OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


توسط استوارت اولسون و هروی لاوویس ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، درست چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در یک جاده خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون روی زونا قطع کرد و استوارت اولسون و همکارانش را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که درست در خیابان مدرسه شرق شرقی طراحی کرده بود ، به زودی تعدادی کمیسیون مسکن و تجاری را به عهده گرفتند.

استوارت اولسون با یادآوری آن روزهای اولیه می گوید: “ناگهان مشغول تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید.”

امروزه این شرکت به چیزی تبدیل شده است که امروزه OLC نامیده می شود شرکت Ohlson Lavoie OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، شرکتی با چهار دفتر معماری ، طراحی داخلی و ورزش های آبی است که در دنور مستقر است و دارای دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC در حال حاضر در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آب تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر افق دنور کمک کرده ، نحوه آموزش ما را تحت تأثیر قرار داده و زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و کسانی را که در ساختمان های آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام به مالک مشترک این شرکت تبدیل شد و به نام Ohlson Lavoie Corporation تغییر نام داد. هروی ، فارغ التحصیل اخیر دانشکده معماری ، اکنون در عنصر خود بود. هروی به یاد می آورد که معمار شده است: “من دیدم که کلیسای جدید من در 15 سالگی ساخته می شود و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از آن لذت ببرم.”

تمرکز بر تفریح

در ابتدا ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را که تمرکزشان بر طراحی ساختمان ها برای برآوردن نیازهای مشتری بود ، مدیریت کردند. این کمیسیون ها با توسعه روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس معمولی استوارت در ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه ایجاد شد ، به دست آمد. با کمال تعجب ، با وجود بحران نفتی در دهه 1970 و اوایل 1980 ، که ضربه سنگینی به دنور زد ، این شرکت کوچک در حال طراحی پروژه های بزرگ و بلند است. اینها شامل Park Park و Country Club Towers در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در نزدیکی پارک Cheeseman ، و نیم ساختمانهای نویسندگان بلند در تقاطع خیابان I-25 و بلوار کلرادو است که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با قابلیت اطمینان پروژه بالا بود. یکی از آن جلسات تنیس دیرهنگام ، OLC را مجبور کرد تا اولین باشگاه بهداشتی مستقل و چند منظوره خود را طراحی کند ، که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی اینورنس کلرادو شناخته می شود.

از موفقیت و روابط ایجاد شده با این پروژه ، OLC مستقیماً بر صنعت تناسب اندام و اوقات فراغت تمرکز کرده است. با هروی ، که هزینه را مدیریت می کند ، از آن زمان این شرکت متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​شده است. او و دیگران مقاله های تخصصی طراحی برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، انجمن تناسب اندام پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC به عنوان طراح کنوانسیون ها و سمینارهای صنعتی به طور منظم شرکت می کنند و صحبت می کنند.

یک تغییر بزرگ از طریق تمرکز صنعت به وجود آمد – سفر. قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ پروژه ای خارج از کلرادو نداشت. به طور تصادفی ، کار در خارج از کشور به OLC کمک کرد تا از کندی های دوره ای اقتصادی که دنور را در دهه های 1970 و 1980 تحت تاثیر قرار داده بود ، غلبه کند (شعار AIA 1975 “زنده بمان در هفتاد و پنج سال!”). به نظر می رسد که در برخی از مناطق کشور همیشه یک منطقه گرم برای توسعه وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ است ، باشگاه هایی در حال ساخت هستند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی ، در اواسط دهه 1980 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC سفر و کار در ژاپن را آغاز کرد ، که در مدت زمان کمتری در طراحی تخصصی OLC در ایالات متحده به منبع اصلی کار تبدیل شد ، به این معنی که منبع دائمی کسب و کار است ، اما همچنین سفرها و بسیاری از آنها.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در این 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران است. اگرچه انتظار می رفت که هر معماری اصول اولیه صنایع دستی را در اوایل دهه 1980 بداند ، اما تکنیک ها و روشهای معماران به طور چشمگیری تغییر کرده و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“به یاد دارم که ما اولین ماشین حساب قابل حمل خود را در سال 1974 تهیه کردیم. به زودی ، اولین دستگاه کپی داخلی ما همراه شد. در ادامه دستگاه فکس ، تلفن چند خطی ، سیستم پیام رسانی صوتی ، دستگاه Kroy و Letraset آمد. با این حال ، از اواسط تا اواخر دهه 1980 ، مشخص شد که سیستم های اساسی مورد نیاز حرفه ما نیاز به چارچوب ذهنی متفاوتی دارد و ما باید به آن ادامه دهیم. ما مجموعه ای از فناوری های اولیه را پذیرفتیم و با تهیه روکش ، Master Spec ، Con-doc گام جدیدی برداشتیم و در نهایت از CAD اجتناب ناپذیر استقبال کردیم.

بلافاصله بعد ، تغییر چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری به وجود آمد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ما است. کشیدن جداول ، لبه های مستقیم و چاپ غلتک های دوران باستان فقط یک خاطره نوستالژیک است.

پروژه های قابل توجه

از پروژه های محلی و کارکنان کوچک خود در دهه 1980 ، OLC در نهایت خدمات و دامنه خود را با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمت به مشتریان محلی گسترش داد. با تشخیص اینکه نیازهای منحصر به فرد و خاص مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد ، ما همچنین یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی را در طول راه اضافه کرده ایم.

در چند سال گذشته ، OLC انواع امکانات بهداشتی ، سلامتی ، مهمان نوازی ، سرگرمی و آب را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای متعدد برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، PA
  • خانه باشگاهی جدید برای تنیس و پیک بال برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه عملکرد جدید نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاقهای Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکوک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی توسط دیپاک چوپرا
  • چندین پروژه مهمان نوازی برای توسعه دهنده برجسته پارک های موضوعی در فلوریدا

تا به امروز ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما متمرکز است و به طور خاص بر پروژه هایی تمرکز دارد که جوامع ما را سالم نگه می دارند-از مراکز سلامتی کامل تا استخر شنا در محله شما. مدیران و کارکنان ما در این 60 سال این امتیاز را داشته اند که در پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. ما از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که پروژه های ما را ساختند و افراد زیادی که در این راه ملاقات کردیم ، تشکر می کنیم.

با تأمل بر گذشته خود ، مطمئناً می توان گفت ، همانطور که در آگهی آمده است ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفتیم.” اما همچنین تمرکز ما را بر آنچه در جهان تغییر مداوم اهمیت دارد ، تقویت می کند: روابط ، مدیریت ، طراحی خوب و باز بودن.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA ، بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله Ohlson Lavoie Corporation یا OLC بودند که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه است.

دیدگاهتان را بنویسید