Vapor Fresh با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعتی – Medical Fitness ادغام می شود


Vapor Fresh و تیم انجمن تناسب اندام پزشکی گرد هم می آیند تا دستمال های تناسب اندام اسید سیتریک را به جامعه آمادگی پزشکی بیاورند

ARLINGTON ، VA شیمیایی را در ورزشگاه های پزشکی در ایالات متحده ضدعفونی می کند.

استیون استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh می گوید: “با ارائه امکانات درمانی ، جایگزینی برای ضدعفونی کننده های خام مبتنی بر کوارت ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیط ایمن تری را برای بیماران و اعضای خود فراهم کنند.” “ما بسیار هیجان زده هستیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی همکاری کنیم ، شهرت و شهرت آن در صنعت به تحریک مراحل بعدی رشد Vapor Fresh کمک می کند.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی روشهای تمیز کردن از بیماری همه گیر COVID -19 ، قرار گرفتن بیش از حد در معرض ترکیبات چهارگانه آمونیوم – یا “quats” – باعث نگرانی متخصصان شده است. با توجه به گزارش های مستند در مورد حملات آسم ناشی از کواتات و تحریک ریوی ناشی از قرار گرفتن در معرض quat ، این موضوع مخصوص باشگاه بدنسازی و بدنسازی است.

دستمال های ضدعفونی کننده Vapor Fresh® برای تناسب اندام از اسید سیتریک برای ضدعفونی به جای کوات استفاده می کنند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در فهرست مواد شیمیایی ایمن تر EPA است و این دستمال ها حتی زمانی که نیازی به برچسب هشدار دهنده ندارند ، دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند. حتی با وجود این شیمی اسید سیتریک ، دستمال های ضدعفونی کننده Vapor Fresh® هنوز برای ضدعفونی 99.9 of میکروب ها EPA ثبت شده اند و به عنوان ضد عفونی کننده N EPA N برای ویروس کرونا ذکر شده اند.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، مدیر اجرایی موقت ، انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه شریک صنعت ما با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعتی را با عضویت پزشکی خود به اشتراک بگذاریم. در طول این مدت ، زمانی که ضدعفونی در سالن های بدنسازی بسیار شدید شده است ، داشتن تأمین کننده هایی مانند Vapor Fresh که محصولی م effectiveثر و بدون مواد شیمیایی سخت ارائه می دهند ، مهم است.

###

Vapor Fresh از سال 2008 محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتری را برای صنعت ورزش و تناسب اندام تولید کرده است. آنها علاوه بر دستمال مرطوب ضدعفونی کننده بدن خود ، اسپری های تمیز کننده گیاهی را برای تشک های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، مواد شوینده برای خانوارهای فعال که مقدار زیادی از آنها را می شویند ، تولید می کنند. پیراهن های ورزشی و ورزشی و پودر و کفش 100٪ طبیعی پا.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه بخار
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید