یک خرابکار رنگ خاکستری را روی نیم تنه جورج فلوید از میدان یونیون می پاشد


به گفته پلیس نیویورک ، تماشاگران و گروه ، یک نیم تنه برنزی به ارتفاع 10 فوت جورج فلوید ، که ترور وی توسط افسر پلیس باعث شورش سراسری علیه خشونت پلیس در سال گذشته شد ، صبح روز یکشنبه در میدان یونیون با رنگ خاکستری تخریب شد. که مجسمه را نصب کرد..

این نیم تنه فقط سه روز پیش در قالب تور که شامل مجسمه هایی از برونا تیلور بود که در مارس 2020 در لوئیزویل ، کنتاکی توسط پلیس کشته شد و جان لوئیس ، نماینده کنگره و فعال حقوق مدنی که تابستان گذشته اندکی پس از آن جان سپرد ، رونمایی شد. فلوید کشته شد.

سخنگوی پلیس گفت که فیلم های نظارتی حدود ساعت 10 صبح مردی را روی اسکیت بورد نشان می دهد که پشت نیم تنه جان لوئیس در حال خم شدن است و چیزی را در یک ظرف مخلوط می کند ، سپس از کنار مجسمه فلوید اسکیت می گیرد و رنگ خاکستری روی نیم تنه او می اندازد و اسکیت می زند. تا بعد از ظهر یکشنبه هیچ بازداشتی وجود ندارد.

پس از آنکه مأموران پلیس صبح یکشنبه گزارشی از خرابکاری دریافت کردند ، چندین داوطلب و همچنین تولید کننده کارخانه شروع به برداشتن رنگ خاکستری کردند. تماشاگران در اطراف نصب نصب شده و آثار هنری و خرابکاری را می پذیرند.

مردم رنگ خاکستری را که روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون اسپری شده بود پاک کردند

فلش

مردم رنگ خاکستری را که روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون اسپری شده بود پاک کردند

جان کاپرت ، 62 ساله ، ساکن وودساید که سیاه پوست است ، می گوید: “ما این کار را هر روز انجام می دهیم.” “رنگ همه چیز را آلوده نمی کند.”

ایسایا برک ، مشاور مالی 31 ساله ، گفت که وی از ویرجینیا به شهر آمده است تا به همراه خانواده خود نصب را ببیند.

برک که سیاه پوست است می گوید: “من رفتم و رنگ را دیدم ، که بلافاصله من را تحت تأثیر قرار داد.” او ترسید که وقتی مجسمه تمیز شود ، دوباره خراب شود. “این نماینده کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. این نژادپرستی ، نفرت ، جهل است ، همه چیز با هم جمع می شود.”

همین مجسمه فلوید در ماه ژوئن هنگام نمایش در فلاتبوش ، بروکلین مورد تخریب قرار گرفت. مجرمان سپس مجسمه را با الگویی برای جبهه میهن پرستان راست افراطی سفید مشخص کردند. همچنین تصور می شود که این گروه عامل خرابکاری مجسمه دیگری از فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی باشند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس فیلم های نظارتی از مظنونان حادثه ژوئن را منتشر کرد ، اگرچه از روز یکشنبه هیچ فرد دستگیر نشده است.

هیچ الگو یا علامتی در نیم تنه میدان اتحادیه در روز یکشنبه یافت نشد.

این سه مجسمه که توسط هنرمند کریس کارنابوچی ساخته شده و توسط گروه هنری Confront ساخته شده است ، تا 30 اکتبر در معرض دید عموم قرار می گیرد و سپس به شهرهای دیگر و بعداً به حراج خیریه منتقل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید