گیاه دارویی برگ زیتون – خوبی طبیعت را در بهترین حالت خود تجربه کنید

خواص دارویی گیاهی برگ زیتون از زمان بقراط، پزشک یونان باستان، که روغن زیتون را برای بسیاری از بیماری ها مانند زخم معده تجویز می کرد، شناخته شده است. ترکیب، اولئوروپئین فیتوشیمیایی موجود در این داروی گیاهی، عنصر فعال آن است. این ماده به النولیک اسید، یک عامل ضد باکتری قوی، تجزیه می شود، که با ممانعت از تولید اسید آمینه، ویروس ها را از بین می برد و آن را به یک آنتی بیوتیک قوی تبدیل می کند. روغن زیتون یک ماده ضروری در غذاهای مدیترانه ای است و جوانی بومیان تا حد زیادی به خوبی طبیعی زیتون نسبت داده می شود.

داروی برگ زیتون در اشکال مختلف مفید مانند تنتور، برگ یا کپسول قابل تهیه است تا با نیازهای مختلف شما مطابقت داشته باشد. روغن زیتون معمولاً در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی از جمله مومیایی کردن پس از اصلاح، بسته‌های گلی گیاهی صورت و نوارهای صورت گیاهی و غیره وجود دارد. این عصاره های گیاهی به صورت خارجی در بسیاری از محصولات آرایشی استفاده می شود. به لطف خواص آنتی اکسیدانی آن اثرات مضر برنزه شدن با آفتاب را کاهش می دهد و پوست را احیا می کند و پوستی جوان و سالم را تضمین می کند که آن را به یک محصول ضد پیری محبوب نیز تبدیل می کند. این گیاه زیتون در داروهای چینی و هومیوپاتی نیز استفاده می شود.

کپسول های عصاره برگ زیتون که به صورت داخلی مصرف می شوند در بسیاری از بیماری ها مفید هستند. برای افزایش جریان کرونری قلب و همچنین کاهش فشار خون و کلسترول استفاده می شود. این یک آنتی بیوتیک قوی و طبیعی است که در مدیریت بیماری های ناشی از باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها بسیار مفید است. عصاره روغن زیتون به ویژه در برابر سویه های میکروارگانیسم های مقاوم به آنتی بیوتیک موثر است و تولید میکرو سموم را که مسئول خستگی مزمن هستند متوقف می کند.

در کنترل عفونت های کاندیدا، PMS، مشکلات وزن و سایر علائم رایج مرتبط با عفونت های قارچی استفاده می شود. این می تواند با خواباندن آنها از توزیع ویروس ها جلوگیری کند و یک داروی مفید در برابر ویروس های آنفولانزا، تبخال و حتی ویروس های HIV است. اعتقاد بر این است که برگ زیتون در مبارزه با مالاریا قوی تر از کینین است. همچنین برای درمان زونا، عفونت گوش و پوست در انواع مختلف به غیر از دردهای روماتیسمی و نقرس استفاده می شود. تصور می‌شود که این داروی گیاهی باعث تولید فاگوسیت‌ها می‌شود که باکتری‌ها و سایر اجسام خارجی مضر را می‌بلعد و در نتیجه ایمنی بدن را تقویت می‌کنند.

چای برگ زیتون یک درمان خانگی رایج است که برای هزاران سال برای کاهش دمای بدن در شرایط تب بالا مورد استفاده قرار گرفته است. بهترین چیز این است که در صورت تمایل می توانید چای زیتون را روزانه همراه با وعده های غذایی خود میل کنید. زنان باردار یا کسانی که داروهای تجویزی مصرف می کنند باید قبل از مصرف این داروی گیاهی با نظر پزشک خود مشورت کنند زیرا در برخی موارد باعث تشدید بیماری می شود.

داروی گیاهی روغن زیتون باید به دور از حرارت، نور یا رطوبت مستقیم نگهداری شود، زیرا رطوبت یا گرمای بیش از حد می تواند روغن های فرار و خواص دارویی آن را از بین ببرد. دارو را با دیگران به اشتراک نگذارید و دارو را بیش از تاریخ انقضا استفاده نکنید. عصاره روغن زیتون به شما کمک می کند تا یک زندگی با کیفیت و بدون هیچ گونه عوارض جانبی داشته باشید. از خواص طبیعی زیتون لذت ببرید و خواص جادویی عصاره برگ زیتون را تجربه کنید.