به گفته کارشناس پزشکی ، مایکل کی ویلیامز بازیگر بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت


پزشک پزشکی این شهر روز جمعه مشخص کرد که بازیگر مایکل کی ویلیامز بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داده است.

ویلیامز بر اساس “مسمومیت حاد ناشی از اثرات ترکیبی فنتانیل ، p-fluorophentanil ، هروئین و کوکائین” درگذشت. او 54 ساله بود. مطب پزشک قانونی از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

ویلیامز در آپارتمان خود در خیابان کنت در ویلیامزبورگ در 6 سپتامبر در ساعت 2 بعد از ظهر پیدا شد که برادرزاده وی ویلیامز را مرده و پلیس مظنون به مصرف بیش از حد مواد مخدر بود. WNBC-TV گزارش داد که وسایل مواد مخدر در آپارتمان ویلیامز در زمان مرگ وی پیدا شده است. فنتانیل یک مخدر مصنوعی است که می تواند 50 برابر مقدار هروئین به تنهایی تولید کند.

تایم اوت اعلام کرد که سازمان دهندگان قصد دارند روز شنبه یک نقاشی دیواری به یاد ویلیامز در فورت گرین ، در نزدیکی خانه کودکی اش ، رونمایی کنند.

ویلیامز در بروکلین متولد شد و مدت کوتاهی پس از کار به عنوان رقصنده سابق در Missy Elliott ، Geneva و Technotronics بازیگر شد. ویلیامز با بازی در نقش عمر کوچک مرموز ، سارقی که از فروشندگان مواد مخدر در بالتیمور سرقت کرد ، در سریال جنایی HBO مشهور شد. سیمبه اندکی پس از پایان سریال ، ویلیامز در نقش قاچاقچی آلبرت “چالکی” وایت در درام جنایی HBO بازی کرد. Boardwalk Empire.

سالهاست که ویلیامز با اعتیاد دست و پنجه نرم می کرد و در چندین مصاحبه آشکارا در مورد آن صحبت کرد. در مصاحبه ای برای سال 2012 ، ص نیوآرک استار لجرویلیامز گفت وقتی از مواد مخدر استفاده می کند “با آتش بازی می کند”.

“در نهایت ، من از این شیطنت بسیار مریض و خسته شدم. ویلیامز در آن زمان به روزنامه گفت: “هیچ کس در حلقه من که مرا به عنوان مایک می شناخت اجازه ورود به من را نمی داد.” “مجبور شدم برای تهیه مواد مخدر کنار بروم.” مجبور شدم پنهانش کنم روزها غیبت می کردم در این قسمت از زندگی تنها بودم. “

در مصاحبه ماه فوریه با WNYC’s همه اینها، ویلیامز فیلم خود را تبلیغ می کند ، کارگزاران بدن ، که بر اعتیاد به مواد مخدر تمرکز دارد. وی در مصاحبه ای گفت که مواد مخدر “علامت مشکل” است.

ویلیامز در آن زمان گفت: “این واقعیت که یک فرد از داروی انتخابی خودداری می کند به این معنی نیست که تمام نقص های شخصیتی وی از بین می رود ، قطب اخلاقی مخدوش آنها به طور خودکار به خط تعادل باز می گردد.” “این کار بسیار زیادی می طلبد ، خوداندیشی زیادی … و راه بهبودی نامرتب است ، بی خیال ، مردم برمی گردند.”

به گفته NPR ، درموت شی کمیسر NYPD در اوایل امسال برای همکاری احتمالی با بخش ارتباطات اجتماعی با ویلیامز تماس گرفت.

ویلیامز چهار بار نامزد دریافت جایزه امی برای ایفای نقش در این فیلم شده است بیسی،، شب از،، وقتی ما را می بینند ، و کشور لاوکرافت. او همچنین نامزد برنامه تلویزیونی بود قائم مقام، به اعتبار سازنده تهیه کنندگان “امی” امسال آن را در بخش “In Memoriam” خود قرار دادند.

دیدگاهتان را بنویسید