گئورگی گلسیانی در پرسپولیس


به گزارش شبکه خبری تهران نیوز جورجی گلسیانی مدافع سپاهان به خدمت کادر فنی پرسپولیس درآمده و گفته می شود پرسپولیسی ها به دنبال به خدمت گرفتن گلسیانی هستند.

گلچیانی که امسال نیز در بازی های زیادی بازوی کاپیتانی سپاهان را برعهده داشت، یکی از مدافعان مورد تقاضای لیگ در بازار نقل و انتقالات تابستانی است.

به گزارش اصفهان، پس از مذاکره مدیربرنامه های این بازیکن و یکی از باشگاه های مطرح تهران، این بازیکن نیز راهی تهران شده تا آخرین مذاکرات خود را برای امروز با این باشگاه انجام دهد و در صورت عدم تصویب. هر خاصی ، او با ثبت محبوب ترین باشگاه قرارداد امضا خواهد کرد.

گئورگی گلسیانی در پرسپولیس

با آن حساب پس از دانیال اسماعیلی فر، گلسیانی دومین مدافعی خواهد بود که از سپاهان جدا می شود. دانیال اسمعلی فر نیز به پرسپولیس پیوست.

بیوگرافی گیورگی گلسیانی

گیورگی گلسیانی در 5 می 1991 در تفلیس گرجستان به دنیا آمد.

پست گلسیانی

گلیسیانی فوتبالیستی در پست مدافع است که فصل گذشته برای تیم سپاهان اصفهان در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کرد.

حضور گلسیانی در فوتبال ایران

گئورگی گلسیانی بازیکن گرجستانی که اولین بار با آهنین امیر قلعه نویی به لیگ ایران معرفی شد پس از یک فصل حضور در شمال کشور و تیم نساجی مازندران به اصفهان بازگشت و برای سپاهان بازی کرد.

این بازیکن همچنین دوست صمیمی کیروش استنلی است که زمانی در ذوب آهن همبازی بود و هنوز هم رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند.

گالسیانی در بازگشت به اصفهان گفت: من عاشق شهر اصفهان هستم، قبل از اینکه به نساجی بروم فصل خوبی را در ذبهن سپری کردم و خوشحالم که به اصفهان برگشتم و برای اصفهان بازی خواهم کرد.

مدافع گرجستانی سپاهانی ها درباره دلایل پیوستن به سپاهان گفت: علاقه داشتم دوباره با امیر قلعه نویی کار کنم، او مربی بسیار مستحکمی است و برای همکاری با او باید قوی باشی. در سپاهان هم بازیکنان باکیفیتی حضور دارند و انگیزه این تیم برای موفقیت بسیار بالاست. با توجه به شرایط خوب باشگاه امیدوارم سال آینده قهرمان شویم.

وی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت دوست صمیمی اش کیروش استنلی گفت: کیروش یکی از بهترین دوستان من است و هر روز با او صحبت می کنیم اما نمی دانم فصل آینده در سپاهان خواهد بود یا خیر. هنوز هیچ چیز رسمی نیست و منتظر بمانیم تا ببینیم چه می شود.

منبع: ایده ها

انتهای پیام/