با جودی مک کارتی آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به جودی مک کارتی ، مدیر گروه تناسب اندام و فعالیت های آب در مرکز پزشکی هایس برای بهبود سلامت در هایز ، KS تبریک می گویم. مرکز بهبود سلامت به تازگی سومین مدرک MFA خود را با موفقیت تکمیل کرده است! آفرین !!

جودی به مدت 19 سال در مرکز بهبود سلامت بوده است. او دارای مدرک لیسانس در فیزیک ورزش ، فوق لیسانس در فیزیولوژی ورزش و یک دستیار فیزیوتراپی AS معتبر است.

ما اخیراً با جودی تماس گرفتیم و آنچه او گفت …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من عاشق ملاقات با اعضای جدید و کمک به اعضا برای یافتن راه هایی برای عملکرد در زندگی روزمره خود و قوی تر و سالم تر هستم. از تعاملات روزانه با اعضا لذت می برم و می شنوم که امکانات ما چگونه زندگی آنها را تحت تأثیر قرار داده یا تغییر داده است.

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به ورزش ، تناسب اندام گروهی در همه اشکال آن و مزایای محیط آبزی دارم. هر روز شاهد اعضایی هستم که زندگی خود را در هر یک از این روشها تغییر داده اند ، خواه این قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا فقط آرامش باشد.

چرا عضو انجمن تناسب اندام پزشکی شدید؟
وقتی تأسیسات ما ساخته و ایجاد شد ، همیشه قصد داشت به یک مرکز تناسب اندام پزشکی تبدیل شود. مدیرعامل آن زمان ما از یک سالن پزشکی مانند مکان دیگر ما بازدید کرد و با چشم اندازی برای ارائه این نوع امکانات به جامعه و منطقه ما بازگشت.

با دریافت گواهینامه از انجمن آمادگی جسمانی پزشکی ، امکانات شما چه چیزی به دست آورد؟
من فکر می کنم امکانات ما از تبدیل شدن به یک باشگاه بدنسازی پزشکی بسیار سود برده است ، اما جامعه و منطقه ما بیشترین سود را دارند. با دسترسی به انواع برنامه های بالینی ، توانبخشی جسمانی ، توانبخشی ، توانبخشی قلبی و برنامه های تناسب اندام در یک مکان ، جامعه ما توانسته است از نظر سلامت و تندرستی رشد کند. هدف اصلی ما در مرکز این بود که به مردم کمک کنیم “زودتر خوب شوند و بیشتر بمانند”.

جودی ، از تأثیر مثبت آن بر بسیاری از افراد جامعه شما متشکرم!

دیدگاهتان را بنویسید