Southcoast Health در جامعه سرمایه گذاری می کند


Southcoast Health سرمایه گذاری می کند تا به بیماران خدمات استثنایی، راحتی و دسترسی ارائه دهد

همانطور که در سال 2021 فکر می کنیم، مراقبت های مرتبط با کووید-19 تمرکز اصلی و بخش قابل توجهی از خدماتی بود که ارائه کردیم، از ارائه اطلاعات در مورد ایمنی واکسن، تجویز بیش از 114000 دوز واکسن، تا ارائه مراقبت های اضطراری ماهر و دلسوز برای این افراد. با بیماری شدید همه ما در Southcoast Health مفتخریم که منبعی ضروری برای جوامع خود در پاسخ به این بیماری همه گیر بوده ایم. تقریباً دو سال از شروع همه‌گیری، ما همچنان به استقرار یک پاسخ جامع و گسترده در سیستم برای مراقبت ایمن از کارکنان، بیماران و جامعه خود ادامه می‌دهیم.

با این حال، نیازهای سلامتی بیماران ما فراتر از کووید بود، و مراقبت و تعهد ما نیز همینطور. ماموریت ما بیش از پزشکی بودن به معنای ارائه خدمات استثنایی، راحتی، دسترسی به ارائه دهندگان مراقبت های بسیار ماهر، فناوری بالینی و امکانات پیشرفته است.

ما این ماموریت را در سال 2021 از طریق تعدادی از دستاوردها و سرمایه گذاری های مهم انجام دادیم، از جمله:

گسترش دسترسی

  • کسب عنوان مرکز ترومای بزرگسالان سطح 2 وزارت بهداشت عمومی ماساچوست برای بیمارستان سنت لوک، که آن را به اولین در نوع خود در منطقه تبدیل می کند و نیاز حیاتی به ارائه مراقبت های فوری و نجات بخش در جامعه ما را برآورده می کند – هر ثانیه شمارش می کند.
  • ساخت مرکز اورژانس Baldwin Makepeace در بیمارستان توبی. توسعه و نوسازی به Southcoast این امکان را می‌دهد تا پیشرفته‌ترین و شخصی‌سازی‌شده‌ترین مراقبت‌های اورژانسی را برای حداکثر ۴۰۰۰۰ بیمار سالانه در منطقه بزرگ Wareham ارائه دهد.
  • ساخت یک آزمایشگاه الکتروفیزیولوژی (EP) و تکمیل بازسازی آزمایشگاه کاتتریزاسیون قلبی ما در بیمارستان چارلتون مموریال. جراحان و متخصصان قلب ما در سال گذشته بیش از 6300 عمل قلبی عروقی را انجام دادند که یادبود چارلتون را بیشتر به عنوان “بیمارستان قلب” متمایز می کند… مکانی که شما و عزیزانتان می خواهید در هنگام مواجهه با یک بیماری یا بیماری قلبی به آنجا بروید.

مراقبت استثنایی

  • پیشرفت برنامه جامع سرطان ما از طریق بهبود دقت تصویربرداری، و قابلیت‌های درمانی پیشرفته، در حالی که درمان بیش از 1500 بیمار سرطانی نزدیک به خانه در دو مرکز بهداشتی سرطان ساحل جنوبی ما در Fall River و Fairhaven.
  • افزودن یک ربات پیشرفته Stryker Mako با قابلیت تعویض کامل مفصل ران و زانو، یک سیستم ویدیویی با وضوح بالاتر لاپاروسکوپی در بیمارستان یادبود چارلتون و در مرکز جراحی دارتموث ما، و توسعه فناوری ربات جراحی با مجموع سه ربات داوینچی . این پیشرفت‌ها در بیش از 2100 مورد، پیچیده‌ترین تکنولوژی و تجهیزات جراحی را در اختیار پزشکان ما قرار می‌دهند.
  • کمک به استقبال نزدیک به 3200 نوزاد در جهان از طریق تیم های بالینی OB-GYN و برنامه های مراقبت از زایمان.

تعهد به جامعه

  • سرمایه گذاری 23 میلیون دلاری (2020) در برنامه ها و خدمات مزایای جامعه، انجام تعهد و رهبری ما در حمایت از جمعیت های آسیب پذیر در جامعه ما. اینها شامل برنامه‌های تغذیه‌ای برای بیماران مبتلا به ناامنی غذایی، برنامه‌هایی برای حمایت از خانواده‌هایی است که از طریق اختلال مصرف مواد کار می‌کنند، و برنامه‌های سلامتی سیار ما که فعالانه به جامعه ما خدمت می‌کند و دسترسی به مراقبت و آموزش سلامت را برای جمعیت آسیب‌پذیر فراهم می‌کند.
  • حمایت از نوزادان متولد شده از مادران مبتلا به اختلال مصرف مواد از طریق برنامه شروع جدید ما که اکنون در سال پنجم است.
  • افزایش امکانات ما، از جمله دفاتر مراقبت های اولیه در دارتموث و سوانسی، و گسترش کلینیک غدد درون ریز ما در فال ریور، که مراقبت های تخصصی غدد درون ریز را به بیش از 6200 بیمار ارائه می دهد.

این سرمایه‌گذاری‌ها تنها تعداد کمی از راه‌هایی هستند که ما همچنان تعهد خود را به جامعه نشان می‌دهیم، و تضمین می‌کنیم که شما و خانواده‌تان در صورت نیاز به مراقبت‌های جامع استثنایی نزدیک به خانه دسترسی به موقع و راحت داشته باشید.

از آنجایی که همه ما با خوش بینی امیدوارانه برای پایان دادن به این بیماری همه گیر به سال 2022 نگاه می کنیم، تعهد ما به سلامت و تندرستی کل جامعه ما همچنان مصمم است. از همه ما در Southcoast Health – به‌ویژه کارگران قهرمان خط مقدم ما که تقریباً دو سال است با این بیماری همه‌گیر مبارزه کرده‌اند – از شما برای حمایت مداوم، درک و تلاش‌های شما برای سالم ماندن از طریق واکسیناسیون، ماسک زدن و آزمایش تشکر می‌کنیم. ما از همه شما سپاسگزاریم. ما بسیار مفتخریم که این منطقه را خانه خود می نامیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سرمایه گذاری Southcoast Health در جامعه ما، لطفاً از https://www.southcoast.org دیدن کنید یا با کلیک روی پیوندهای زیر ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید.