15 دسر رژیمی مدیترانه ای مناسب برای تابستان


از آنجایی که رژیم غذایی مدیترانه ای فهرستی از غذاهایی که خوردن آنها را ممنوع کرده است، در بر نمی گیرد، این بدان معناست که دسر همیشه یک گزینه است. امروز بیش از 15 دسر رژیمی مدیترانه ای و ایده های خوراکی شیرین را به اشتراک می گذاریم که برای تابستان عالی هستند.

شیرینی های الهام گرفته از رژیم مدیترانه اییکی از مواردی که ما بلافاصله هنگام سفر به مکان هایی مانند یونان، ایتالیا و فرانسه متوجه آن شدیم این است که آنها هنوز هم راه هایی برای وارد کردن شیرینی ها به رژیم غذایی خود پیدا می کنند.

قطعا برای هر چیزی زمان و مکانی در حد اعتدال وجود دارد. همه دسرهای مورد علاقه شما هنوز هم می توانند بخشی از سبک زندگی شما باشند، نکته کلیدی این است که تعادل و اعتدال را پیدا کنید.دستور العمل هایی که در زیر به اشتراک می گذاریم ایده هایی برای دسرهای سبک و تازه رژیم مدیترانه ای است که بر استفاده از میوه و ماست زیاد به جای آب نبات، دسرهای سنگین و غیره تمرکز دارد.

استفاده از میوه در دسر

یکی از انواع دسر مورد علاقه من وقتی سال ها پیش به یونان سفر کردم، میوه کبابی بود که روی آن عسل و ماست قرار داشت. خیلی ساده اما به طور طبیعی شیرین و خوشمزه بود.اینها کاسه ماست یونانی یک شام عالی نیز خواهد بود. گزینه های بسیار متنوعی از میوه ها، آجیل ها و دانه ها برای استفاده از ماست یونانی خامه ای.

دسرهای منجمد و الهام گرفته از رژیم مدیترانه ای

وقتی هوا در تابستان گرم است، گاهی اوقات هیچ چیز بهتر از یک خوراکی یخ زده نیست. منجمد کردن ماست با میوه راه آسانی برای ایجاد دسرهای خوشمزه است.

دستور العمل های بستنی سالم

در مورد بستنی‌ها، ما یک مجموعه کامل از بستنی‌ها داریم 26 دستور پخت بستنی سالم که برای تابستان عالی هستند

دسرهای کوچک

یک بار در یک رستوران خوب در فرانسه، با یک زن محلی صحبت می کردیم که گفت هر شب دسر می خورد. نکته او – فقط چند لقمه یا یک نسخه کوچک از خوراکی های مورد علاقه خود داشته باشید.

ما عاشق این هستیم که چند لقمه بخوریم، فقط به اندازه ای که احساس رضایت کنیم اما پر نشده باشیم.

توت ها و خامه فرم گرفته

احتمالاً یکی از میان وعده های تابستانی مورد علاقه من … توت های شیرین و خامه فرم گرفته خانگی. راه های زیادی برای آرایش خامه فرم گرفته یا لذت بردن از نسخه کلاسیک وجود دارد.

دستور خامه فرم گرفته روغن زیتون

یکی از راه‌های مورد علاقه من برای آرایش خامه فرم دادن این است که کمی عصاره بادام به آن اضافه کنم و سپس بادام خرد شده و مقداری تراشه شکلات را روی آن قرار دهیم.

ایده دسر رژیم مدیترانه ای

دسرهای رژیمی مدیترانه ای از کتاب آشپزی ما

ما یک بخش کامل از کتاب آشپزی خود را داریم، رژیم غذایی مدیترانه ای آسان شد، اختصاص داده شده به شیرینی.

برخی از دستور العمل های مورد علاقه ما از این فصل عبارتند از:

  • سوربت طالبی
  • توت فرنگی کبابی با ماست
  • کیک روغن زیتون
  • آفوگادو

(2 بار بازدید شده، امروز 2 بازدید)

آخرین اصلاح: 13 ژوئن 2022