36 دستور غذای فوق العاده کباب گیاهی


این گریل را روشن کنید، ما انواع خوشمزه و متنوعی از دستور العمل های کباب گیاهی را داریم که برای هر باربیکیو تابستانی مناسب است. همه چیز از سبزیجات کبابی، میوه های کبابی و حتی سالادهای کبابی! آشپز خود را در این فصل با دستور العمل های تازه و کبابی تازه کنید.

فصل کباب کردن شروع شدآن گریل ها را آتش بزنید، تابستان تقریباً فرا رسیده است! ما به اشتراک می گذاریم که چقدر می تواند خوشمزه و سرگرم کننده باشد که انواع جدیدی از دستور العمل های bbq را امتحان کنید. این مجموعه ای از دستور العمل های کباب گیاهی است که پر از طعم است و آشپز بعدی شما را تکان می دهد.

دستور العمل های باربیکیو مبتنی بر گیاه نشان می دهد که چگونه رژیم مدیترانه ای می تواند در هر سبک زندگی مناسب باشد … حتی کباب کردن تابستان! خارج از چارچوب فکر کنید و سعی کنید کاهو را برای سالاد سزار کباب کنید یا حتی برای یک دسر شیرین تابستانی مقداری میوه روی کباب بریزید.

برخی از دستور العمل های کباب گیاهی مورد علاقه ماما در آب و هوایی زندگی می کنیم که به ما امکان می دهد در تمام طول سال کباب کنیم، بنابراین با دستور العمل های کبابی بیگانه نیستیم. با این حال، اینها برخی از دستور العمل های مورد علاقه شخصی ما برای کباب کردن تابستانی هستند –

انواع دستور پخت کبابی که شامل گوشت نمی شوداز برخی از دوستان متخصص تغذیه خواستم که دستور العمل های کباب کردن بدون گوشت مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند. آنها ناامید نشدند. انواع دستور العمل های خوشمزه را در زیر بررسی کنید!

غذای کبابی و رویدادهای اصلی

این فوق العاده ماریناد آسان توفو از Kelsey P. RD برای مرین کردن غذاهای کبابی عالی است.

سالاد کبابی

بله شما آن را درست خواندید. در واقع می توانید اجزای یک سالاد را کباب کنید تا یک غذای لذیذ درست کنید. این یک بعد طعم کاملاً جدید می‌افزاید و آماده‌سازی برای مهمانی‌های شام سرگرم‌کننده است.

سبزیجات کبابی

ما دوست داریم سبزیجات را روی کباب بریزیم زیرا طعم زغالی عالی را به ما می دهد. ناگفته نماند که آنها روی یک بشقاب خیره کننده به نظر می رسند.

این همه سبزیجات تابستانی، زمان کمی!

نان های کبابی

کباب کردن نان برای تشکیل بخشی از یک غذا یا صرف چند برش نان تست برای همراهی با غذایتان یکی از ضروریات تابستانی است. این دستور العمل ها نشان می دهد که چگونه کباب کردن پیتزا، نان تخت یا باگت می تواند یک وعده غذایی را متحول کند.

میوه کبابی

کباب کردن میوه ها شیرینی طبیعی خود را نشان می دهد. ایده آل برای یک خوراکی شیرین یا اضافه شده به سالادهای تابستانی، چرخشی سرگرم کننده بر روی میوه های تابستانی است.

(6 بار بازدید شده، 6 بازدید امروز)

آخرین اصلاح: 5 ژوئن 2022