل کنید ، به این ادویه کدو تنبل مراجعه کنید PB پودر شدهبه این breakfast کالری و 90 less چربی کمتر از کره بادام زمینی سنتی ، این صبحانه سالم پاییزی (مملو از 7 گرم پروتئین) یک راه حل خوب برای همه هوس های سل شما است. کافی است آن را با کمی آب مخلوط کرده و صبحانه میل کنید!

میله های انرژی فصلی سالم و میان وعده های غنی از پروتئین

میوه و نوار بار لارا بار کدو تنبل

این غذا ها میله های انرژی با طعم پاییز به معنای واقعی کلمه پر از همه مواد مورد علاقه پاییز ما است. در نظر بگیرید: خرما ، بادام ، بادام هندی ، کدو ، دارچین ، زنجبیل ، جوز هندی و فلفل دلمه ای. این است! هیچ چیز بیشتر – بدون افزودنی یا قندهای پنهان!

به دنبال طعم های دیگر پاییزی هستید؟ میله های Snickerdoodle و Gingerbread آنها را امتحان کنید!

Pumpkin Pie نوار کامل

ما در حال حاضر این نوار پروتئینی مغذی را به لطف مواد مفید آن که می توانید امتحان کنید و تلفظ کنید ، دوست داریم. بدون پرکننده یا افزودنی (بنابراین نیاز به تبرید) ، فقط مخلوطی از بیش از 18 ماده فوق غذایی است. آنها را امتحان کنید طعم پای کدو تنبل که به معنای واقعی کلمه مانند یک برش غنی از پروتئین در حال حرکت است.

چاشنی کدو تنبل RXBar

این صبحانه سالم پاییزی را زمانی دریافت کنید که به پروتئین سریع و بدون مکمل نیاز دارید. هر کس نوار پروتئینی با ادویه کدو تنبل حاوی 12 گرم پروتئین به لطف موادی مانند خرما ، پروتئین ، بادام هندی ، بادام و البته کدو تنبل است.

تنقلات و دسرهای شیرین با رایحه پاییزی

کوکی های کباب نرم را با غذاها شرکت کنید

این نسخه های محدود ادویه کدو تنبل کوکی های نرم پخته شده فاقد 8 ماده حساسیت زا هستند ، و آنها را به یک صبحانه (و دسر) سالم مناسب برای همه چیز ، از ناهار مدرسه تا غذاهای تعطیلات تبدیل می کند.

ادویه کدو تنبل نارگیل کارامل از شیر نارگیل

کارامل بدون محصولات لبنی تهیه شده از شیر نارگیل خامه ای ، ادویه کدو تنبل واقعی و محصولات لبنی صفر. آیا ما نیاز داریم بیشتر بگیم؟ و آنها 100٪ گیاهی هستند و فقط 2 گرم شکر در هر قطعه دارند.

کوکی های نارگیلی تند امی

آیا پای کدو دوست دارید؟ آیا کوکی دوست دارید؟ اگر بله گفتید (که ما تصور می کنیم این کار را کرده اید) ، عجله کنید و آنها را اضافه کنید کوکی های نارگیلی با تعداد محدود به لیست خرید شما! یعنی … بیایید صادق باشیم دسرها بهترین میان وعده ها هستند! و وقتی غذاهای پاییزی با چنین مواد خالص تهیه می شوند ، می توانند کاملاً بدون احساس گناه باشند

Dandies همه مارشملوهای طبیعی با طعم کدو تنبل

ختمی گیاهخوار ساخته شده از موادی که می توانید احساس خوبی نسبت به آنها داشته باشید. بدون رنگ مصنوعی ، ژلاتین و شربت ذرت ، ما این شیرینی را با طعم کدو مخلوط می کنیم صبحانه در غذاهای پخته شده ، نوشیدنی های پاییزی دنج و مخلوط های خانگی!

و آنها فصلی دارند عطر نعناعهم! سلام ، موکا نعناع.

آجیل و چیپس

بروید تخم آفتابگردان کدو سبز دارچین جوانه زده

اینها ارگانیک و جوانه زده اند میان وعده های شیرین تخم دارچین آیا * آشپزها در حال بوسیدن * کمال هستند. ترد ، اشباع و سرشار از منبع غنی از مواد مغذی مانند روی ، مس ، منیزیم و ویتامین E. بدون ذکر 6 گرم پروتئین گیاهی در هر وعده!

پاپ کورن با ادویه جات ترشی جات برای کدو کمتر

این صبحانه اعتیادآور سالم به لطف طعم کدو تنبل فصلی جرات کرده است بگوید ، اعتیادآورتر! این کیفیت بالا صبحانه پاپ کورن با روغن نارگیل و فقط تعداد انگشت شماری از مواد مفید و سالم و ارگانیک تهیه شده است.

از کراکرهای ارغوانی رنده شده با هویج

بیسکویت هویج بنفش؟! درست شنیدی! این سبزیجات ریشه ای فصلی به لطف چندین ماده مفید مانند گل کلم ، هویج نارنجی و بنفش و ریشه کاساوا به یک میان وعده سالم تبدیل شده است که از فروشگاه خریداری شده است. فقط 100 کالری در هر وعده و 2 گرم شکر!

طیف وسیعی از بیسکویت ها ، چیپس ها ، پاستیل ها و غیره را که همه آنها با سبزیجات خوراکی مانند کدو تنبل و گل کلم تهیه شده اند ، در طعم های مختلف خوشمزه امتحان کنید.

فرنی دارچین کارما

کمی شیرین ، کمی تند و بسیار اعتیادآور! اینها آجیل سالم با طعم پاییز در هوا بدون روغن بپزید تا از نمک های شنیع ، قندها و افزودنی ها جلوگیری شود. بعلاوه ، پوست برای بهبود تغذیه باقی می ماند (افزایش خوشمزه آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی!)

نوشیدنی های سالم پاییزی

لاته کدو تنبل لاغری جو دوسر

نوشیدنی های شیرین تعطیلات را فراموش کنید و به سراغ این نوشیدنی خوشمزه بروید PSL شیر جو دوسر هنگامی که شما در آرزوی خوبی در حرکت هستید. در مقایسه با 50 گرم شکر و 380 کالری در PSL استاندارد استارباکس ، این صبحانه پاییزی سالم تنها 13 گرم شکر و کمتر از 150 کالری دارد. این گازدار ، بدون لبنیات و بسیار خوشمزه است.

افرا مانا فوق العاده قهوه ای برای کدو تنبل

مکمل مناسب برای سوخت گیری بعد از تمرین یا یک جرعه ناهار انرژی زا! این کرم قهوه کدو تنبل فاقد لبنیات است و مزایای زیادی دارد. با ترکیبی از مواد مغذی مانند پروتئین نخود فرنگی گیاهی ، روغن MCT ، کدو تنبل و طعم شیرین افرا (از میوه راهب بدون قند تهیه شده است!)

Elmhurst تعطیلات جو دو سر

دوستداران جو دوسر ، این برای شماست! این بلغور جو دوسر محدود ، تنها با شش ماده شامل جو دوسر ، بادام هندی و ادویه کدو تنبل تهیه شده است و بدون شکر افزوده بسیار شیرین است. با طعم متداول یادآور دکمه تخم مرغ سنتی ، محصولات لبنی و شکر اضافی را از دست نخواهید داد!

بهترین بخش این است که المهرست دیگران دارد چاپ محدود طعم های جشن بر اساس جو دوسر مانند ادویه کدو تنبل ، ادویه چای ، خامه پسته و ماکیاتو کارامل.

راهی سالم برای صرف صبحانه در فصل پاییز

به لطف لیست ما از میان وعده های سالم خریداری شده در فروشگاه در پاییز ، می توانید هنگام صرف صبحانه در طول فصل احساس خوبی داشته باشید. با شروع فصل مدرسه و کار ، ناگفته نماند شروع هرج و مرج تعطیلات ، زمان مهم است! هنگامی که برنامه شما پر است ، از این گزینه های سالم استفاده کنید که مطمئناً طعم های اشتها آور شما را برآورده می کند.

ثبت نام برای FitOn PRO برای دستور العمل های فصلی بیشتر و غذاهای ما را ببینید پاییز لازم است!!

دیدگاهتان را بنویسید