کلید پریزهای ۱۲ میلیونی در بازار| محصولات «دلند» محبوب ترین


بازار گروه راه و مسکن: یکی از وسایل کاربردی و زیباسازی در هر ساختمان و پریز آن است. این روزها ارائه کننده سوژه های ساختمانی برای جذب متقاضیان و مخاطبان خاص از یک و مخاطبان عام از سوی دیگر، بهترین و مدرن ترین محصولات روز دنیا را به بازار عرضه می کنند.

توجه به دکوراسیون ساختمان ها از اهمیت بیشتری برخوردار است و در طراحی دکوراسیون اجزای متفاوتی نقش دارند که یکی از اجزای کوچک اما تاثیرگذار آن کلید و پریز می باشد. در گذشته‌ها و پریزها، تنوع کمی وجود دارد، اما ما می‌توانیم در طراحی کلیدها و پریزها تنوع بسیار خوبی داشته باشیم که بتوانیم با طراحی دکوراسیون مورد نظرمان را انتخاب کنیم.

اگر به تاریخچه کلید و پریز نگاه کنیم می بینیم که از عمر و اختراع کلید و پریز بیش از 100 سال می دهد. در سال ۱۸۸۴ جان هنری هولمز فرآیندی برای قطع سریع ابداع کرد. این فرآیند نیز در برخی از کلیدها و پریزها استفاده می شود. در سال ۱۹۱۷، ویلیام جی. نیوتون مکانیزم قطع سریع را گسترش داد و اولین کلید و پریز سوئیچ دار را ابداع کرد.

از آن زمان به بعد، صنعت کلید و پریز توسعه بسیاری پیدا کرد و به مرور با نیازهای جامعه سازگار شد. از جمله جدیدترین کلید و پریزها می توان به مدل لمسی و هوشمند اشاره کرد که قابلیت کنترل از راه دور با ریموت یا تلفن همراه را دارند.

حالا کلید و پریز به یکی از لوازم الکتریکی ساختمان می شود که برای کنترل (قطعی و وصلی) یا انتقال جریان جریان استفاده می شود. این عناصر کوچک در بازارهای مختلف و طرح های مختلف به بازار عرضه می شوند و در ساختمان های برق کاری قرار گرفتن آن روی دیوار با انواع پوشش های رنگی مانند، کاغذ دیواری، پانل های چوبی و غیره نمایشی خیلی خاص به فرد و جذاب به فضای می باشد. بخشد.

اما نکته ای که حائز اهمیت دارد این است که در حال حاضر برخی از محصولات کلیدی و پریز قیمت های باور نکردنی به خود گرفته اند و در برخی از واحدهای مسکونی لوکس و لاکچری سازنده ها از آن استفاده می کنند.

بر اساس این گزارش، مجموعه کلید و پریز جور برلیان پارما S فضل الکتریک قیمتی معادل ۱۲ میلیون تومان دارد. این مدل با این قیمت مجموعه ای از این محصول و نمودار آن نشان می دهد که این مجموعه حتی به ۱۴ میلیون تومان هم رسیده است و با اندکی افت قیمت به حدود ۱۲ میلیون تومان کاهش یافته است.

کلید پریزهای ۱۲ میلیونی در بازار|  محصولات «دلند» محبوب ترین

در میان کلیدها و پریزهایی که این روزها در بازار بسیار می‌توانند کلید و پریزهای با برند «دلند» را پیدا کنند، هستند که جزو محبوب‌ترین ها هستند و هر عدد آن قیمتی معادل ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومان دارد. مدل کلبد و پریز دلند آسا نیز قیمتی معادل ۱۹ هزار و ۹۰۰ تومان دارد.

وضعیت کلید و پریز با برند دلند هم به گونه ای بوده که تا مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده اما در فروردین ماه تا ۲۲ هزار تومان کاهش یافت. به نظر می رسد قیمت این کالا نیز با تغییر قیمتی رخ در محصولات ساختمانی افزایش می یابد.

کلید پریزهای ۱۲ میلیونی در بازار|  محصولات «دلند» محبوب ترین

کلید دو پل و تک پل «دلند» مدل آسا پلکسی این روزها جزو محبوب ترین ها هستند و اکثر متقاضیان را می طلبند با قیمت هایی که به صورت تکی این محصولات را خریداری می کنند را انجام دهند. چرا که محصولات مجموعه ای و جور قیمت های میلیونی دارند که سازنده ها و انبوه سازان و لاکچری سازان هستند.

کلید دو پل ۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان و تک پل دلند مدل آسا ۳۰ هزار و ۷۰۰ تومان است. کلید سه پل دلند مدل آسا مشکی مبلغ ۵۰ هزار تومان دارد.