پیش بینی بورس امروز 24 خرداد 1401بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانشاخص کل بورس دیروز با رشد 2.5 درصدی به محدوده یک میلیون و 571 هزار واحد رسید. امروزه سیگنال های متعددی برای بازار وجود دارد و کارشناسان معتقدند سالن شیشه ای روند صعودی را طی می کند. بر این اساس، پیش بینی می شود شاخص کل در روز جاری مثبت باشد.

محمد باغستانی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی درباره سهام عدالت متوفی گفت: پیش بینی ها و هماهنگی ها نشان می دهد که تا شهریور 1401 می توانیم سامانه واگذاری سهام عدالت به وراث را روشن کنیم. (پدر)

کارشناسان معتقدند این تخصیص سهام عدالت می تواند باعث افزایش جریان نقدینگی در اقتصاد کشور شود.

علی نقوی، مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت: اکنون امکان معامله برق صرفه جویی شده مشترکان خانگی در بورس وجود دارد. مزایای تامین این برق صرفه جویی نیز در چارچوب بازار بهره وری انرژی به مشترکان اختصاص می یابد.

با فروش برق به مشترکان در بازار سرمایه، نقدینگی و اعتماد سهامداران به بورس افزایش می یابد.

تپسی امروز در فرابورس عرضه می شود.

شروع استارتاپ باعث افزایش سرمایه در گردش بازار سرمایه می شود.

احمد لواسانی رئیس شورای عالی کانون صرافی ها گفت: ابلاغیه جدید بانک مرکزی و صدور مجوز خرید ارز صادرکنندگان از طریق صرافی منجر به عرضه ارزهای صادراتی در بازار می شود. .، که به تنظیم نرخ ارز کمک می کند.”

کارشناسان معتقدند با کاهش نرخ ارز، بازار سهام نیز به تعادل خواهد رسید.

شرکت بورس انرژی ایران از پرداخت سود سالیانه سال های 1393 تا 1397 از طریق سامانه سجام خبر داد.

پرداخت این سود به افزایش نقدینگی بازار کمک می کند.

آقای گریسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به سی ان ان گفت که از مقامات ایرانی خواسته با آژانس بین المللی انرژی اتمی گفتگو کنند و تنها راه برای جلب اعتماد به توسعه اقتصادی ایران حضور بازرسان هسته ای است.(ایرنا)

در صورت انجام مذاکرات هسته ای، بورس در بلندمدت روند صعودی خواهد داشت.

منبع: تجارت نیوز

انتهای پیام/