4 ماده ضد استرس برای بهبود قهوه صبحگاهی


چیزی در فنجان قهوه صبح وجود دارد که آن را برای ما ساده می کند. راستش ما با خواب هر جرعه بهشتی به رختخواب می رویم! حتی می توانید بگویید که این کار مسئول شروع برنامه صبحگاهی ما است – به هر حال ، قهوه انگیزه ما برای بلند شدن از رختخواب است. نمایشی؟ شاید. اما حقیقت دارد! بدیهی است که ما عشق زیادی را در جام خود قرار می دهیم. این بدان معنی است که ما سالم ترین قهوه های قهوه را برای بهینه سازی مزایای دمکردن روزانه خود ، از جمله بهترین ترکیبات ضد استرس برای مخلوط کردن ، مورد تحقیق قرار داده ایم.

در حالی که برخی مخالف کافئین صبحگاهی هستند ، یک فنجان قهوه صبح همیشه چیز بدی نیست (بیشتر در مورد آن در زیر). با معاوضه مناسب و مکمل های مناسب (تماشای شما ، غذاهای کاهش دهنده استرس) ، این فنجان جو صبحگاهی می تواند به بخشی سالم از مراسم صبحگاهی شما تبدیل شود. ما به شما نشان می دهیم که چگونه با چهار ماده ضد استرس که مطمئناً سطح نوشیدنی صبحگاهی را افزایش می دهد.

اما اول اینکه چقدر قهوه بیش از حد قهوه است؟

اما منتظر باشید ، من فکر کردم فنجان قهوه صبحگاهی ما مشکلاتی برای سلامتی ما ایجاد کرده است؟ خوب ، مانند بیشتر چیزها ، این یک پاسخ جهانی نیست. در حالی که برخی از ما اضطراب ناشی از کافئین را تجربه می کنیم ، برخی دیگر انرژی ، انگیزه و حتی شادی را تجربه می کنند! نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که چه چیزی در فنجان شما می آید و هر چند وقت یکبار آن را دوباره پر می کنید.

بنابراین ، اگر متوجه شدید که قهوه مکمل برنامه صبحگاهی شما است و شما از جمله افرادی نیستید که عوارض عصبی را تجربه می کنید ، یک فنجان چیزی نیست که روی آن عرق کنید.

در حقیقت ، برخی تحقیقات نشان می دهد که قهوه حتی دارای مزایای چشمگیری است به دلیل محتوای بالای آنتی اکسیدان هابه ترفند در اینجا این است که مقدار کافی کافئین را حفظ کنید و به بدن خود گوش دهید. همه نسبت به کافئین واکنش متفاوتی نشان می دهند ، بنابراین اگر فقط قهوه را دوست ندارید ، می توانید از مواد ضد استرس زیر در مواردی مانند قهوه بدون قهوه ، چای یا حتی مخلوط در اسموتی استفاده کامل کنید.

همچنین لیست ما را بررسی کنید جایگزین های کافئین برای افزایش انرژی برای الهام بیشتر برای افزایش انرژی بدون کافئین

4 ماده ضد استرس برای بهبود قهوه صبحگاهی

# 1 زردچوبه

در حالی که این ادویه فوق العاده به دلیل خواص ضد التهابی قوی شناخته شده است ، برخی از آنها پژوهش پیشنهاد کرد که کورکومین (ترکیب فعال موجود در زردچوبه) نیز ممکن است برای احساس اضطراب گاه به گاه مفید باشد. در واقع ، یک مطالعه کاهش نتایج اضطراب در شرکت کنندگان در مصرف کورکومین را نشان داد!

نکته: فراهمی زیستی زردچوبه به خودی خود زیاد نیست ، اما ترکیب آن با فلفل سیاه کمک زیادی می کند (به لطف پیپرین ترکیبی که در فلفل سیاه یافت می شود). بنابراین اگر می توانید a کمی یک قاشق به قهوه صبح خود اضافه کنید ، کمی فلفل سیاه همراه با پاشیدن زردچوبه در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که برای دریافت مزایا فقط به 1/20 قاشق چایخوری نیاز دارید! شما به سختی آن را امتحان خواهید کرد.

شماره 2 پودر کاکائو

بله ، ما واقعاً آن را به شما می دهیم یک دلیل سالم برای لذت بردن از شکلات!! اما ما در مورد پودر کاکائو شیرین نشده ، دانه های کاکائو خام یا 70٪ یا شکلات تیره تیره (انواع شیرین نشده) صحبت می کنیم.

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو و برخی دیگر وجود دارد پژوهش نشان می دهد که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو دارای خواص تقویت کننده خلق و خو و تقویت کننده شناختی هستند. بنابراین برای بالا بردن قهوه صبحانه ، این یکی از آن ترکیبات ضد استرس است که ما قطعاً می توانیم با آن درگیر شویم. می توانید فنجان جو صبحانه خود را با کمی پودر کاکائو بدون شیرین به قهوه موکا تبدیل کنید – کافی است از یک ویسک قهوه ، مخلوط کن یا همزن دستی استفاده کنید و هم بزنید (خوشمزه!).

شماره 3 Ashwagandha

در چند سال گذشته ، به نظر می رسد که ما همچنان بیشتر و بیشتر در مورد عوامل سازگار ، بخصوص ashwagandha ، می شنویم.

سازگار کننده ها گیاهانی هستند که اعتقاد بر این است که به بدن در مقابله با استرس کمک می کند و مشخص شده است که هر سازگار کننده کمی متفاوت عمل می کند. Ashwagandha بسیار محبوب شده است زیرا می توانید آن را به شکل پودر پیدا کنید تا به چیزهایی مانند اسموتی و بله ، حتی فنجان صبح قهوه خود اضافه کنید!

ما این ماده ضد استرس را دوست داریم زیرا مطالعات نشان می دهد که این آداپتوژن می تواند به خصوص برای آن مفید باشد به کاهش استرس و اضطراب کمک می کندبه

اگر به دنبال یک نوشیدنی بدون کافئین برای شروع روز خود هستید ، این یک راه عالی برای متعادل کردن قهوه صبحانه است و حتی می توانید از پودر ashwagandha برای تهیه چای خامه ای خود استفاده کنید.

# 4 دارچین

من فکر می کنم همه ما می توانیم موافق باشیم ، دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شده اند. منظورم عطرهای شیرین و گرم کننده ادویه دارچین است که با طعم خاکی قهوه مخلوط شده است … جادوی ناب!

و این ادویه نه تنها عطر فنجان صبحگاهی ما را بالا می برد ، بلکه فواید قهوه را برای سلامتی نیز بهبود می بخشد. دارچین یک داروی ضد استرس است که ثابت شده است که حاوی آن است خواص ضد التهابی و می تواند به حفظ قند خون کمک کند ، متابولیسم، و حالت!!

آن را به جای شکر روی فنجان قهوه خود بپاشید یا یک لاته گرم کننده با دارچین با قهوه یا اسپرسو و شیر دلخواه بدون محصولات لبنی درست کنید.

دستور قهوه پاداش: قهوه کدو تنبل سالم شکسته

این دستور FitOn PRO بهترین نوشیدنی با طعم کدو تنبل را می سازد. فقط با چند ماده تشکیل شده است ، ما تضمین می کنیم که این نوشیدنی قهوه پاییزی دیدار جدید شما خواهد بود. آیا می خواهید این لیوان خوشمزه را فوق العاده تر کنید؟ با برخی از مواد ضد استرس ما در بالا بپاشید تا با هر جرعه شما را خنک ، آرام و جمع نگه دارید.

قهوه کدو تنبل خرد شده سالم

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
 • 2 قاشق غذاخوری شکر نارگیل
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ½ قاشق چایخوری ادویه برای پای کدو تنبل + بیشتر برای سرو
 • 1 ½ فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (برای قهوه سرد)

جهت ها:

کافی است قهوه ، شکر نارگیل ، آب جوش و ادویه پای کدو تنبل را به یک کاسه بزرگ مخلوط کن اضافه کنید و با همزن دستی یا همزن دستی ، هم بزنید تا کف کند – این کار حدود 3 دقیقه طول می کشد. کنار بگذارید.

درباره Iced: در صورت تهیه یخ ، یخ را به همراه شیر به یک فنجان اضافه کنید و قهوه خرد شده را روی شیر بریزید و ادویه پای کدو تنبل اضافی بپاشید.

برای گرم: شیر جو را با حرارت ملایم به تابه اضافه کرده و روی حرارت قرار دهید تا گرم شود. داخل فنجان قهوه مورد علاقه خود بریزید و با قهوه کدو تنبل خرد شده بپاشید. با چاشنی اضافی پای کدو تنبل بپاشید.

توجه داشته باشید: در صورت تمایل قهوه کدو تنبل خرد شده را قبل از خوردن آن با شیر مخلوط کنید و یکی از مواد فوق ضد استرس فوق را برای افزایش بیشتر اضافه کنید!

سایر ترفندها برای سالم ماندن قهوه صبحگاهی شما

بدون لبنیات درست کنید

خامه سنگین را کنار بگذارید و آن را بدون لبنیات کنید ، در عوض از یکی از این گزینه های شیر خوشمزه بدون لبنیات استفاده کنید.

 • شیر نارگیل کامل شیرین نشده (کنسرو شده)
 • بلغور جو دوسر
 • شیر ماکادمیا

شکر تصفیه شده را کنار بگذارید

بسیاری از ما ترجیح می دهیم کمی شیرینی به فنجان قهوه صبحگاهی خود اضافه کنیم ، اما روش های سالم تری نیز وجود دارد که علاوه بر استفاده از شکر ساده ساده ، قدیمی است. در اینجا برخی از جایگزین های طبیعی عالی وجود دارد.

 • شربت افرا خالص (فوق العاده خوشمزه در قهوه ، به ویژه در نوشیدنی هایی با رایحه پاییزی!)
 • عسل (لاته را با عسل و بلغور جو دوسر امتحان کنید و بعداً از ما تشکر کنید)
 • شکر نارگیل
 • استویا یا شیرین کننده میوه راهب برای گزینه کم کربوهیدرات

پروتئین را افزایش دهید

با افزودن یک قاشق چایخوری پودر پروتئین ، یک بسته پروتئینی به نوشیدنی صبح خود بدهید! در حالی که TikTok از دستور العمل های خوشمزه قهوه (پروتئین + قهوه) به ما الهام گرفته است ، ما مدت هاست از این هک استفاده می کنیم.

 • برای افزایش پروتئین بدون مزه ، یک قاشق چایخوری کلاژن به آن اضافه کنید. همانطور که با یک هم زدن ساده حل می شود ، مخلوط کردن آن قهوه شما را درخشان می کند! برای خوشمزه تر ، قبل از مخلوط کردن ، کمی جوی دوسر یا شیر نارگیل اضافه کنید.
 • به جای پودر پروتئین گیاهی ، شیرین کننده را کنار بگذارید. سعی کنید 1 فنجان قهوه را با ½ – 1 قاشق چایخوری ما مخلوط کنید پودر پروتئین JS Health X FitOn Cinnamon Roll و شیر بدون لبنیات به دلخواه شما. یک قطره از مواد ضد استرس فوق را اضافه کنید و این نوزاد را به یک نوشیدنی پر از استرس پر از پروتئین مخلوط کنید.

پختن صبح را بخشی سالم از مراسم صبحگاهی خود قرار دهید

قهوه بد نیست و برای برخی از ما یک فنجان در روز می تواند واقعاً چیز خوبی باشد. اما به جای پر کردن این فنجان صبح با تن قند و خامه مایع اضافه شده ، سعی کنید آن را با این چهار ماده ضد استرس به بخش سالم تری از مراسم صبح خود تبدیل کنید.

بهتر است ، هنگام گوش دادن به پادکست انگیزشی ، خواندن یک کتاب توسعه شخصی ، یا فقط در ایوان خود بنشینید و تمرین تنفس عمیق کنید ، قبل از اینکه روتین روزانه شما بچرخد ، از فنجان قهوه پهن صبح خود میل کنید.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به این معنا نیست که ما باید چیزهایی را که دوست داریم از زندگی روزمره خود حذف کنیم (یعنی قهوه). اما ما می توانیم راههای سالم تری برای ترکیب آنها در مراسم روزمره خود بیابیم.

دیدگاهتان را بنویسید