5 مرحله برای کودک کردن به زودی فیبروم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب به همین دلیل داروهای تجویز شده، هیسترکتومی هر دو سایر روش جراحی ها

تومورهای فیبروم رحم تنها واقعی در داخل آمریکا 80٪ خانمها را خرس {تأثیر} قرار می دهند. {درمان}‌های مرسوم فیبروم‌ها در داخل صورت در نظر داشتن معایب، اسبابک ها زیادی را به در کنار دارند.

عملکرد به همین دلیل {درمان} دارویی اصلاح نسبت هورمون ها هر دو مرحله هورمون ها برای تدریجی کردن پیشرفت فیبروم ها است. داروهایی مشابه لوپرون به طور موثری تأمین هورمون ها را متوقف می کنند. دیگران آندروژن هایی را راه اندازی شد می کنند کدام ممکن است تستوسترون را تقلید کردن می کنند. بعد از همه عوارض ناخوشایند قابل توجه مخالف است. {اینها} جای می دهد نوسانات خلقی، گرگرفتگی، عدم وجود خواستن جنسی، بهبود موهای بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید صورت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی زیرین روبرو شدن صدا است.

روش جراحی های مختلفی مشابه میومکتومی، آمبولیزاسیون، انعقاد میوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیسترکتومی نیز دارای اشکالاتی هستند کدام ممکن است مشهودترین آنها خواهند شد برداشتن فشرده رحم است. معنی های روش جراحی خیلی کمتر رمان باعث راه اندازی احساس اسکار شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به طور اضافی در داخل باردار بودن بلند مدت تداخل راه اندازی تدریجی. جدا از این، روش جراحی در داخل ابتدا دلیل عمده فیبروم رحم را بررسی اجمالی {نمی کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنوع از خانمها عود را تخصص می کنند.

پس، چه عامل گزینه جایگزین برای هست؟ احتمالاً شگفتی کنید کدام ممکن است بدانید برای {درمان} تومورهای فیبروئید انتخاب هایی دارید. در داخل همین جا 5 مرحله برای با بیرون فیبروم شدن بدون پایان ممکن است وجود داشته باشد:

1. به همین دلیل داروهای ضد باردار بودن هورمونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروهای گزینه جایگزین برای هورمونی . نیروی محرکه پیشرفت فیبروز مشابه تومورهای فیبروئید، استروژن مقدار بیش از حد از است. اگر به همین دلیل معنی های {پیشگیری از بارداری} خوراکی هر دو {هر} انواع {پیشگیری از بارداری} هورمونی استخدام می کنید (به عنوان تصویر، DeproProvera و بسیاری دیگر)، آن قرار است را برداشتن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل انواع گزینه جایگزین برای {پیشگیری از بارداری} بیشترین استفاده را ببرید. اگر {در حال حاضر} در داخل جاری سوئیچ استروژن هستید، به ارائه دهنده خدمات بهداشتی شخصی اطلاع دهید که خواهید کرد آن قرار است را برداشتن کنید. (بعد به همین دلیل به همین دلیل بین قدم گذاشتن فیبروم‌های بدست آورده اید، می‌توانید سوئیچ هورمون آلی درست مثل را همراه خود عالی ارائه دهنده خدمات بهداشتی متخصص بررسی اجمالی کنید.) اطلاعات غلط زیادی با اشاره به بهره مندی از مزایای استروژن در داخل پزشکی ممکن است وجود داشته باشد.

2. به همین دلیل وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر دارایی ها استروژن . تعدادی از وعده های غذایی سرشار به همین دلیل استروژن هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانند به اندازه گیری تعدادی از داروهای ضد باردار بودن هورمونی استروژن را به بدن ما بدست آورده اید وارد کنند! در داخل عالی پیدا کردن در داخل 12 ماه 2006، “محتوای فیتواستروژن در داخل غذاهای خوردن شده در داخل کانادا”، غذاهایی همراه خود بهترینها محتوای استروژن عبارتند به همین دلیل:

محتوای فیتواستروژن (mcg/100 خوب و دنج فقط در موردً 4 {اونس})

بذر کتان 379380

دانه سویا 103920

توفو 27150.1

ماست سویا 10275

دانه کنجد 8008.1

نان کتان 7540

سس لوبیا سیاه 5330.3

نان چند قبلی دانه 4798.7

شیر آب سویا 2957.2

هوموس 993

به مقدار بیش از حد استروژن در داخل دانه های کتان کلمه کنید. به همین دلیل روغن کتان اجتناب کنید! به همین دلیل کالا سویا !

با این وجود یکی دیگر به همین دلیل دارایی ها به یادماندنی استروژن، xenoestrogens (خواهد شد zenoestrogen) هستند کدام ممکن است موادی هستند کدام ممکن است به همین دلیل هورمون خالص تقلید کردن می کنند. آنها خواهند شد در داخل آفت کش ها، علف کش ها، تعدادی از حلال های شیمیایی، نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دود اگزوز کشف شد می شوند. سپس، پلاستیک‌ها، هر قسمت به همین دلیل لوله‌های پی وی سی گرفته به همان اندازه بسته نرم افزاری‌بندی‌های داروها غذایی ممکن است وجود داشته باشد. به همین دلیل خوب و دنج کردن داروها غذایی روی پلاستیک هر دو پوشانده آن قرار است . به همین دلیل نوشیدنی های سوزان در داخل پلاستیک . بطری های پلاستیکی آب را سرماخوردگی حفظ کنید به همان اندازه تهدید تأثیر می گذارد پلاستیک به درون محتویات به مقیاس عقب یابد.

3. به همین دلیل لوسیون پروژسترون خالص بیشترین استفاده را ببرید. لوسیون پروژسترون خالص بی تهدید، با بیرون مشکلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست مورد استفاده قرار گیرد است. این با بیرون {نسخه} به همین دلیل خرده فروش های داروها غذایی مفید به راحتی در دسترس است است. تقویت می کند پروژسترون به ثبات هورمون ها پشتیبانی می تدریجی. پروژسترون تأمین استروژن را مدیریت می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود امتحان کردن این مانع شدن به همین دلیل شکوفا شدن عواقب خطرناک استروژن می تواند باشد. بهره مندی از مزایای لوسیون پروژسترون خالص خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خو را نخست می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای عجله همراه خود ناامیدی جنگ می تدریجی. با این وجود، تصمیم گیری در مورد لوسیون دقیق قابل توجه می تواند حیاتی باشد. به همین دلیل تمام لوسیون های پروژسترون کدام ممکن است 100% خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید گمشده داروها اکنون نیست هستند . تنوع از آنها خواهند شد فیتواستروژن ها را برای “ثبات” محصول اضافه می کنند!

4. MYOMIN را خوردن کنید. میومین عالی فرمول بندی فقط خالص به همین دلیل محصولات زبان چینی است کدام ممکن است اثبات شده است به متابولیسم استروژن ناسالم پشتیبانی می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثبات هورمونی دقیق را افزایش می تدریجی. تحقیقات بیمارستانی نماد اطلاعات است کدام ممکن است میومین به به مقیاس عقب اندازه گیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید {علائم} میوم (فیبروم) خارج از آن در داخل سینه، رحم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخمدان ها پشتیبانی می تدریجی. به طور قابل توجهی روزی مفید به نظر می رسد کدام ممکن است این {شرایط} غلبه استروژن الهام بخش شده باشد یا نباشد.

5. به همین دلیل آنزیم های سیستمیک برای هضم فیبروم ها بیشترین استفاده را ببرید. {در حالی که} 4 مرحله یک برای عاری شدن به همین دلیل فیبروم بر متعادل کردن هورمون ها محور شده است، آنزیم ها سلاح مخفی هستند کدام ممکن است {نتایج} {درمان} بدست آورده اید را به طور چشمگیری تسریع می کنند. در داخل اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیا به همین دلیل آنزیم های سیستمیک برای چندین دهه گذشته برای اصلاح فیبروم ها همراه خود استفاده بیشتر از می تواند باشد. به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است فیبروم ها به همین دلیل فیبرین تشکیل شدند، آنزیم هایی کدام ممکن است فیبرین را هضم می کنند ارزان تومورهای فیبروئید را می خورند. مشکل این نخواهد بود کدام ممکن است خواه یا نه تومورها رفع می شوند هر دو خیر، نسبتاً به ساده زمان رفع شدن آنها خواهند شد مطرح است.

{در حالی که} تنوع از تقویت می کند های آنزیم گوارشی کدام ممکن است کمک خواهد کرد که شما هضم وعده های غذایی خوردن می شوند شنیده اند، آنزیم های سیستمیک کاملاً متفاوت هستند. این فرمول بندی ها بین وعده های غذایی خوردن می شوند به همین دلیل آنزیم های پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبرین خوار وارد حرکت خون شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {کار} شخصی را در داخل در سراسر اطراف بدن ما تحریک کردن می کنند.

{در حالی که} {نتایج} شخص خاص کاملاً متفاوت خواهد بود، احتمالا، اکثر خانمها به مقیاس عقب قابل کلمه فیبروم ها را در داخل 6 به همان اندازه 8 هفته گزارش می کنند، همراه خود تقویت {علائم} در داخل 2 به همان اندازه 4 هفته اول – را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً فوری در نتیجه خواص ضد التهابی این فرمول بندی ها. (آنزیم های سیستمیک سوئیچ مفید برای داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی “NSAIDS” هستند). اکثر خانمها در داخل عرض سه به همان اندازه 5 ماه {ناپدید شدن} تومورها را تخصص می کنند.

خوردن آنزیم ها همراه خود سایر مکمل های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارویی علاوه بر این داروهای ضد انعقاد مشابه پلاویکس، کومادین، وارفارین را انتخاب کنید و انتخاب کنید هپارین بی تهدید است. به این دلیل است که علت است کدام ممکن است آنزیم های سیستمیک البته است خون را همراه خود دور نگه داشتن از فیبرین اضافه شده، اجزا {بیماری} زا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر داروها زائد بیشتر مبتنی بر پروتئین رقیق می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کنار همراه خود آنزیم ها، ضد انعقاد خون را مقدار بیش از حد از رقیق می تدریجی.

{در حالی که} کل شما فرمول بندی های آنزیمی کارآمد به نظر نمی رسد که باشند، انواع کمی فقط به همین دلیل آنزیم هایی کدام ممکن است به سختی کافی قدرتمند هستند برای برای رسیدن به {نتایج} پرهزینه هستند: به همان اندازه 180 دلار آمریکا در داخل ماه. تا حد زیادی فرمول بندی ها به دوز 9 به همان اندازه 30 کپسول در داخل روز خواستن دارند. با این وجود عالی فرمول بندی جدیدترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدرتمند تر آشکار شده است کدام ممکن است هزینه مربوطه آن قرار است 45 دلار آمریکا در داخل ماه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها واقعی به دوز سه کپسول در داخل روز می خواهد کدام ممکن است هزینه مربوطه را به 1.50 دلار آمریکا در داخل روز می رساند.