Vesco Pharma VC Vitamin C 1000mg تزریقی – 10 آمپول

اگر می خواهید از سلامت پوست خود مراقبت کنید اما هنوز مکمل یا تزریق ویتامین C نداشته اید، مزایای زیادی را از دست داده اید. به گفته متخصصان، ویتامین C در لیست فوق آنتی اکسیدان ها قرار دارد. آنها می توانند به شما در دستیابی و حفظ پوست جوان کمک کنند. در این مقاله قصد داریم در مورد تزریق 1000 میلی گرمی ویتامین C وسکو فارما VC صحبت کنیم. در ادامه بخوانید تا بدانید چرا باید این عکس ها را بگیرید.

ویتامین C از پوست شما در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. جدا از این، اگر چیزی برای درمان هایپرپیگمانتاسیون، سفید شدن پوست، بهبود زخم، آکنه و ضد پیری می خواهید، نقش اساسی ایفا می کند.

اگر به دنبال ساده ترین راه برای بهبود سلامت پوست خود هستید، می توانید تزریق 1000 میلی گرم ویتامین C را امتحان کنید. در اینجا، قبل از گرفتن عکس باید به دنبال یکی از بهترین مارک ها باشید.

اگر فکر می کنید نیازی به استفاده از مکمل ها یا تزریق ویتامین C ندارید، باید دوباره فکر کنید. برای درک بهتر این موضوع مثالی می زنیم. فرض کنید پوست شما یک گیاه است. حال باید به این گیاه کود ارگانیک بدهید و همچنین از آن در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت کنید. علاوه بر این، برای جلوگیری از خشک شدن این گیاه باید به آن آبیاری کنید.

تا جایی که به سلامت پوستتان مربوط می شود، باید یک قدم فراتر بروید. شما می توانید این کار را با گنجاندن محصولات آنتی اکسیدان در برنامه روزانه خود انجام دهید. این کار شما را در برابر بسیاری از عوامل خارجی مانند دود، آلودگی، تابش و اشعه UV خورشید محافظت می کند.

به طور خلاصه، اینها برخی از دلایل اولیه هستند که باید به سراغ تزریق ویتامین C بروید. به هر حال، همه ما می خواهیم پوستی حجیم و درخشان داشته باشیم.

فواید ویتامین C

ویتامین C یک ویتامین محلول در آب است که به اسید اسکوربیک نیز معروف است. ویتامین C در بسیاری از میوه ها و سبزیجات مانند پرتقال یافت می شود. در چند دهه گذشته، مطالعات تحقیقاتی زیادی برای کشف نقش ویتامین C در بدن انسان انجام شده است. در زیر لیستی از برخی از مزایای اولیه ویتامین C آورده شده است. اگر به سراغ تزریق 1000 میلی گرمی ویتامین C وسکو فارما بروید، می توانید از این فواید بهره مند شوید.

به حذف سموم و رادیکال های آزاد از بدن شما کمک می کند

نحوه ظاهر شدن هاگ های پوست شما را با افزایش سن تغییر می دهد

علائم آکنه و جوش را کاهش می دهد

لک ها را روشن می کند

انعطاف پذیری پوست شما را افزایش می دهد

خطوط ریز و چین و چروک را به روشی موثر کاهش می دهد

بدن خود را سم زدایی کنید و انرژی خود را افزایش دهید

تولید هورمون ها و آنزیم ها را در بدن شما مدیریت می کند

تمرکز و حافظه خود را بهبود بخشید

مقدار مصرف:

بر اساس توصیه پزشک می توانید 1 یا 2 واکسن 500 یا 1000 میلی گرمی را از طریق IM یا IV انجام دهید.

به طور خلاصه، اگر می خواهید از تمام مزایای ویتامین C که در این مقاله ذکر شده است بهره مند شوید، پیشنهاد می کنیم به سراغ تزریق 1000 میلی گرمی ویتامین C وسکو فارما VC بروید.