چگونه با آموزش انگیزه خود را حفظ کنیم


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه کار کنید ، ممکن است در زمانی قرار بگیرید که انگیزه شما در طول سفر آموزشی کم است. وقتی می خواهید مطابق روال عادی خود عمل کنید مهمترین چیزها داشتن انگیزه و تلاش است. اما وقتی بی انگیزه می شوید ، دلسرد نشوید ، برای اکثر ما این اتفاق می افتد ، اما اگر قبل از بازی بمانید ، بازگشت به ماشین آسان است. اگر مخزن انگیزه شما رو به اتمام است ، به خواندن ادامه دهید تا به روال خود پایبند باشید!

در اینجا نکاتی برای انگیزه ماندن در برنامه تمرین وجود دارد:

تمرینات خود را زودتر به پایان برسانید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ باشد و شروع به دور شدن از شما کند ، سعی کنید تمرین کنید. حتی اگر تمرین شما کوتاه است ، باز هم مهم است که زود شروع کنید ، بعداً در طول روز بهانه نیاورید. نشان داده شده است که تمرینات اولیه شما را در طول روز پربارتر و پرانرژی تر می کند.

قبل و بعد عکس بگیرید

اگر به دنبال هدفی خاص هستید ، عکس گرفتن یک انگیزه عالی برای دیدن پیشرفت شما است. هر هفته ، دو هفته یا ماه یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس های شما پیشرفت شما را در کنار هم نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً هر آهنگی با تلفن های هوشمند در دست داریم. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر شدن تمرینات شماست و با وجود هزاران لیست پخش تمرین به صورت آنلاین ، می توانید بر روی مورد انتخاب خود کلیک کرده و تمرین خود را شروع کنید.

شرکای پاسخگویی

به اشتراک گذاشتن سفر آموزشی خود با شخص دیگری به شما انگیزه می دهد و شما را در قبال تمرینات معمول خود مسئول می داند. برای اطمینان از اینکه شما هم سخت کار می کنید و هم ثبات خود را حفظ می کنید ، ممیزی های هفتگی را با شریک گزارش خود برنامه ریزی کنید. برنامه های زیادی برای استفاده مفید هستند که برای برقراری ارتباط با شریک گزارش دهنده شما مفید هستند و برخی از آنها حتی در ساعت های تناسب اندام نیز موجود است.

عضویت در باشگاه بدنسازی را بدست آورید

عضویت در باشگاه بدنسازی شما را تشویق می کند تا در زمان سرمایه گذاری روی اهداف خود به باشگاه بروید. وقتی هزینه عضویت در باشگاه بدنسازی را پرداخت می کنید ، ماشینها ، کلاسها و گروههای زیادی وجود دارد ، بنابراین نیازی نیست نگران این باشید که آیا تازه شروع کرده اید یا به چیزی چالش برانگیزتر نیاز دارید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای داشتن انگیزه هستید ، Fitness را با 10 دلار ببینید! بسته به موقعیت مکانی شما ، چندین طرح عضویت ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما www.fitnessfor10.com مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید