تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند و به خصوص برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال ، یافتن تمریناتی که شما و توله سگ شما از آن لذت می برند می تواند شما را به هم نزدیک کند و به شما در داشتن یک سبک زندگی سالم کمک کند. !! حتی اگر سگی ندارید که همیشه برای دویدن یا بازی در فریزبی آرامش داشته باشد ، تمرینات دیگری با شدت کمتر وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

سگ یوگا

بله ، یوگای سگ چیزی است! این برای سگ های آرام تر و آموزش دیده بهترین کار را می کند و چندین فیلم آنلاین وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند. اگر سگ شما رانهای بدی دارد پاداش می دهد – فیزیوتراپی سگ خاصی می تواند در چربی سگ روزانه شما گنجانده شود.

پیاده روی و دویدن

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را با خود ببرید! هم می توانید مکانهای جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و هم یک تمرین عالی را شروع کنید. اما همراه داشتن آب برای هر دو نفر را فراموش نکنید – پیاده روی و دویدن می تواند خسته کننده تر از یک پیاده روی ساده باشد.

تنیس

زدن توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را برداشته و برگرداند ، می توانید خدمات خود را بهبود ببخشید. و به سگ خود کمک کنید هماهنگی و آموزش ندهد! مطمئن شوید مکان هایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا خارج از ساعت های پیک حرکت می کنید.

تمرینات دایره ای برای پیاده روی روزانه خود انجام دهید

در حین قدم زدن با سگ خود ، می توانید تمرینات وزنه ای نیز انجام دهید. هر پنج دقیقه برای انجام 15 حرکت اسکوات متوقف شوید ، یا وزنه های سبک بازو را حمل کنید و هنگام راه رفتن با سگ خود با دستان خود کار کنید. بسیاری از تمرینات مختلف با وزنه آسان شامل تمرینات مقاومتی است و وقتی بدن شما از پیاده روی گرم می شود ، ممکن است انجام آن برای شما آسان تر شود.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخری مناسب برای حیوانات خانگی زندگی می کنید ، ممکن است سگ شما دوست داشته باشد با شما شنا کند! با این حال ، همه سگ ها شنا بلد نیستند – با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نژادی مناسب آب دارید و قبل از اینکه سگ خود را به استخر یا حوضچه ببرید ، به چه آموزشی نیاز دارد.

بهترین گلف فریزبی یا دیسک

اگر شما یا سگ خود تنیس بازی نمی کنید ، سعی کنید خانواده و توله سگ خود را به بازی فریزبی ببرید. حتی سگهای کوچکتر یا کمتر فعال می توانند از هوای تازه بیرون لذت ببرند و وقت خود را با هم بگذرانند.

سایر گزینه های تناسب اندام

برای لذت بردن از یک تمرین عالی برای بدن ، نیازی به داشتن سگ ندارید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از درس های کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® در South Jersey امتحان کنید. کندی تناسب اندام دارای یک تقویم کامل از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی است و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که باید در وب سایت خود ارائه دهیم بررسی کنید – یا فقط برای تمرین فردی با مربی شخصی خود به یکی از باشگاه های بدنسازی ما مراجعه کنید!دیدگاهتان را بنویسید