30 روز سلف سرویس برای شما


30 روز برای سلف سرویس

اجازه ندهید آبی ها بعد از تابستان شما را فریب دهند. همانطور که در پاییز متمایل می شویم ، این زمان دوباره تمرکز بر روی شما است. کاهش سرعت ، خلاص شدن از شر کارهایی که دیگر برای خود انجام نمی دهید و گذراندن 30 روز برای مراقبت از خود برای سیر شدن شما.

همیشه یافتن زمان برای خود آسان نیست ، اما بسیار ضروری است! هر ماه سپتامبر این تقویم ها را می سازم تا به همه کمک کنم هر روز راههای راحتی برای تمرین داشته باشند. اگر لیوان خود را پر نکنید ، واقعاً نمی توانید لیوان دیگران را پر کنید. به نظر می رسد “بله!” اما بیشتر ما عملاً آن را عملی نمی کنیم و من می خواهم این ماه تغییر کند!

مراقبت از خود پوسته بدی به دنبال دارد ، اما این فقط مربوط به حمام کردن با حباب و نوشیدن شراب نیست (هرچند ، این بسیار خوب به نظر می رسد) ، بلکه یافتن چیزی است که واقعاً به شما خدمت می کند! فقط شما واقعاً می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم باید به شما در درک آن کمک کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مراقبت از بدن ، روح و ذهن شما خواهد بود تا بتوانید با احساس 100٪ وارد فصل جدیدی شوید.

این تقویم را چاپ کنید و در جایی قرار دهید که هر روز خواهید دید! همچنین می توانید آنها را به عنوان تماس خود در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از آنها به عنوان راهنمایی برای کمک به شما در مخلوط کردن همه چیز استفاده کنم. اگر احساس می کنید بیش از چیزی نیاز دارید ، پیش بروید! فراموش نکنید که این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن ، مراقبت از خود شما خودخواهی نیست ، ضروری است! شما به این زمان ، حتی فقط 5 دقیقه در روز ، نیاز دارید تا با خودتان ثبت نام کنید ، احساس خود را بسنجید و بتوانید خود را وفق دهید تا خود را به عنوان بهترین خود نشان دهید!

من همچنین برخی تمرینات و چت های زنده را در Instagram به دنبال follow + اضافه می کنم و اعلان ها را روشن می کنم تا هیچ کدام را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید