50 میلیارد کالای قاچاق در «کاشانک»گزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزگروهبان حمید هداوند با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر تخلیه، توزیع و جاسازی مقدار قابل توجهی کالای قاچاق در باغی در روستای کاشنک دهستان آفتاب، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. از پلیس اقتصادی فرماندهی.

این مقام ارشد انتظامی گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد باغ مورد نظر اجاره ای است و شخصی با اجاره محل اقدام به تهیه کالاهای قاچاق از استان های جنوبی کشور و حمل و تخلیه آن به محل با استفاده از اس یو وی و دپو می کند. . او کالا را با استفاده از وسایل نقلیه دیگر به اتحادیه های صنفی در بازار تحویل می دهد.

جانشین پلیس تهران ادامه داد: مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد تا اینکه 11 خودروی حامل کالای قاچاق مقدار زیادی کالای قاچاق را در این محل تخلیه کردند.

سردار هداوند به تمهیدات قضایی در این خصوص اشاره کرد و افزود: در بازرسی از محل 25 هزار و 550 کالای قاچاق شامل پوشاک، لوازم بهداشتی، آشپزخانه و لوازم یدکی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری فرد اجاره کننده و 11 راننده خودروهای شاسی بلند گفت: ارزش کالاهای مکشوفه بر اساس نظر کارشناسان 50 میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان تهران با اشاره به تشکیل پرونده و ارسال آن به سازمان تعزیرات حکومتی شهرستان «ری» خاطرنشان کرد: برخورد مستمر پلیس اقتصادی با افرادی که قصد آسیب رساندن به امنیت اقتصادی مردم را دارند، خلاف قانون است. . نظارت بر خودروهای عبوری