Southcoast رتبه بالایی در مراقبت های زایمان کسب می کند


NEW Bedford و Fall RIVER، Mass. -بیمارستان‌های سنت لوک و چارلتون مموریال در Southcoast Health به‌عنوان با عملکرد بالا در مراقبت‌های زایمان (بارداری بدون عارضه) توسط US News & World Report شناخته شده‌اند.

Southcoast Health در میان یک سوم بیمارستان‌هایی بود که توسط US News برای مراقبت‌های زایمان ارزیابی شده‌اند که به عنوان “باعملکرد بالا” تعیین شده‌اند، که بالاترین امتیاز جوایز US News برای مراقبت‌های زایمانی است. برای به دست آوردن این عنوان، خدمات زایمان Southcoast Health در معیارهای کیفیت مهم، از جمله میزان عوارض، سزارین، اینکه آیا زایمان خیلی زود در بارداری برنامه ریزی شده بود، و اینکه سیستم تا چه حد از شیردهی با موفقیت پشتیبانی می کند، برتری نشان داد.

کیم پینا، مدیر پرستار بخش خانواده محور و اطفال در بیمارستان سنت لوک می گوید: «Southcoast Health مفتخر است که به عنوان یک مقصد برتر برای خدمات زایمان شناخته می شود. “واحدهای خانواده محور و اطفال در اینجا مراقبت های با کیفیت بالا را به بیماران در جامعه ما ارائه می دهند، و من مفتخرم که با کارکنان باورنکردنی خود کار می کنم که به طور مداوم از هر بیمار فراتر می روند تا اطمینان حاصل کنم که آنها بهترین تجربه ممکن را دارند. “

جنیفر بلوم MEd، BSN، مدیر پرستار در بیمارستان چارلتون مموریال موافقت کرد. «این تشخیص از گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده نشان می‌دهد که مراقبت‌های استثنایی ارائه شده به همه مادران، نوزادان و خانواده‌ها در واحدهای خانواده مرکز سلامت Southcoast، از جمله بیش از 3000 نوزادی که در سال گذشته در بیمارستان‌های سیستم ما به دنیا آمدند، ارائه می‌شود. من مفتخرم که در یک تیم شگفت‌انگیز کار می‌کنم که در آن همه کارکنان به کار خود در واحد افتخار می‌کنند و تحت هر شرایطی مراقبت دلسوزانه را ارائه می‌کنند.»

بن هاردر، سردبیر و مدیر تجزیه و تحلیل سلامت گفت: «همه خانواده ها شایسته این هستند که از عملکرد بیمارستان ها در مورد شاخص های کلیدی کیفیت مطلع شوند، به همین دلیل است که US News مجموعه ای از داده های سلامت مادران را از بیمارستان های سراسر کشور گردآوری و منتشر کرده است. در US News & World Report. “بیمارستان هایی که ما آنها را با عملکرد بالا می شناسیم، استانداردهای بالایی در مراقبت از بیماران با بارداری بدون عارضه دارند.”

پروفایل‌های بیمارستانی شرکت‌کننده که منحصر به سایت US News است، یک فروشگاه یک‌جا هستند و شامل انواع پیشنهادات مرتبط برای والدین آینده، از جمله اقدامات کلیدی ایمنی، در کنار خدمات و امکانات رفاهی، مانند اتاق‌های خصوصی، پارکینگ و در دسترس بودن کلاس های زایمان کودک

این ارزیابی به داده های بیمارستان مربوط به بارداری های بدون عارضه و نه حاملگی های پرخطر می پردازد. بیمارستان‌های شرکت‌کننده به نظرسنجی تیم تحلیل سلامت US News در بهار 2021 پاسخ دادند که داده‌های سال 2019 را منعکس می‌کند. مشارکت داوطلبانه بود. برای مشاهده لیست کامل بهترین بیمارستان ها برای مراقبت های زایمان اینجا را کلیک کنید. انتظار می‌رود فهرست به‌روزرسانی‌شده‌ای از بهترین بیمارستان‌ها برای زایمان در تابستان 2022 منتشر شود، همزمان با انتشار رتبه‌بندی بهترین بیمارستان‌ها برای روش‌ها و شرایط در سال‌های 2022-23.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات زایمان Southcoast Health، لطفاً از: Maternity Services MA | سلامت ساحل جنوبی