گام مجلس برای تقویت معیشت کاریبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانعلی بابایی کارنامی با اشاره به عملکرد مجلس یازدهم گفت: تحقق وعده شفافیت یکی از نقاط قوت و برجسته مجلس یازدهم است. این که دشمنان و مخالفان نظام دائماً علیه مجلس انقلابی سؤال می کنند و به نمایندگان حمله می کنند نشان می دهد که مجلس یازدهم عملکرد قوی و قابل قبولی داشته است.

وی گفت: مجلس یازدهم تاکنون طرح های معیشتی بسیار مهمی را تصویب کرده و مصوبات خوبی برای تقویت امنیت شغلی کارگران و کارمندان به ویژه در بررسی لایحه بودجه داشته است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ارتباط مجلس یازدهم با مردم نسبت به مجالس گذشته تقویت شده است و مردم به راحتی می توانند با نمایندگان ارتباط برقرار کنند و مشکلات و مطالبات خود را به آنها بگویند.

بابایی کارنامی خاطرنشان کرد: نمایندگان برخی از مجالس تنها در آستانه انتخابات ارتباط خود را با مردم افزایش داده اند اما 11 قاضی در عمل نشان دادند که اینطور نیست و در هر شرایطی به خوبی متعلق به مردم است و مطالبات او را دنبال می کنند. اولویت نمایندگان خدمت به مردم است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس یازدهم شاید تا رسیدن به قله های خدمت به مردم راه درازی در پیش داشته باشد اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که دولت ها نیز نقش مهمی در این امر ایفا می کنند. این ملاحظات و قوانین مجلس باید دقیق اجرا شود تا مردم تاثیر آن را در زندگی خود ببینند. مثلاً در اجلاس سران کرونا، مجلس شورای اسلامی تصویب کرد که سبد کالا در اختیار مردم قرار گیرد، اما دولت در این زمینه اقدامات لازم را انجام نداد.

رئیس کارگروه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی تاکنون اولویت های مهمی را دنبال کرده و توجه زیادی به مفسدان داشته است. برای رفع محرومیت سخت تلاش می کنیم. البته مجلس باید نظارت خود را تقویت کند و سوال از معاونان وزرا نیز بیشتر شود.

منبع: ماهار

انتهای پیام/