پس از حذف ارز دولتی هیچ گونه بهانه‌ای برای نهاده‌های دامی وارداتی وجود نداردبه گزارش بازار، محمدجواد عسکری، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست امروز (سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه) کمیسیون متبوع خود گفت: نمایندگان بر اساس ماموریت ذاتی سوالات خود را از وزیر جهادکشاورزی طرح کرده‌اند و هستند. یکی از مواردی که به واردات و تامین نهاده‌های دامی اختصاص داده شده بود.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از نهاده‌های دامی دغدغه‌ها به حق مصرف‌کنندگان، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان است، ادامه داد: در نشست امروز وزیر جهاد کشاورزی توضیحاتی در زمینه تمهیدات کشاورزی برای حذف آرزوهای دولتی نیز انجام داد. ارائه کرد.

وی با تاکید بر دلیل تشخیص مشکل برخی از دام‌های مولد کشور به وجود در زمینه تامین نهادهای دامی به کشتارگاه‌ها می‌پردازد، عنوان کرد: با توجه به مردمی سازی یارانه‌ها و حذف 4200 تومانی هیچ گونه تصوری بهانه‌ای برای تصور وجود ندارد و وجود ندارد. بر اساس اعلام وزیر جهاد کشاورزی برای ورود نهاده‌های دامی می‌توان فعالیت‌های خود را آغاز کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مشخص کرد: در نشست امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی از چند سوال در فضای ویژه مدیریت وزارت خانه و میوه شب عید مطرح می شود، نظر در مورد کشاورزی دارد وزارت کشاورزی جهاد را همراهی کند تا نگرانی مردم را حل کند. زیرا ممکن است تامین امنیت غذایی خاص خود را به همراه دارد.

کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، مشخص کرد:درگیری بین روسیه و اکراین باعث می‌شود تا دنیا با مشکلاتی که رئیس جمهور شوند.