9 ماه در راه ساخت …


توسط













9 آوریل 2019

9 ماه در ساختن... #کتوبوک #کتاب آشپزی #کتوفورزنان #کتابآشپزی رژیم غذایی

پاسخگویی به تمام سوالات شما در مورد کتاب آشپزی رژیم کتو، (دومین جلد شومیز من، اکنون در کتابفروشی ها!)، به علاوه تفاوت این کتاب با دیگر کتاب ها و محصولات من، آنچه که اکنون روی آن کار می کنم، و خیلی چیزهای دیگر.

وقتی به همه چیزهایی که می‌توانند در 9 ماه تغییر کنند فکر می‌کنم، بسیار شگفت‌انگیز است – 9 ماه دقیقاً چقدر طول کشید تا پریودم را برگردانم، و 9 ماه دقیقاً چقدر طول کشید تا بنویسم. کتاب آشپزی رژیم کتو. احساس می کنم در مدت زمان کوتاهی خیلی رشد کرده ام. زمانی که 9 ماه پیش شروع به نوشتن کتاب های جلد شومیز دوم و سوم خود کردم، گنجاندن بازخورد از خوانندگان و شنوندگان (مثل شما!) برای کمک به ایجاد چیزی که واقعاً می تواند به مردم کمک کند بسیار مهم بود. می خواستم مردم احساس قدرت کنند و آماده پذیرش تغییر باشند.

نظرات را در رسانه‌های اجتماعی، هزاران ایمیل خواندم، و با افراد زیادی در تور در مورد آنچه که از تجربه کتو می‌خواستند صحبت کردم… و سپس برای رفع این نیازها کتاب نوشتم. اگر به تازگی با Healthful Pursuit آشنا شده اید، با کتو آشنا شده اید، یا فقط مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید در مورد همه گزینه های مختلف کتاب کتو، این قسمت برای شما مناسب است. من به سؤالات شما در مورد کتاب‌های شومیز خود پاسخ می‌دهم: شامل چه چیزی، تفاوت آنها با یکدیگر و برنامه‌های دیجیتال من، و در مورد اینکه چگونه به شکل‌گیری جدیدترین کتاب‌های من کمک کردید، صحبت می‌کنم. کتاب آشپزی رژیم کتو و کتو برای زنان.

موارد اضافی و رونوشت پادکست را دریافت کنید

موارد اضافی پادکست + پیش نمایش رونوشت

یک PDF 10 تا 15 صفحه ای به همراه متن این قسمت پادکست، منابع و مراحل انحصاری برای رساندن چربی سوزی خود به سطح بعدی. در دستگاه خود دانلود کنید و در هر زمان به آن دسترسی داشته باشید.

به سادگی روی دکمه زیر کلیک کنید، مشخصات خود را وارد کنید و موارد اضافی به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود!

نمایش یادداشت ها + پیوندها

مهر زمانی

  • چقدر کتاب دوم من با کتاب اولم متفاوت است (05:49)
  • آنچه در کتاب آشپزی به دنبال آن هستم (08:09)
  • چگونه از منابع خود به بهترین شکل استفاده کنم (13:34)

این محتوای کتو را دوست داشتید؟ در Pinterest به اشتراک بگذارید!

9 ماه در ساختن... #کتوبوک #کتاب آشپزی #کتوفورزنان #کتابآشپزی رژیم غذایی

ضمانت شریک پیگیری سالم

من روی یافتن بهترین محصولاتی کار می کنم که دارای مواد اولیه باکیفیت باشند، به مشتریان خود اهمیت دهند و یکپارچگی داشته باشند. برند(های)ی که من در اینجا به اشتراک گذاشته ام عالی هستند، و من 100% پشت سر آنها ایستاده ام. نظرات این پست وبلاگ هرگز تحت تأثیر شریک قرار نمی گیرد. مثل، هرگز!

این نوشته با برچسب: کتاب آشپزی، کتاب رژیم غذایی کتو، کتو برای زنان، دستور العمل های کتو، کتو. کتوژنیک، کتوژنیک برای زنان