گروه های جهادی بسیج با 500 هزار فعال آماده ایفای نقش هستندبه گزارش سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوزسردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در گردهمایی «قصه جهاد» که با حضور مشترک 6 هزار نفر از گروه های جهادی و فعالان فضای مجازی بسیج در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: جهادگران تشنه خدمت و سازندگی هستند. و جهادگران تشنه توضیحات در فضای مجازی در جوار بیت مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حاضر شدند.

وی گفت: بسیج به عنوان سازمان انقلاب اسلامی و فرزندان ملت ایران در پاسداری از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم کارنامه درخشانی را به ثبت رسانده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سازمان بسیج نیز در گام دوم انقلاب آماده است تا گام های بلندی در خدمت به میهن ایران اسلامی بردارد.

سردار سلیمانی تاکید کرد: جامعه آماده ایفای نقش به نمایندگی از گروه های جهادی بسیج در سراسر کشور است که شامل شبکه مردمی جوان، مؤمن، انقلابی و پرتلاش با بیش از 500 هزار فعال جهادی در عرصه خدمت رسانی است.

وی تصریح کرد: این شبکه در خدمت آرمان های بزرگ ایران برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب برای برداشتن گام دوم انقلاب اسلامی با استفاده از همه توانمندی های ملت با جوانان و جهادگران است. . روح به عنوان تمرکز و جهش به جلو در پیشرفت، برای تحقق اهدافی که رهبر انقلاب فرزانه در گام دوم تعیین کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در حمایت از حرکت ها و گروه های جهادی بسیج و نقش آفرینی جوانان در راستای تحقق شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی، اقدامات بسیار عمیقی در دستور کار قرار گرفته و یک بار پس از انقلاب محقق می شود. دیگر.

سردار سلیمانی ادامه داد: فرزندان ملت بار دیگر در ساختن الگوی جذاب جمهوری اسلامی و تحقق آرمان های امام راحل و تدابیر رهبر فرزانه انقلاب موفق شدند و کارنامه درخشانی در انقلاب خواهند داشت. . گام دوم انقلاب

انتهای پیام/*