6 راه برای افزایش وزن بدون اضافه وزن – دکتر رویا هادیمیان


6 راه برای ضخیم شدن صورت بدون افزایش وزن

در زنان ، چاقی صورت بدون اضافه کردن چربی در ناحیه شکم یا ران ؛ این کار بسیار سختی است. در این مقاله به برخی از روش هایی که به چرب شدن صورت شما کمک می کند اشاره کرده ایم.

1. آب کافی بنوشید

کم آبی بدن یکی از مهمترین دلایل کاهش وزن صورت است. نوشیدن آب کافی در طول روز ، آب بینابینی را برای سلول ها تأمین می کند و تأثیر زیادی در چاقی صورت دارد.

۲ شیر خوردن

برای افزایش سریع وزن هر روز شیر بنوشید. این نوشیدنی سرشار از پروتئین ، کلسیم ، ویتامین ها و مواد معدنی است و صورت را پر کرده و آب رسانی به سلول های پوست را افزایش می دهد.

3. میوه و سبزیجات بخورید

برای کاهش سریع وزن ، مصرف میوه و سبزیجات را در رژیم غذایی خود افزایش دهید. فیبرهای موجود در میوه ها و سبزیجات سلول های پوست را هیدراته می کنند. اگرچه میوه ها کالری کمی دارند ، اما به دلیل داشتن فیبر زیاد ، شما را برای مدت طولانی سیر نگه می دارند. یک هفته پس از افزودن سبزیجات و میوه ها به رژیم غذایی ، می توانید تأثیر آن را روی صورت خود مشاهده کنید.

4. مصرف آجیل

یکی از بهترین راه های کاهش وزن در یک هفته خوردن آجیل است. Four Brains یکی از معجون های عالی است که افزودن آن به رژیم غذایی باعث ضخیم تر و سریعتر شدن صورت شما می شود. این ترکیب از خرما ، پسته ، فندق و بادام تهیه می شود. چهار عدد از هریک از این آجیل ها را با همزن زده و با دو عدد خرما یا شیره خرما ترکیب کنید تا به شکل خمیر درآید. با این خمیر مکعب های کوچکی درست کنید. روزانه 5 تا 10 عدد از این مکعب ها را بخورید تا صورت شما پر شود.

5. رژیم غذایی حاوی کربوهیدرات بالا

برای پر شدن صورت به مدت یک هفته ، غذاهای حاوی کربوهیدرات مانند نان ، برنج ، ماکارونی و ماکارونی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. خوردن این غذاها چربی را به صورت شما می افزاید و صورت شما را سریعتر چاق می کند

6. جوانه گندم بخورید

جوانه گندم کالری بالایی دارد و گنجاندن آن در رژیم غذایی باعث چربی بدن و صورت می شود. همچنین پروتئین موجود در جوانه گندم باعث افزایش توده عضلانی می شود. بعد از هر وعده غذایی جوانه گندم را با شیر یا ماست بخورید یا از آن برای تهیه سالاد و آشپزی استفاده کنید.

برای استفاده از رژیم غذایی آنلاین دکتر روی هادیمیان ، روی پیوند زیر کلیک کنید:

رژیم آنلاین دکتر روی هادیمیان را دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید