گروه رولینگ استونز با ادای احترام به چارلی واتز ، نوازنده درام ، یک تور آمریکایی را آغاز کردند


ST لوییس – گروه رولینگ استونز دوباره در تور هستند ، این بار بدون ضربان قلب یا حداقل بدون ریتم.

راکرهای افسانه ای تور همه گیر بدون فیلتر را روز یکشنبه در گنبد در مرکز آمریکا در سنت لوئیس بدون درامر خود برای نزدیک به شش دهه آغاز کردند. از همان ابتدا مشخص بود که اعضای گروه – و طرفداران – چقدر دلتنگ چارلی واتس بودند که ماه گذشته در 80 سالگی درگذشت. به استثنای یک نمایش خصوصی در ماساچوست هفته گذشته ، کنسرت در سنت لوئیس اولین مرگ واتس آنها بود.

نمایش با یک صحنه خالی و فقط یک ضربه درام آغاز شد و عکس هایی از واتس روی تخته ویدئو چشمک می زد. پس از آهنگ دوم ، اجرای هیجان انگیز “It’s Only Rock ‘N’ Roll (But I Like It)” ، میک جگر ، کیت ریچاردز و رونی وود روی صحنه رفتند. جگر و ریچاردز با یکدیگر دست دادند و از طرفداران برای حمایت و عشق واتس تشکر کردند. جگر اعتراف کرد که دیدن تصاویر واتس احساسی بود.

جگر گفت: “این اولین تور ماست که بدون او انجام دادیم.” “ما خیلی دلتنگ چارلی هستیم ، روی صحنه و خارج.”

سپس گروه “تاس سرگردان” را به واتس تقدیم کردند.

قبل از کنسرت رولینگ استونز در تور بدون فیلتر ، ویدئویی از چارلی واتز پخش شد.
امی هریس / Invision / AP

این تور برای سال 2020 برنامه ریزی شده بود ، پیش از آنکه ویروس کرونا عملاً صنعت گردشگری را تعطیل کند. در طول نمایش در میسوری علائم بیماری همه گیر همه جا بود ، وضعیتی که به شدت تحت تأثیر نوع دلتا ویروس قرار داشت.

بر اساس پروتکل آنتی ویروس سنت لوئیس ، ده ها هزار طرفدار از ماسک استفاده کردند. خود سنگها در اطلاعیه خدمات عمومی ظاهر شدند و از هرکسی که علائمی داشت خواست در خانه بماند. یک سایت واکسیناسیون روی گنبد ایجاد شد و برنامه هایی برای مکانهای مشابه در هر ایستگاه وجود داشت.

این کنسرت به لطف معاونش ، استیو جردن ، شامل ریتم رانندگی مشابه واتس است. درامر ممکن است برای طرفداران تازه کار باشد ، اما او به سختی در Stones-Jordan تازگی دارد و سالها با پروژه جانبی ریچاردز ، X-Pensive Winos ، همراه با بسیاری از هنرمندان برجسته دیگر بازی می کند.

با این حال ، طرفداران سرسخت نمی توانند واتس را که به عنوان یکی از بزرگترین درامرهای راک شناخته می شد از دست بدهند ، اگرچه عشق واقعی او جاز بود. او در سال 1963 به جگر و ریچاردز در رولینگ استونز پیوست. وود در سال 1975 به این گروه پیوست.

برای لورا جزوسکی ، 62 ساله ، از اوماها ، نبراسکا ، دیدن سنگ های بدون وات بسیار تلخ بود.

او گفت: “واقعاً غم انگیز است.” “او اولین سنگ قدیمی است که از بین رفته است.”

این نمایش شامل تعداد زیادی از بازدیدهای گروه بود. جگر به سختی شبیه یک پیرمرد 78 ساله به نظر می رسید و مانند یک مرد نیمی یا یک سوم سن خود در صحنه قدم می زد. گرداب ثابت حرکت آوازهای وی و گیتار وود و ریچاردز طبق معمول به نظر می رسید.

پس از سنت لوئیس ، این تور شامل توقف در شارلوت ، کارولینای شمالی است. پیتسبورگ ؛ نشویل ، تنسی ؛ مینیاپولیس ، مینه سوتا ؛ تمپا ، فلوریدا ؛ دالاس ؛ آتلانتا ؛ دیترویت ؛ و در 20 نوامبر در آستین ، تگزاس فارغ التحصیل شد. این گروه همچنین تاریخ های جدیدی را در لس آنجلس در 14 و 17 اکتبر و یک کنسرت در لاس وگاس در 6 نوامبر اضافه می کند.

میک جگر روی صحنه با رولینگ استونز در سنت لوئیس می خواند.
میک جگر روی صحنه با رولینگ استونز در سنت لوئیس می خواند.
امی هریس / Invision / AP

جزفسکی و براد شوهر 60 ساله اش دختر 30 ساله خود سارا را برای کنسرت به سنت لوئیس آوردند. این اولین فرصت سارا برای دیدن رولینگ استونز بود. مادر و پدرش آنها را در نقاط مختلف دیدند – ایمز ، آیووا. بولدر ، کلرادو ؛ دنور ؛ حتی ویچیتا ، کانزاس – قدمت آن به دهه 1970 برمی گردد.

وقتی اعضای بازمانده گروه 70 ساله شدند ، Jezewskis نمی خواست این فرصت را از دست بدهد.

برد جیزفسکی گفت: “اگر آخرین بار آنها باشد ، ما اینجا هستیم.” “و اگر تور دیگری باشد ، ما نیز آنجا خواهیم بود.”

دیدگاهتان را بنویسید