کینسی تراپی آمریکا هفتاد و پنجمین سالگرد بهبود از طریق حرکت را نشان می دهد. – آمادگی جسمانی


واشنگتن ، دی سی – آوریل 2021: کینسی تراپی ، یکی از قدیمی ترین رشته های درمانی ، جشن 75 سالگی خود را به عنوان یک حرفه اعلام می کند.

در سال 1946 در میدان نبرد جنگ جهانی دوم تأسیس شد ، کینسی تراپی (درمان اصلاحی سابق) توسط ژنرال جراح آمریکایی نورمن تی کرک و دکتر هوارد راسک ، اولین پیشگامان در زمینه نوظهور پزشکی توانبخشی ایجاد شد. با افزایش بقای نیروهای مبتلا به بیماری یا جراحت ، تقاضای زیادی برای بازگشت سربازان به خدمت فعال وجود داشت. واحدهای اصلاحی برای بهبود فیزیکی برای بهبود این روند ایجاد شده است.

انجمن آمریکایی کینسی تراپی (AKTA) ، که قبلاً انجمن توانبخشی جسمی و روانی بود ، برای حمایت از خدمات توانبخشی فیزیوتراپیست های ثبت شده (RKT) ایجاد شد ، در حالی که سلامت و رفاه همه مردم ، از جمله جانبازان و افراد دارای معلولیت را ارتقا می بخشد. به

کینزی تراپی با هر نوع تناسب اندام پزشکی یا رشته درمانی متفاوت است زیرا تمام بدن را پوشش می دهد.گفت کندال نوبل ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده AKTA. “RKT ها آموزش دیده و آموزش دیده اند تا علاوه بر توانبخشی جسمانی ، رفتار را نیز تغییر دهند. “درمانگران کینسی در جایی که درمان سنتی پایان می یابد ادامه می دهند – مراجعه کننده را از آسیب یا بیماری به سلامت کلی می رسانند.

AKTA به رسمیت شناختن حرفه 75 ساله کینسی تراپی ، برخی از تخصص هایی را که بهترین روش های آنها را پوشش می دهد ، برجسته می کند. آنها عبارتند از:

  • ورزشهای تطبیقی ​​، شامل کار با ورزشکاران قطع شده و پارالمپیک
  • ورزشهای آبی
  • توانبخشی قلبی / ریوی
  • توانبخشی برای آموزش راننده
  • ارتوپدی
  • عصب شناسی

اساس کینزی تراپی در استفاده از آزمون های عملکردی عضلانی اسکلتی ، عصبی ، ارگونومی ، بیومکانیکی ، روانی و اجتماعی و انجام وظایف است که با اصلاحات رفتاری و فیزیکی به پایان می رسد.

دکتر تیموتی سیلور ، رئیس سابق طب فیزیکی و توانبخشی در بیمارستان جانبازان مک گایر در ریچموند ، ویرجینیا ، گفت: “وجود فیزیولوژی ورزش باعث می شود تا درمانگران جنبشی (RKT) برای تخصص های اضافی در بسیاری از زمینه ها مناسب باشند. ما RKT هایی داریم که توانبخشی قلبی و ریوی ، آب درمانی ، آموزش راننده و ارزیابی ظرفیت عملکردی را ارائه می دهند. طبیعت جهانی فیزیوتراپیست ها آنها را برای مراقبت های بین رشته ای بیماران مناسب می کند.

انجمن کینزی تراپی آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی و مبتنی بر اعضا است که متعهد به حمایت از تمام فیزیوتراپیست های ثبت شده در سراسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.akta.org مراجعه کنید.

مخاطب:
کتی لاگر
مدیر اجرایی AKTA
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید