MTA وعده می دهد استفاده از ماسک را افزایش دهد و جریمه 50 دلاری را به رانندگان یادآوری کند


MTA الزام فدرال را برای همه افراد در مترو ، اتوبوس ها یا ریل ها برای استفاده از ماسک اعمال می کند ، و قول می دهد بلیط هایی را رعایت کند که رعایت نمی کنند.

این قانون همچنین برای هرکسی که منتظر قطار در ایستگاه بسته است ، صدق می کند ، حتی اگر سکوهای بیرونی خاموش باشند.

با این حال ، پس از فرماندار اندرو کوومو در سپتامبر گذشته فرمان اجرایی را امضا کرد که به افراد اجازه می داد در صورت عدم استفاده از ماسک 50 دلار جریمه شوند ، پلیس MTA فقط 41 بلیط صادر کرده است.

پاتریک وارن ، مدیر ارشد امنیت MTA ، روز چهارشنبه گفت: “ما کاملاً انتظار داریم که مردم در آینده به این امر پایبند باشند ، اما ما به مردم اطلاع می دهیم که در صورت عدم تمکین ، ممکن است احضاریه دریافت کنید.”

NYPD در مورد اینکه آیا از قانون پیروی می کند و اگر چنین است ، چند بلیط توسط افسران پلیس صادر کرده است ، اظهار نظری نکرد.

سخنگوی NYPD نوشت: “داده ها در این سطح از ویژگی ها ردیابی نمی شوند.” “در مورد عموم مردم ، ما همچنان به ماسک در صورت نیاز به ماسک سوار می کنیم.”

NYPD ها اغلب مشاهده شده اند که در سیستم حمل و نقل از ماسک استفاده نمی کنند. کمیته پلیس درموت شی به تازگی به مأموران یادآوری کرد که از ماسک استفاده کنند یا به انضباط پایبند باشند.

بر اساس تحقیقات خود ، MTA روز چهارشنبه اعلام کرد که میزان رعایت ماسک ها در اتوبوس ها 94 درصد ، در راه آهن 90 درصد و در مترو 87 درصد است. این 70 درصد انطباق با مترو در ماه جولای است.

متروها هم اکنون بیش از تابستان شلوغ هستند. آژانس در هفته اول رکوردهای سواری دوران همه گیری را شکست ، دانش آموزان مدارس دولتی به کلاس درس بازگشتند و کارگران شهر به دفتر بازگشتند. بیش از 3 میلیون سوار سه شنبه و جمعه گذشته و دوشنبه گذشته مترو سوار شدند و این اوج سفر جدید در سال 2020 است.

دیدگاهتان را بنویسید