3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری در خود


راههای آسان برای ایجاد انگیزه در خود

وقتی سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم ، ایجاد انگیزه و انگیزه ماندن یکی از بزرگترین نگرانی های من بود. واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. در طول سالها ، من متوجه شده ام که انگیزه چیزی نیست که فقط به شما برسد. این یک سوئیچ جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید ، اما اگر آماده باشید که متعهد به تغییر واقعی باشید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه در خود وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا دوباره) می تواند بسیار ترسناک باشد. من خیلی از “شکست” های گذشته می ترسیدم که باعث می شد احساس کنم نمی توانم این کار را انجام دهم. ایده کاهش 10 کیلوگرم غیرممکن به نظر می رسید ، چه برسد به 45 کیلوگرم! اما من این کار را کردم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی خودتان را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع آن را انجام می دهید ، تکمیل ذهن شما را متحول می کند.

دستیابی به یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی 5 دقیقه ای هر روز ، انگیزه ای فوری به شما می دهد!

2. یک نقطه واقعی TRUE پیدا کنید

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام طول زندگی سالم بوده اند بسیار الهام بخش هستند ، اما دیدن زنانی که با وزن خود مبارزه کرده اند بدن خود را متحول می کنند ، قابل توجه است. برای من ، دختران موجود در بدن مجلات (در حال حاضر tik tok ، ig و غیره) قابل دستیابی به نظر نمی رسیدند. البته من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستان من فرض در آن زمان آنها همیشه ضعیف بودند.

من مجبور بودم اطلاعات واقعی را پیدا کنم ، و در آن زمان نمی دانستم که این اطلاعات وجود دارد ، بنابراین من از مادرم خواستم که از من چند عکس بگیرد و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کند. نه به این دلیل که هنوز کاری انجام داده بودم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن تصاویر بدنم در آن لحظه دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس می کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین حسی را تجربه کنم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان دیگری داشتم که به آنها نگاه کنم. برای دیدن اینکه زنان “عادی” موفق به کاهش وزن ، سالم ، ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد سلامت شده اند. سبک زندگی. من این کار را نکردم ، اما اکنون شما این کار را می کنید و این من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم که بتوانم برای شما در کنار هزاران زنی که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند ، چنین باشم.

اگر هنوز این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا ببینید و فقط تحول ما و داستان برنده سارا ، برنده Crop Top Crunch Time را برای افزایش فوری انگیزه بررسی کنید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید جامعه شگفت انگیزی از زنان وجود دارد که منتظر تشویق شما هستند؟ تیم LSF جامعه ما از زنان تناسب اندام عشق است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا به عنوان مکانی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را خراب کنند و در ساختن یکدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود نسبت به یکدیگر خشن ، صادق و آسیب پذیر باشیم. بدون قضاوت ، فقط عشق زیادی به شما!

عاشق انجمن تناسب اندام ، جامعه تناسب اندام خانم ها ، کولاژ زنان

پاسخگویی و پشتیبانی واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی پایدار است! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که به طور کامل دلیل تغییرات ما را درک کنند. اغلب ، حتی با بهترین نیت ، آنها ما را از انتخاب سالم منصرف می کنند ، زیرا با آنچه برای آنها راحت است مطابقت ندارد. اما این سفر متعلق به شماست! شما باید با زنانی که آن را دریافت می کنند ارتباط برقرار کنید و آن را دریافت کنید تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!دیدگاهتان را بنویسید