گالری مجازی NFT ها را مرور کنید – سپس از یک IRL در Bushwick دیدن کنید


تصور غلط رایج از توکن های غیر قابل تعویض (NFT) این است که این اصطلاح به نوعی دارایی اشاره دارد. بلکه نشان دهنده پیوند بین دارایی و بلاک چین است. NFT می تواند هر چیزی باشد: عکس ، GIF ، فیلم ، PDF و موارد دیگر. از آنجا که دوره جدیدی از دارایی و درآمدزایی را باز می کند ، این قالب همچنین فرصت تحقیق بی نظیری را برای سازندگان همه نوع ارائه می دهد.

برای نشان دادن استفاده گسترده از فناوری NFT ، ما یک گالری مجازی برای مشاهده آماده کرده ایم.

رنگ آمیزی: دورا نویسنده: سارا اسمولدون

همه ما با وقفه آشنا هستیم و نگاهی به نقاشی باشکوه در موزه می اندازیم. همین کار را با دورا انجام دهید. این نقاشی با اکریلیک ، پاستل و کولاژ روی کاغذ مخلوط سنگین ایجاد شده است ، سپس در فتوشاپ اسکن و دیجیتالی شده است. آگهی اختصاصی Voice را ببینید.

Gif: هارد دیسک (HDD) برای 4.0 اینچ (S) – Y از پارک تعزیه

صدا

Gif ها به دلیل محبوبیت در بین سازندگان رسانه های دیجیتال ، به عنوان یکی از محبوب ترین فرمت های NFT ظاهر شده اند. پارک از این فرم برای اظهار نظر در مورد تکنولوژی رها شده استفاده می کند ، که از طریق رسانه های دیجیتال در حال تجدید نظر است. به 1 از 8 مورد موجود در Voice مراجعه کنید.

عکاسی: این آب است توسط مایک پینت

صدا

یکی از مستحکم ترین حلقه های هنری ، عکاسی در طول دهه ها همراه با فناوری رونق گرفته است. جای تعجب نیست که بسیاری از عکاسان موفق از NFT استفاده می کنند ، مانند مایک پینت ، که عکس های خود را به صورت دیجیتالی برای لمس متمایز تغییر می دهد. مجموعه صدای او را بررسی کنید.

رسانه های ترکیبی: InternetLove نویسنده: یعقوب توبیاس

صدا

در مورد رسانه های ترکیبی ، آسمان محدود است. هنرمندان مدتهاست با کولاژ بازی می کنند و ایجاد دیجیتال امکانات بیشتری را ارائه می دهد. Jacob Tobias این کار را با اسکن تخت 600 dpi از نوع I Polaroid و MixedMedia Collage با استفاده از DAZED Mag انجام داد. لایه ها را اینجا بررسی کنید.

دیجیتال: اینفوبوروزیت نویسنده: مایکل گارفیلد

صدا

هنرمندان دیجیتالی با توانایی خلق همه چیزهایی که می توانید تصور کنید ، جهان را تحت تاثیر قرار می دهند. یکی از این خالقان ، مایکل گارفیلد ، هنرمند خلاق چند رسانه ای A / V است که کار او به پرورش حس کنجکاوی کمک می کند. مجموعه صدای او را بررسی کنید.

ویدیو: PLASTIC_SEA توسط کریستوفر هولمن

فیلم ها اغلب توسط هنرمندان برای برانگیختن احساسات عمیق در بینندگان و همچنین افزایش آگاهی از مسائل مهم مورد استفاده قرار می گیرند. هولمن از انیمیشن ویدئویی برای پوشش بحران پلاستیک اقیانوس استفاده می کند. آهنگ را اینجا ببینید.

PDF: یکی از این عشق ها توسط Konner Moshier

کلمه نوشته شده قطعاً در قلب جنبش NFT نیست ، اما این بدان معنا نیست که فرصتی عالی برای مشارکت استادان واژه ، شاعران و قصه گویان وجود ندارد. موشر از این رسانه برای روایت داستان یک عاشقانه افسانه ای استفاده می کند. شما می توانید آن را در اینجا بخوانید.

سمعی: عشق را فرار کن (ابزاری) نویسنده: ریچ هکمن

علاوه بر ضبط معاملات ، اجراهای زنده و پخش موسیقی ، نوازندگان روشهای ارزان قیمت محدودی برای سود بردن از هنر خود دارند. به همین دلیل بسیاری از هنرمندان در حال بررسی NFT به عنوان راهی برای انتشار بیت های استثنایی برای طرفداران خود هستند. می توانید به بخشی از Rich Hackman’s a cappella ، تا حدی beat-box ، تا حدی پیانو-کنسرت ، تمام نسخه های هیپ هاپ و RnB Voice گوش دهید.

صدا

اگر ترجیح می دهید در زندگی واقعی به هنر نگاه کنید ، ما این فرصت را در نزدیکی شما داریم. پلتفرم NFT Voice مستقر در بروکلین با گالری DorDor بوشویک برای میزبانی یک نمایشگاه NFT برای راه اندازی NFT.NYC ، یک کنفرانس بزرگ سالانه که در میدان تایمز برگزار می شود ، همکاری کرده است.

این رویداد بازدیدکنندگان را از طریق بلیط ها دریافت می کند ، که – یک شگفتی است! – NFT ها ، در Voice.com قطع کنید. فقط 100 عدد در دسترس خواهد بود ، اما می توان آنها را مجددا فروخت تا تعداد نامحدودی از شرکت کنندگان را در خود جای دهد. انجمن Voice برای اولین بار به بلیط ها دسترسی پیدا می کند ، بنابراین مطمئن شوید که حساب خود را ایجاد کرده اید.

این نشریه مشارکت بین Voice و Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید