چه کسی – و نه – “شنبه شب زنده” را ترک می کند


این “شنبه شب زنده” است.

قبل از پخش فصل 47 هفتاد sk طرح کمدی در اواخر عصر ، دو عضو سریال را ترک کردند.

غرفه های قدیمی این نمایش ، شامل ادی برایانت ، پیت دیویدسون ، کیت مک کینون و سسیلی استرانگ ، به عنوان بخشی از بازیگران اصلی باقی خواهند ماند. با این حال ، بک بنت پس از هشت فصل سریال NBC را ترک می کند و لورن هولت نیز پس از اولین بازی فصل گذشته آن را ترک می کند.

“من شما را دوست دارم ، SNL من خیلی دلم برای شما تنگ خواهد شد. از شما به خاطر 8 سال افراد قابل توجه و تجربیات شگفت انگیز که زندگی من را به کلی تغییر داد تشکر می کنم. من بسیار سرگرم شدم. “بنت به همراه مجموعه ای از اجراهای دوران خود در مجموعه SNL نوشت.”

کمدین های ارسطو آتاری ، جیمز آستین جانسون و سارا شرمن به بازیگران اضافه شدند. در همین حال ، Chloe Fineman و Bowen Yang به سریالهای معمولی ارتقا یافته اند.

بازیگران جدید SNL ارسطو آتاری ، جیمز آستین جانسون و سارا شرمن.
مری الن متیوز / NBC

بازیگران ثابت فصل 47 همچنین شامل مایکل چه ، مایکی دی ، هایدی گاردنر ، کالین جوست ، الکس موفات ، کایل مونی ، اگو نودیم ، کریس رد ، کنان تامپسون و ملیسا ویلاسنور هستند. اندرو دیسموکس و پانک جانسون به عنوان بازیکن باز خواهند گشت.

“SNL” در 2 اکتبر باز می گردد و با مجری “اوون ویلسون” (“لوکی”) و مهمان موسیقی کیسی ماسگریوز آغاز می شود.

طرفداران ناراحتی خود را از رفتن بنت ابراز کردند و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند تا افکار خود را با جهان به اشتراک بگذارند. “بک بنت کم ارزش ترین بازیکن SNL در سال های اخیر بوده است. او هرگز اسکیت بدی نداشته است و هر عملکردی را بهتر می کند. همیشه قابل اعتماد و سرگرم کننده است. این یک ضرر بزرگ است. ” نوشتبه

یکی دیگر اضافهبک بنت آنقدر در این نمایش نقش نجومی داشته است که بدون او احساس متفاوت بودن خواهد کرد ، اما من برای او بهترین ها را آرزو می کنم. “

رای snl
بک بنت و لورن هولت.
گتی ایماژ

این برنامه طولانی مدت دارای مجموعه ای فوق العاده از میزبانان مهمان و اجرای موسیقی به افتخار فصل جدید است. کیم کارداشیان ، جیسون سودکیس (“تد لاسو”) و رامی ملک (“زمان مرگ نیست”) از جمله مهمانانی هستند که در این فصل استیک های کمدی خود را به اشتراک می گذارند و مهمانان موسیقی شامل هالسی ، یانگ تگ و برندی کارلایل هستند.

دبرا مسینگ ، فارغ التحصیل ویل و گریس ، اخیراً دوره آینده کارداشیان را به عنوان میزبان مهمان شکست داد. چرا کیم کارداشیان؟ منظور من این است که من می دانم که او یک نماد فرهنگی است ، اما به طور کلی ، SNL مجریانی دارد که مجریانی هستند که برای تبلیغ فیلم ، نمایش تلویزیونی یا انتشار آلبوم در آنجا حضور دارند. “مسینگ در 53 سپتامبر در 23 سپتامبر گفت. چیزی گم شده است؟”دیدگاهتان را بنویسید