کسب سود توسط هیوندای در بالاترین حد خود| بازار جهانی خودرو در انتظار رکود جدید است


بازار گروه خودرو: شرکت خودروسازی هیوندای امروز اعلام کرد که پس از هشت سال در سه ماهه دوم سال جاری بهترین سود را کسب کرد. این کسب سود به سود افزایش درآمد عرضه محصولات اس یو وی و اسپرت در خارج از کروه جنوبی رخ داده است. افزایش استفاده برای محصولات هیوندای باعث افزایش حاشیه سود بالا این خودرو ساخته شده است.

این خودروسازان است که نسبت به تولید محصولات تراشه برای تولید محصولات با چالش همراه هستند، شرکت کیا موتورز از خودروسازان بزرگ جهان است که به دلیل بازار خودروهای بزرگ است که باعث می‌شود یکی از بازارها به دلیل تورم، بالا برای رقابت و رقابت در رقابت‌های جهانی همیشه پرداخت شود. کند. هیوندای معتقد است که این برند زیر مجموعه سود همراه است.

بزرگترین خودروساز کره جنوبی در سال جاری ۲.۸ تریلیون وون(واحد پول کره جنوبی) سود کسب کرده است. این خودروساز در مدت زمان مشابه سال گذشته ۱.۸ تریلیون وون کسب سود داشته است

هیوندای چقدر سود کرده است؟
بزرگترین خودروساز کره جنوبی در سال جاری ۲.۸ تریلیون وون(واحد پول کره جنوبی) سود کسب کرده است. این خودروساز در مدت زمان مشابه سال گذشته ۱.۸ تریلیون وون کسب سود داشته است. تحلیلگران مالی معتقد هستند این خودروساز تا پایان سال ممکن است ۲.۲ تریلیون وون دیگر نیز سود کسب کند.

گروه خودروسازی هیوندای در یک بیانیه اعلام کرد، کرد: با توجه به سبد فروش محصولات یو وی و جنسیس لوکس در بازارهای جهانی با کاهش خرید از سویی بیشتر می شود، اما حاشیه سود و درآمد این خودروساز کره ای در سه ماه دوم سال. افزایش داشته است. بنابه گزارشات اعلامی بزرگترین خودروساز کره ای، کاهش فروش ناشی از رکود اقتصادی در بازار جهانی باعث افزایش سود و افزایش قیمت ها می شود.

هیوندای در کاهش فروش در سه ماهه دوم سال جاری اعلام کرده بود. دستورالعمل خود را برای افزایش سطح در آمد و حاشیه حفظ خواهد کرد، همچنین برنامه ای برای تامین تراشه و تهیه قطعات در دست اقدام است که می تواند 5.3 درصد فروش در سه ماهه دوم سال جاری را جبران کند.

حل بحران تامین
بررسی‌ها و گران صنعت خودرو معتقدند که تحلیل‌های جهانی تراشه و پُرهای الکترونیکی مدتی باعث کاهش این خودروساز شده است. اما این کره‌ای به تازگی برنامه تولید خود را با تراشه خودرو هماهنگ و شیفت‌های تولید را به ویژه در پایان هفته، افزایش داده است. این خودروساز می‌خواهد از دست‌آمیز ناشی از تراشه و اعتصاب کامیون‌داران در کره را با بالا بردن شیفت کاری جبران کند.

هیوندای در کاهش فروش در سه ماهه دوم سال جاری اعلام کرده بود. دستورالعمل خود را برای افزایش سطح در آمد و حاشیه حفظ خواهد کرد، همچنین برنامه ای برای تامین تراشه و تهیه قطعات در دست اقدام است که می تواند 5.3 درصد از فروش را در سه ماه دوم سال جاری کاهش دهد. هیوندای گفته بود؛ قصد دارد خود را به زودی افزایش دهد تا بتواند مردم را برآورده کند. هر چند این تامین کننده از تامین کنندگان مواد اولیه انتظار دارد که نوسانات از تامین خودرو تراشه و محصولات را جبران و عرضه می کند.

کسب سود توسط هیوندای در بالاترین حد خود|  بازار جهانی خودرو در انتظار رکود جدید است

زایونگ کو، مدیر روابط سرمایه گذاران، در یک مصاحبه خبری گفته بود؛ «تورم و رکود اقتصادی برای سازندگان چالش ایجاد کرده و احتمالاً خودرو در نیمه پایانی سال جاری نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین، احتمالاً کاهش فروش خودرو با کاهش قدرت خرید برای خرید در بازارهای جهانی ایجاد می‌شود، شاید لازم باشد بهره‌برداری از سود افزایش یابد.»

کوین یو، تحلیل مسائل مالی در رابطه با اظهار نظر زایونگ کو، گفته است؛ «افزایش نرخ بهره توسط خودروسازان به افزایش هزینه های استقراض برای مصرف کنندگان در بازارهای جهانی خواهد شد.» با توجه به تورم جهانی ناشی از جنگ جهانی و روسیه، اقتصادهای بزرگ با مشکل جهانی گران شدن خودرو و تامین مالی نیاز خواهند داشت، بنابراین سال آینده خودروسازان بازار خوبی نخواهند داشت.

وی افزود؛ با توجه به تورم و کاهش مشتریان احتمالاً ماه ها طول بکشد که از مصرف علیرغم استفاده می کنند که برای خرید خودرو، روند کاهشی در پیش می گیرد. از زمان ارائه خدمات برای خرید خودرو کاهش می‌یابد.

گروه خودروسازی هیوندای پس از معاهده داخلی که باعث افزایش نه درصدی دستمزد سالانه شد، در تلاش است که برای جلوگیری از اعتصاب ها و زیان در بزرگترین واحد تولیدی خود، افزایش دستمزدها را بررسی کند. این موضوع دقیقا چند روز بعد از تصمیم هیوندای برای ساخت یک کارخانه مخصوص خودروهای الکتریکی با سرمایه گذاری ۲ تریلیون وون اعلام شد. هیوندای قصد دارد برای رقابت با بی وای دی که چندی پیش اعلام کرد ماهانه 300 هزار دستگاه خودرو تولید می کند، این کارخانه مخصوص تولید خودروهای الکتریکی را راه اندازی می کند.

در ماه می، بزرگترین خودروساز کره جنوبی اعلام کرد که تا سال ۲۰۲۵ بیش از ۱۰ میلیارد دلار در آمریکا سرمایه گذاری خواهد کرد. 5.5 میلیارد دلار این بودجه صرفاً در ایالت جورجیا سرمایه گذاری می شود که تولید باتری مورد نیاز خودروهای الکتریکی افزایش می یابد.

کسب سود توسط هیوندای در بالاترین حد خود|  بازار جهانی خودرو در انتظار رکود جدید است

محصولات جدید هیوندای
هیوندای به موازت توسعه خودروهای هیبریدی و الکتریکی به دنبال گسترش و بهبود محصولات بنزینی خود نیز می باشد. در همین راستا هیوندای محصول کونا را با نسخه لاین فیس لیفت و عرضه به بازار کرده است. زیرا بدو بازاریابی به خصوصی، خدمات از محصولات در سمت خرید کراس اوور جمع آوری و جور بیشتر شده است. کراس اوور کونا را بادتوجه به سبک طراحی و تولید می توان در دسته اسپرت ها آن را قرار داد، این خودرو در بازار آمریکا می تواند رقبای خود را به چالش جدی بکشد. هیوندای کونا دارای یک پیشرانه چهار سیلندر به حجم ۱٫۶ لیتر است که می تواند ۱۹۵ قدرت قدرت و ۱۹۵ نیوتن متر گشتاور کند.

تریم داخل کابین این خودرو به روزتر از سایر نسخه های طراحی و تولید شده است که می توان هر مشتری را در بازارهای مختلف جلب کرد. به طول مثال در لاین کونا از تریم چرم برای قطعات و نسخه صندلی استفاده می شود. هیوندای قصد دارد برای بار اول این محصول را در بازار آمریکا عرضه کند. گفتنی است که کونا آن لاین دارای دیفرانسیل جلو است و نسخه دو دیفرانسیل آن احتمالاً سال آینده راهی بازار می شود. قیمت اعلام شده برای این خودرو ۳۱ هزار دلار است.