چگونه می توان سال نو را با آموزش آغاز کرد


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای افراد این است که به تناسب اندام برسند ، اما با داشتن یک سبک زندگی شلوغ ، رسیدن به این هدف دشوار می شود. طبق گزارش UAB Medicine ، “کمتر از 8 people از مردم تصمیمات سال نو خود را حفظ می کنند.” این درک دشواری است و می تواند برای افرادی که برای رسیدن به اهداف سلامتی خود تلاش می کنند دلهره آور باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای حفظ عزم خود به شما ارائه دهیم!

بنابراین چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که امسال به اهداف خود دست یافته اید؟

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف 2021 خود را مرور می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. انتخاب ماراتن به عنوان هدف در سال ساده تر از انجام آن است. در حالی که این امکان وجود دارد ، حتماً برنامه ، سطح تجربه تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. وقتی به وضوح خود فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای تلاش برای شکل گرفتن ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب این است که “تا فوریه تا 5 مایل کار کنید”. این نوع اهداف شما را کمتر تحت فشار قرار می دهد و هنگامی که به این هدف رسیدید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

سالم خرید کنید

اگر در خانه غذای ناسالم دارید ، راحت می توانید در طول سفر خود را کنار بگذارید. هنگام خرید مواد غذایی ، حتماً از قبل فهرستی بنویسید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و احتمال خریدهای ناگهانی نیز کمتر است. سعی کنید قبل از خرید غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، ممکن است بیش از حد انتظار غذای ناخواسته بخرید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

طبیعی است که هنگام شروع تمرینات تناسب اندام از واگن خارج شوید ، اما بازگشت واگن مهمترین قسمت برای رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار اشتباه کردید ، دوباره شروع کنید و خود را تشویق کنید. این به شما کمک می کند تا در شروع کار یک شریک گزارشگری داشته باشید تا بتوانید در مورد ورزش و تغذیه سالم با یکدیگر مشورت کنید. اگرچه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، اما هنوز هم می توان شریک کاری داشت. سعی کنید از برنامه ها ، پیامک های گروهی و تماس های ویدئویی برای همکاری استفاده کنید.

بدنبال سالن بدنسازی 10 نفره در منطقه خود باشید

هنگامی که شروع به آموزش به عنوان مبتدی می کنید ، شروع عضویت در باشگاه مفید خواهد بود. سعی کنید بدنبال سالن ورزشی مقرون به صرفه با کلاسها و تجهیزات خوب باشید. پرداخت هزینه عضویت همچنین به شما انگیزه می دهد تا هرچه بیشتر به ارزش پول خود برسید و آموزش ببینید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ به https://fitnessfor10.com/ مراجعه کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید