کاهش قیمت ۱۱ هزار قلم کالا در کشور| قدرت خرید دهک های پایین جامعه افزایش یافته استمحسن حسین‌لویی در حاشیه بازدید از واحدهای صنفی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار بازار اظهار داشت: حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بویژه اقشار ضعیف و مستضعف از مهم‌ترین اولویت‌های دولت است و در این مسیر از هیچ مشتری فروگذار نمی‌کنیم.

وی در با افزایش قیمت‌ها و واریز یارانه‌های جدید افزود: عادلانه‌تر کردن قیمت‌ها و جلوگیری از رانت و سوء استفاده از وضعیت بازار، استفاده از ساماندهی یارانه‌هاست که بدون نگرانی به افراد کمتر بر خوردار و دهک‌های ضعیف جامعه است.

مدیر کل نظارت بر خدمات عمومی و شبکه‌های مصرفی و سازمان‌های اقتصادی حمایت از مصرف‌کنندگان: تولیدکنندگان و تولیدکنندگان بر اساس قیمت‌های تولیدکننده و مصرف‌کننده هستند که روی کالاها به فروش می‌رسند و هر نوع بیماری را با برخورد قاطع می‌شود.

حسین‌لویی از درج قیمت تولیدکننده و مصرف‌کننده روی ۲۶ هزار قلم کالا در کشور خبر داد و گفت: این اقدام باعث کاهش سوء استفاده شده و امیدوارم در مرحله جدید نیز با همکاری مردم و اصناف به نتایج نظر برسیم.

وی از کاهش قیمت ۱۱ هزار قلم کالا در کشور خبر داد و گفت: بر اساس بررسی و رصد دقیق بازار، از زمان اجرای مصوبه درج قیمت تولید کننده و مصرف کننده، قیمت ۱۱ هزار کالای قلم کاهش یافته است.

حسین‌لویی ۹ یادآور شد: پرداخت یارانه‌ها در شیوه‌های جدید باعث افزایش قدرت خرید خانوارهای دهک‌های ۱ تا شد و رضایت‌مندی مردم را پیدا کرد.