چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی ارائه دهید تناسب اندام کندی


شرکت ها مزایای مختلفی را به کارکنان خود ارائه می دهند ، اما یکی از منحصر به فردتر از آنچه باید باشد عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت است. چندین دلیل خوب برای ارائه این پاداش و راه هایی برای کارکردن آن برای شغل و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکتی در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ما می توانیم به کار تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند معمولاً در کل شادتر هستند و این باعث بهبود روحیه کلی محل کار شما می شود. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامتی به کسانی که با هم کار می کنند کمک می کند تا بر تمام ابتکارات سلامتی ، از جمله مواردی که با هدف کاهش شیوع بیماری در محل کار انجام می شود ، نظارت کنند.

بهبود روحیه کارکنان

نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان اهمیت می دهید باعث می شود کارکنان احساس کنند که اهمیت دارند و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. همچنین ممکن است متوجه شوید که کارگران “در ورزشگاه دوست می شوند” ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

این می تواند داروی پیشگیرانه باشد

ورزش منظم و تشویق کارکنان به حرکت نیز می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از افراد در مشاغل بی تحرک کار می کنند ، مانند سردرد و کمردرد ، کمک کند. همچنین می تواند با جلوگیری از بیماری ها به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند ، این بدان معناست که زمان کمتری برای تجارت صرف می شود.

این مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در باشگاه می شود ، می تواند در ساعات مالیاتی نوشته شود و هزینه های شرکت را جبران کند ، در حالی که به کارمندانی که ممکن است امکانات مالی ندارند اجازه دسترسی به باشگاه و کلاس های بدنسازی را می دهد. چندین گزینه وجود دارد که کارفرمایان می توانند با پرداخت حق عضویت کامل ، ارائه تخفیف به کارکنان یا پرداخت بخشی از عضویت از آنها استفاده کنند ، به شرطی که کارکنان برای تعداد مشخصی از ساعت در هفته به ورزشگاه مراجعه کنند.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه ورزشی می تواند به کاهش حق بیمه شرکت نیز کمک کند ، زیرا کارکنان سالم تر ویزیت پزشک کمتر و نسخه کمتری دارند که این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه متحمل می شود.

چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت در باشگاه بدنسازی پیشنهاد دهید

بیا شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود در رسیدن به اهداف تناسب اندام خود و فراتر رفتن کمک کنیم!دیدگاهتان را بنویسید