«کام شیرین» امشب روی آنتن می رودگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزبرنامه «بیا شیرین» با محوریت روابط بین زوجین و با روابط خانوادگی قوی، امشب شنبه 18 مهرماه ساعت 18:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این سری از برنامه ها به اهمیت روابط زوجین و آموزش مهارت های رشد فردی و زندگی زناشویی توجه شده است. حال خوب تصادفی نیست، یکی از قسمت های برنامه در مورد لزوم ایجاد روحیه خوب در روابط بین زوجین صحبت می کند. سید علیرضا مرتضوی کارشناس این بخش است.

همچنین شیرینی زندگی با حضور هاجر سجاد عنوان قسمت دیگری از برنامه است که در آن به مسائل و مشکلات بزرگترها از منظر کودکان نگاه شده و تاثیر این مسائل در زندگی کودکان بررسی می شود.

این برنامه توسط ثریا بناکار و رضا ناظری روانشناس منتشر شد.

موضوع قسمت اول کام شیرین که امشب اکران می شود انتخاب همسر است. انتخاب عاشقانه یا هوشمندانه، پیش نیازهای یک انتخاب صحیح، آشنایی قبل از ازدواج و … از جمله سوالاتی است که در این قسمت از برنامه به آنها پاسخ داده شده است.

برنامه طنز گروه خانواده به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 از شبکه دو سیما پخش می شود. بازپخش این برنامه روز بعد در دو نوبت 30:00 و 14:00 بعد از ظهر خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/